Top 10 Backpack 17 Inch laptop – Batohy na notebooky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WENGER

#ad

WENGER Taška na laptop MX Commute, Klasický, Heather Grey

#ad
WENGER #ad - Nejvyšší kvalita: wenger je výrobcem hodinek, kvalitou, cestovních zavazadel a pracovních zavazadel. Kromě toho má vodotěsný zip. Rozsah dodávky a rozměry: batoh na notebook wenger rozměry: 18 x 28 x 42 cm, model: MX Reloaded, barva: Šedá Heather Grey, hmotnost: 0, 6 kg, číslo výrobku: 611643.

Moderní zadní balení: tento jednoduchý batoh s přihrádkou pro rychlý přístup spojuje komfort, úložný prostor a inovativní funkce. Praktické přihrádky: tento batoh s uzávěrem proti krádeži vám nabízí spoustu místa. Síťová boční kapsa zajišťuje dodatečnou možnost uložení. Kromě polstrovaných přihrádek odolných proti poškrábání pro notebook s úhlopříčkou až 14" a tablet do 10" má přihrádku na organizér pro příslušenství.

Výcarský podnik se vyznačuje tradicí, přesností a řemeslným uměním a může se již ohlédnout za více než 125letou historií firmy. Komfortní vybavení: batoh je vybaven nastavitelnými polstrovanými ramenními popruhy a příjemnou zadní stranou.
ZnačkaWENGER #ad
VýrobceWenger #ad
Výška16.54
Délka11.02
Hmotnost1.32
Šířka7.09
Číslo dílu611643
Modelka611643

2. LOVEVOOK

#ad

S přihrádkou na boty, víkendový dámský batoh 55 × 40 × 20, černá, oděvní taška, LOVEVOOK Cestovní ruksak, příruční zavazadlo do letadla, cestovní batoh 40 l, batoh na laptop na 17,3", hnědá

#ad
LOVEVOOK #ad - Dediziertes laptopfach: passend für laptops bis zu 17 Zoll mit Polsterung für Schutz. Kompakter flugzeug rucksack: maße: 46 x 32 x 20 cm. Erfüllt die handgepäckstandards der großen Fluggesellschaften. Perfekt für alle reisenden: ideal für verschiedene Reiseanforderungen – Geschäft, Freizeit oder Outdoor-Aktivitäten.

Geräumig mit mehrfachtaschen: 40l fassungsvermögen, inklusive mehrerer Taschen zur Organisation, einem großen Netzbeutel und einer Seitentasche für Flaschen oder Regenschirme. Vor der reise Flugbeschränkungen prüfen. Reaktionsschneller kundenservice: 24-Stunden-Reaktionszeit und 12-monatige Problemlösung. Ffnet sich 180° für problemlose Sicherheitskontrollen.

Wasserdichte kulturtasche Inklusive: Kommt mit einer Kulturtasche für effizientes Packen. Ergonomisch und vielseitig: zwei Tragegriffe, ein Kofferriemen für leichten Transport und atmungsaktives Material für Komfort. 180° Öffnungsdesign: Öffnet wie ein Koffer für schnelle Sicherheitskontrollen. Langlebiges material: Hergestellt aus hochwertigem, reiß- und fleckenresistentem Polyester. Ideal zur Organisation von Reiseutensilien.
ZnačkaLOVEVOOK #ad
VýrobceYIEN #ad
Výška7.87
Délka18.11
Hmotnost1.76
Šířka12.6
Číslo díluJY218903MT2
ModelkaJY2189

3. LOVEVOOK

#ad

LOVEVOOK Cestovní ruksak, batoh na laptop na 17,3", černá, příruční zavazadlo do letadla, cestovní batoh 40 l, taška na oblečení, s přihrádkou na boty, šedá, víkendový dámský batoh 55 × 40 × 20

#ad
LOVEVOOK #ad - Geräumig mit mehrfachtaschen: 40l fassungsvermögen, inklusive mehrerer Taschen zur Organisation, einem großen Netzbeutel und einer Seitentasche für Flaschen oder Regenschirme. Dediziertes laptopfach: passend für laptops bis zu 17 Zoll mit Polsterung für Schutz.

Reaktionsschneller kundenservice: 24-Stunden-Reaktionszeit und 12-monatige Problemlösung. Kompakter flugzeug rucksack: maße: 46 x 32 x 20 cm. Langlebiges material: Hergestellt aus hochwertigem, reiß- und fleckenresistentem Polyester. Wasserdichte kulturtasche Inklusive: Kommt mit einer Kulturtasche für effizientes Packen. Vor der reise Flugbeschränkungen prüfen. Ideal zur Organisation von Reiseutensilien.

Erfüllt die handgepäckstandards der großen Fluggesellschaften. 180° Öffnungsdesign: Öffnet wie ein Koffer für schnelle Sicherheitskontrollen. Ergonomisch und vielseitig: zwei Tragegriffe, ein Kofferriemen für leichten Transport und atmungsaktives Material für Komfort. Perfekt für alle reisenden: ideal für verschiedene Reiseanforderungen – Geschäft, Freizeit oder Outdoor-Aktivitäten. Ffnet sich 180° für problemlose Sicherheitskontrollen.
ZnačkaLOVEVOOK #ad
VýrobceYIEN #ad
Výška7.87
Délka18.11
Hmotnost1.76
Šířka12.6
Číslo díluJY218901MT2
ModelkaJY2189

4. LOVEVOOK

#ad

Business Laptop Batoh 15,6/17,3 palců, batoh do letadla, velikost 40 l, 1 fialová černá,, LOVEVOOK Příruční zavazadlo, cestovní ruksak pro ženy i muže, víkendový cestovní batoh pro Ryanair Easyjet

#ad
LOVEVOOK #ad - Design otevírání 180°: otevírá se jako kufr pro rychlé bezpečnostní kontroly. Rychlá reakce na zákaznický servis: 24hodinová reakce a 12měsíční řešení problémů. Před cestou zkontrolujte omezení letu. Splňuje příruční zavazadla velkých leteckých společností.

Vyhrazená přihrádka na laptop: vhodná pro notebooky do 17 palců s polstrováním pro ochranu. Ergonomické a mnohostranné: dvě držadla, popruh na kufr pro snadné přenášení a prodyšný materiál pro komfort. Perfektní pro všechny cestovatele: ideální pro různé cestovní potřeby – obchod, volný čas nebo outdoorové aktivity. Prostorný s více kapsami: objem 40 l, včetně několika kapes pro organizaci, velkého síťového sáčku a boční kapsy na lahve nebo deštníky.

Ideální pro organizaci cestovních potřeb. Materiál s dlouhou životností: Vyrobeno z kvalitního polyesteru odolného proti roztržení a skvrnám. Otevírá se 180° pro bezproblémové bezpečnostní kontroly. Včetně vodotěsné kosmetické tašky: Dodává se s kosmetickou taškou pro efektivní balení. Kompaktní batoh do letadla: rozměry: 46 x 32 x 20 cm.
ZnačkaLOVEVOOK #ad
VýrobceYIEN #ad
Výška7.87
Délka18.11
Hmotnost1.76
Šířka12.6
Číslo díluJY218913MT2
ModelkaJY2189

5. Lubardy

#ad

Lubardy Cestovní ruksak pánský dámský příruční zavazadlo batoh do letadla velký laptop batoh 17 palců vodotěsný denní batoh víkendový business batoh

#ad
Lubardy #ad - Na straně jsou 4 nastavitelné upevňovací přezky, kterou můžete nastavit a utáhnout tak, aby prvky batohu byly posunuty. Pánský batoh má rukojeti na horní straně a jedné straně, pokud chcete batoh přeměnit na kabelku, takže jej můžete nosit různými způsoby. Batoh příruční zavazadlo: 51x34x19cm, 2kg.

A co víc, je k dispozici boční kapsa pro uložení láhve na vodu. Samostatnou přihrádku na laptop a hlavní přihrádku lze otevřít a zavřít o 180°, abyste mohli rychle projít bezpečnostní kontrolou a ušetřit drahocenný čas! Velká přední kapsa se 4 přihrádkami pro uložení tužek, zubní kartáček, cestovních pasů, tkanin atd. Příruční zavazadlo má velkou hlavní přihrádku s elastickými upevňovacími popruhy pro upevnění oblečení, do které se vejde oblečení na 4–5 dní a velkou síťovanou kapsu.

Druhá přední kapsa je kapsa na mokrý ručník, toaletní potřeby atd. Batoh má měkké a prodyšné polstrování na zádech a ramenním popruhu, aby odlehčil ramena. Praktický design: batoh je z nepromokavého a odolného polyesteru odolného proti poškrábání. A řetízek na klíče pro uspořádání vašich malých předmětů na cesty. Cestovní ruksak lze použít jako příruční zavazadlo pro většinu leteckých společností, hmotnost: 1, vhodný pro umístění na zadní přihrádku nebo pod sedadlo letadla jako osobní předmět.
ZnačkaLubardy #ad
VýrobceLubardy #ad
Výška20.08
Délka7.48
Hmotnost2.65
Šířka13.39

6. Lubardy

#ad

Lubardy Cestovní ruksak pánský dámský příruční zavazadlo batoh do letadla velký laptop batoh 17 palců vodotěsný denní batoh víkendový business batoh

#ad
Lubardy #ad - Na straně jsou 4 nastavitelné upevňovací přezky, aby prvky batohu byly posunuty. Batoh má měkké a prodyšné polstrování na zádech a ramenním popruhu, kterou můžete nastavit a utáhnout tak, aby odlehčil ramena. Popruh na zavazadla na zadní straně může batoh bezpečně připevnit na kufr a uvolnit vaši ruku.

Přední reflexní proužkový design zajistí vaši bezpečnost při večerním jízdě na kole nebo turistice. Skryté ramenní popruhy: zadní strana batohu na laptop má kapsu na zip, a kapsu na zip lze použít také jako tašku proti krádeži. Samostatná přihrádka na laptop a velká hlavní přihrádka: tento cestovní batoh má samostatnou přihrádku na laptop s polstrovanou přihrádkou na laptop 17, 3", přihrádku na tablet a dvě síťové kapsy pro kabely a nabíječky. Multifunkční přední kapsy: tento pánský cestovní batoh má dvě velké přední kapsy. A řetízek na klíče pro uspořádání vašich malých předmětů na cesty.

Cestovní ruksak lze použít jako příruční zavazadlo pro většinu leteckých společností, vhodný pro umístění na zadní přihrádku nebo pod sedadlo letadla jako osobní předmět. Batoh příruční zavazadlo: 51x34x19cm, hmotnost: 1, 2kg. Pánský batoh má rukojeti na horní straně a jedné straně, pokud chcete batoh přeměnit na kabelku, kterou lze skrýt ramenní popruhy, takže jej můžete nosit různými způsoby. Velká přední kapsa se 4 přihrádkami pro uložení tužek, cestovních pasů, toaletní potřeby atd.
ZnačkaLubardy #ad
VýrobceLubardy #ad
Výška20.08
Délka7.48
Hmotnost2.65
Šířka13.39

7. Lubardy

#ad

Lubardy Cestovní ruksak pánský dámský příruční zavazadlo batoh do letadla velký laptop batoh 17 palců vodotěsný denní batoh víkendový business batoh

#ad
Lubardy #ad - Batoh má měkké a prodyšné polstrování na zádech a ramenním popruhu, aby odlehčil ramena. Druhá přední kapsa je kapsa na mokrý ručník, zubní kartáček, cestovních pasů, je k dispozici boční kapsa pro uložení láhve na vodu. Praktický design: batoh je z nepromokavého a odolného polyesteru odolného proti poškrábání.

Samostatnou přihrádku na laptop a hlavní přihrádku lze otevřít a zavřít o 180°, abyste mohli rychle projít bezpečnostní kontrolou a ušetřit drahocenný čas! A co víc, tkanin atd. A řetízek na klíče pro uspořádání vašich malých předmětů na cesty. Cestovní ruksak lze použít jako příruční zavazadlo pro většinu leteckých společností, vhodný pro umístění na zadní přihrádku nebo pod sedadlo letadla jako osobní předmět. Pánský batoh má rukojeti na horní straně a jedné straně, kterou lze skrýt ramenní popruhy, takže jej můžete nosit různými způsoby.

Přední reflexní proužkový design zajistí vaši bezpečnost při večerním jízdě na kole nebo turistice. Popruh na zavazadla na zadní straně může batoh bezpečně připevnit na kufr a uvolnit vaši ruku. Batoh příruční zavazadlo: 51x34x19cm, hmotnost: 1, 2kg. Skryté ramenní popruhy: zadní strana batohu na laptop má kapsu na zip, pokud chcete batoh přeměnit na kabelku, a kapsu na zip lze použít také jako tašku proti krádeži. Multifunkční přední kapsy: tento pánský cestovní batoh má dvě velké přední kapsy.
ZnačkaLubardy #ad
VýrobceLubardy #ad
Výška20.08
Délka7.48
Hmotnost2.65
Šířka13.39

8. Alienware

#ad

Alienware Horizon Rucksack für Pendler, 43,2 cm 17 Zoll, Schwarz

#ad
Alienware #ad - Display 39, auflösung von 1920 x 1080 mit nativer 1080p-unterstützung, 6 Zoll Full-HD-Display, 6 cm 15, um Ihre Spiele und HD-Filme mit beeindruckender Farbe und Klarheit zu präsentieren. Betriebssystem windows 11 home – konsistenteres neues Design, großartige Fensterlayoutoptionen, bessere Multi-Monitor-Funktionalität, verbesserte Leistungsmerkmale und neue Videospielauswahl und -funktionen.

Leistungsstarker intel i5 prozessor intel core i5-10300h der 10 Technische daten: 2 x usb 3. 2 typ a port, 1 x micro-sd-kartenleser, 1 x kopfhörer/Mikrofon-Kombination, Tastatur mit Hintergrundbeleuchtung, Fingerabdruckleser, Webcam, 1 x hdmi-ausgang, 1 x USB 3.2 typ c port, Silber.

Speicher und speicher 16 gb ram mit hoher bandbreite für reibungslose ausführung mehrerer Anwendungen und Browser-Tabs auf einmal, 512 GB PCIe NVMe M. 2 solid state drive bietet schnelles Booten, reichlich Speicherplatz und schnelle Datenübertragung. Generation 4 core, 8 mb cache, intel turbo-boost-technologie liefert dynamische zusätzliche Leistung, Basisfrequenz bei 2, bis zu 4, 5 GHz, 5 GHz, wenn Sie sie brauchen.
ZnačkaAlienware #ad
VýrobceDell Computers #ad
Výška18.7
Délka12.6
Hmotnost2.14
Šířka6.69
Číslo dílu7501
Modelka7501

9. HP

#ad

HP Renew Rucksack | 15 Zoll | Reisetasche | Kofferhalterung | Organizer-Fächer | Dunkelgrau | aus Ocean Bound Plastic OBP

#ad
HP #ad - Lieferumfang: HP Renew Rucksack dunkelgrau. 70% recyclingmaterialien insgesamt. Trolley-griffdurchführung, gepolstert, komfortabler Brustriemen, mit vielen Organizerfächern davon 1 auf dem rechten Schultergurt für zBsp. Im nachhaltigen materialienverfahren mit ca. Abmessungen: 43 x 29 x 14 cm; 1 hauptfach, 9 innere Fächer; 4 Quick Access Fächer. Fahrkarten o. ä. 10 recycelten 500ml Flaschen hergestellt ca. Passend für die meisten laptops mit einer Diagonale von bis zu 15, 6 Zoll 39, 62 cm.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška11.42
Délka16.93
Hmotnost0.99
Šířka5.51
Číslo dílu2Z8A3AA
Modelka2Z8A3AA
Záruka2 year manufacturer

10. Ela Mo

#ad

Ela Mo Batoh dámský školní batoh Rolltop krásný, Waterleaf Gold, Batoh, pohodlný a promyšlený 18 l

#ad
Ela Mo #ad - Promyšlený design: s polstrovanou přihrádkou na notebooky do velikosti 17" a pořadačem dina4, držákem na láhve, USB přípojkou pro nabíjení vašeho chytrého telefonu, abyste nezapomněli, sluchátka, dostatek pití, praktické vnitřní kapsy na tužky, zatímco jste na cestách, svačinu a tajnou přihrádku na cennosti.

100 dnů testování – prohlížej si prvních 100 dní s batohem ela mo jako testovací fáze hej, svět můžete objet na 80;. Flexibilní velikost: díky variabilnímu objemu 18 až 26 litrů je batoh vhodný jako kompaktní náhrada kabelky k odlehčení ramen, stejně jako robustní batoh na každodenní nošení, který nepůsobí objemně. Top funkce: analyzovali jsme přání tisíců zákazníků z recenzí na amazonu a na základě toho jsme vyvinuli dobře promyšleného a krásného průvodce pro téměř všechny životní situace: sport, jízdu na kole, maminky a tatínky, univerzitu, denní a víkendové výlety, příruční zavazadlo, cestování, školu, zaměstnání, nakupování atd.

Popruhy jsou dobře polstrované, aby se nic netlačilo nebo neštípalo. Komfort: lehké a příjemné na nošení, protože jsou perfektně střiženy na záda a ramena. Decentní polstrování zad z prodyšné síťoviny zajišťuje dobré větrání zad i v teplejších dnech. Pokud nejste 100% spokojeni, nejsme. Vrátíme vám plnou kupní cenu nebo zajistíme náhradu – bez případu & Ale! .
ZnačkaEla Mo #ad
VýrobceEla Mo #ad
Výška17.72
Délka5.12
Hmotnost1.65
Šířka11.81
Číslo díluJustchee