Top 10 Bang Und Olufsen In Ear – Sluchátka do uší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Jesebang

#ad

IP7 vodotěsná sluchátka s háčky, Jesebang Bluetooth sluchátka Sport, duální LED displej, komfortní fit, doba hraní 40 hodin, in Ear sluchátka, vynikající zvuk, bezdrátová Bluetooth 5.3 s HD mikrofonem

#ad
Jesebang #ad - Celodenní spojení: bluetooth 5. 3 zajišťuje stabilní spojení a přispívá k tomu, že sluchátka automaticky znovu spojíte s posledním spárovaným zařízením, když sluchátka vytáhnete z nabíjecího boxu. Jasně srozumitelné telefonní hovory: mikrofonní systém s charakteristikou směrového mikrofonu izoluje váš hlas od okolních zvuků, aby vás váš partner mohl lépe slyšet.

Sportovní design ušních háčků: bezdrátová sluchátka jsou vybavena 3 páry silikonových špuntů do uší různých velikostí, jsou ergonomicky tvarovaná, velmi stabilní a lehká. Jednoduchým klepnutím lze přehrávání hudby spustit nebo zastavit, aniž byste museli sáhnout k chytrému telefonu. Vychutnejte si živý zvuk: díky 13mm dynamickému měniči a ultracitlivé polymerové membráně se zesilují jemné vibrace a zvýrazňují intenzivní zvukové struktury ve velkém zvukovém poli.

Nonstop hudba: jedno plné nabití poskytuje až 8 hodin výdrže baterie pro všechna sluchátka do uší, zatímco nabíjecí pouzdro nabízí o 40 hodin více času přehrávání. Díky tomu máte volné ruce a můžete se soustředit na to, co právě děláte. Sluchátka odolná proti povětrnostním vlivům a potu: sluchátka mají třídu ochrany IP7. Vaše elektronické komponenty jsou chráněny před stříkající vodou, bez ohledu na to, kde trénujete. Vše je zcela intuitivní: přes jednoduchý dotykový povrch bezdrátových sluchátek můžete vše pohodlně ovládat.
ZnačkaJesebang #ad
VýrobceJesebang #ad
Výška1.18
Délka3.94
Hmotnost0.29
Šířka3.15
Číslo díluYT18
ModelkaYT-18
ZárukaJesebang nabízí dvouletou záruku. Nakupujte prosím s důvěrou!

2. xinwld

#ad

Vodotěsnost IP7, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 In Ear se 4 ENC Noise Cancelling, hluboké basy, LED displej, bezdrátová sluchátka na 40 hodin, Bluetooth sluchátka, bezdrátová sluchátka

#ad
xinwld #ad - Jednotlivá sluchátka lze snadno zvednout pouze 3, nabíjecí pouzdro pouze 30 g a lze je snadno uložit do tašky. Jednoduše vyjměte sluchátka z nabíjecího pouzdra a automaticky se spojí s vaším telefonem po prvním připojení. Ip7 vodotěsné a smart touch: vodotěsná technologie ip7 účinně chrání bezdrátová sluchátka před poškozením v důsledku potu a deště a zaručuje tak jejich životnost.

Příjemné na nošení: ergonomický design zajišťuje bezpečné usazení a dlouhotrvající komfort, 8 g, takže po delším používání necítíte bolavé uši. Bezdrátová sluchátka xinwld se snaží nabídnout vám nejlepší zážitek z nošení. Bluetooth sluchátka do uší až 6 hodin přehrávání na jedno nabití a přes nabíjecí box s několika dodatečnými nabíjeními, až 40 hodin přehrávání. Díky vynikající technologii potlačení hluku enc a 4 hd mikrofonům efektivně filtrují vnější zvuky v uších Bluetooth a nabízí vašim uším kvalitní, podporuje kvalitu zvuku HIFI, jasný zvuk volání. Pokročilá technologie bluetooth 5.

3: bluetooth sluchátka a97 mají stabilní a nízkou latenci bluetooth 5. 3 chipset s anténou s vysokou citlivostí s optimalizovaným přenosem bluetooth, takže si můžete užívat nepřetržité a stabilní hovory i v oblastech se složitým signálem přenosový dosah je až 15 m. Vynikající kvalita zvuku a potlačení hluku enc: bezdrátová sluchátka a97 s 13mm grafenovou dynamickou membránou a technologií kódování zvuku aac/sbc, zesiluje pocit hlubokých frekvencí, aby reprodukoval šok hudební scény. Díky tomu jsou perfektním společníkem pro aktivity jako běh, jóga, které usnadňují ovládání sluchátek do uší pouhým jedním klepnutím.
Značkaxinwld #ad
Výrobcexinwld #ad
Výška0.39
Délka1.38
Šířka0.59
Číslo díluEJ-06-SG
ModelkaA97
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

3. Aptkdoe

#ad

Vodotěsná sluchátka IPX7 s háčky na uši pro iOS Android, 75 hodin HiFi Stereo Bluetooth sluchátka In Ear, Aptkdoe Bluetooth sluchátka Sport, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 s ENC mikrofonem

#ad
Aptkdoe #ad - Vysoký komfort nošení a vodotěsnost ipx7: sportovní sluchátka bluetooth jsou vybavena třemi různými velikostmi špuntů do uší s/m/l. Podmanivá kvalita zvuku a potlačení hluku enc: sluchátka bluetooth mají 13mm reproduktor a třívrstvou kompozitní membránu. Sluchátka s potlačením hluku nabízejí až 15 hodin kvalitního zvukového výstupu na jedno nabití a nabíjecí pouzdro nabízí další 3 nabíjení, díky čemuž mají Bluetooth sluchátka celkovou dobu přehrávání 75 hodin.

Bezdrátová sluchátka jsou vybavena vysoce kvalitním mikrofonem ENC s potlačením hluku a bezztrátovou HD renderovací technologií, která efektivně filtruje vnější zvuky. Jedinečný design tlačítek a široká kompatibilita: bezdrátová sluchátka nabízejí fyzická tlačítka, přijímání/zavěšení, přehrávání/pauzu, přeskakování skladeb, nastavení hlasitosti a přístup k dalším funkcím pouhým jedním stisknutím tlačítka. Ucpávky do uší mají inovativní měkký design ušního oblouku, trénink, který se plně přizpůsobí obrysu vašeho ucha.

Můžete je nosit dlouho, aniž byste pocítili potíže. Umožňují vám pohodlné zapnutí/vypnutí, včetně iOS/Android. Vodotěsná funkce ipx7 chrání sluchátka snadno před lehkými kapkami deště nebo potem a činí je ideální pro běh, fitness studium a cestování. Bezdrátová sluchátka do uší jsou kompatibilní s většinou Bluetooth hudebních přehrávačů, takže nemusíte těžkopádně hledat různá tlačítka. Led displej a doba přehrávání 75 hodin: sluchátka usb c jsou vybavena duálním led displejem, který přesně zobrazuje zbývající výkon v digitálním formátu.
ZnačkaAptkdoe #ad
VýrobceAptkdoe #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluHD65-001
ModelkaHD65
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. FAMOO

#ad

Sluchátka se 4 ENC mikrofony, černá, bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu, 2024, Bluetooth sluchátka 5.3, USB-C, LED displej, 52H hluboké basy, Bezdrátová sluchátka, IP7 vodotěsná sluchátka

#ad
FAMOO #ad - Možnosti jednoduchého a dvojitého režimu s dotykovým ovládáním: každé bezdrátové sluchátka lze individuálně spojit se sluchátky Bluetooth. Nejnovější verze bluetooth 5. 3 a široká kompatibilita: bezdrátová sluchátka s nejnovější verzí čipu bluetooth 5. 3 v roce 2024, ve srovnání s Bluetooth 5. 0 snižuje 65 % rušení signálu, zlepšuje přenosovou rychlost o 80 % a realizuje ultra rychlé spojení 0, 1S s otevřeným víkem.

Kromě toho má nabíjecí pouzdro externí led displej, který vás informuje o zbývajícím výkonu sluchátek a nabíjecí přihrádky. Nízká hmotnost a vodotěsnost ip7: x15 bluetooth sluchátka do uší váží pouze 3, 5 gramu na jednom uchu a dodávají se se 3 různými velikostmi mušlí S/M/L pro stabilní a pohodlný pocit při nošení. Kromě toho jsou tato sluchátka do uší vyrobena z vysoce kvalitního nanomového materiálu IP7, který je odolný proti potu a dešti. Během používání se můžete dotknout jedné ze dvou špuntů do uší a ovládat tak svůj mobilní telefon.

Krásný zvukový zážitek a potlačení šumu enc: bluetooth sluchátka mají 14, 2 mm velkou grafenovou membránu a exkluzivní technologii bass+, která poskytuje jemnější středy a výšky a zesiluje basy o 85 %. Současně s novou technologií enc pro potlačení okolního hluku a 4 vestavěnými mikrofony pro potlačení hluku účinně potlačuje 90 % vnějšího hluku, což zajišťuje jasnou konverzaci v hlučném prostředí. Výdrž baterie 52 h a led displej: bezdrátová sluchátka bluetooth mohou cca 8 hodin v kuse, nabíjecí přihrádka o velikosti 600 mAh prodlužuje dobu používání na 52 hodin.
ZnačkaFAMOO #ad
VýrobceFAMOO #ad
Výška1.05
Délka2.45
Šířka1.97
Číslo díluX15
ModelkaX15
Záruka1 rok

5. Wasart

#ad

IP7 Wasserdicht Wireless Earbuds Ohrhörer, Weiß, In Ear Kopfhörer Bluetooth 5.3 mit 40H Tiefer Bass, USB-C, 2024 Neue Kabellose Kopfhörer Bluetooth mit ENC Noise Cancelling Mic, Bluetooth Kopfhörer

#ad
Wasart #ad - Wasart kabellose kopfhörer mit 2 CVC8. 0 mikrofon, unterdrücken effektiv 90% der umgekehrten Umgebungsgeräusche und reduzieren so Umgebungsgeräusche um bis zu 35dB und so für klarere Gespräche sorgt. Erweiterte bluetooth 5. 3 und automatisches pairing: die bluetooth kabellose kopfhörer sind mit des fortschrittlichen Bluetooth 5.

3-chips die Übertragungsgeschwindigkeit von Audiodaten um bis zu 75 % erhöht. Bequeme passform und dualmodus: die oberfläche und der winkel des in-ear-teils der bluetooth earbuds wurden mehrfach poliert und verfeinert, um ein Gleichgewicht zwischen Schönheit und Komfort zu erreichen und einen angenehmen Tragekomfort zu gewährleisten. Bluetooth kopfhörer in ear bis zu 8 stunden spielzeit mit einer aufladung und über die aufladebox mit mehreren zusätzlichen aufladungen, die es ermöglicht in 1 stunden vollständig aufzuladen. Die beiden wireless ohrhörer können alleine oder im Zwei-Kanal-Modus verwendet werden, und jeder in-ear ohrhörer kabellos bluetooth kann unabhängig gekoppelt werden.

Dual led digitalanzeige und 40h spielzeit: kabellose kopfhörer mit doppelter led-anzeige, bis zu 40 stunden spielzeit möglic. Klarer stereoklang und enc geräuschunterdrückung: das j55 in ear kopfhörer bluetooth verfügt über einen eingebauten 14. 2mm graphene audiotreiber und chip mit AAC Audiocodex, bieten ein verbessertes Sprachsignal in lauter Umgebung, der die höhen voller dynamik. Ip7 wasserdicht und smart touch: die ip7 wasserdichte technologie schützt wireless kopfhörer effizient vor schäden durch schweiß und regen, um ihre lebensdauer zu gewährleisten. Kabellos kopfhörer Bluetooth 5.
ZnačkaWasart #ad
VýrobceWasart #ad
Číslo díluQE-696
ModelkaJ55

6. IKT

#ad

Bezdrátová sluchátka do uší, sluchátka se 4 ENC mikrofony, Bluetooth 5.3 s hlubokými basy 50 h, 2024, vodotěsná sluchátka IPX7,, bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu, Bluetooth sluchátka

#ad
IKT #ad - 2024 bluetooth 5. 3 a párování jedním krokem: sluchátka do uší mají nejnovější verzi technologie bluetooth 5. 3, která je o 200 % stabilnější než verze 5. 0 a umožňuje zážitek z poslechu s nízkou latencí a stabilní hovory. Inteligentní dotykové ovládání s širokou kompatibilitou: díky inteligentnímu dotykovému ovládání se snadno ovládá, aniž byste museli brát svůj mobil do ruky.

Led ukazatel výkonu a 50 hodin přehrávání: sluchátka mají dvojitý led displej, který přesně ukazuje stav baterie jak nabíjecí přihrádky, tak i bluetooth sluchátek. Sportovní bluetooth sluchátka mají nano povrchovou úpravu IPX7, která chrání komponenty před poškozením vlhkostí. Kromě toho mají bezdrátová sluchátka x08-bk výdrž baterie 8 hodin a nabíjecí přihrádka nabízí dalších 50 hodin používání. Včetně ios/android, tabletů a notebooků. Po prvním připojení sluchátka vyjměte a automaticky se připojí k vašemu přístroji.

Pohodlný tvar a vodotěsnost ipx7: bluetooth sluchátka jsou ergonomicky tvarovaná a 45 % tlaku pro pohodlný tvar, který pokrývá 99 % zvukovodu. O 85 % více basů a jasnější hovory: bluetooth sluchátka do uší s 14, který pasivně potlačuje 90 % hluku na pozadí, 2mm grafenovou membránou pro 85 % více basů a sluchátka do uší bluetooth s hybridním ENC dvojitým mikrofonem, pro jasnější rozhovory. Bezdrátová sluchátka lze bez problémů spárovat s celou řadou zařízení Bluetooth, aniž byste si museli dělat starosti s problémy s kompatibilitou.
ZnačkaIKT #ad
VýrobceIKT #ad
Výška0.79
Délka2.44
Hmotnost0.09
Šířka2.01
Číslo díluX08
ModelkaX08
ZárukaDvouletá záruka

7. Drsaec

#ad

Hluboké basy, ENC Noise Cancelling, Bluetooth sluchátka, LED displej, Bluetooth se 4 mikrofony, vodotěsná sluchátka, bezdrátová Bluetooth 5.3 In Ear sluchátka, 50H bezdrátová sluchátka, sluchátka IP7

#ad
Drsaec #ad - Sluchátka do uší jsou ultralehká a praktická a mají vodotěsnou funkci ip7, aby byla flexibilní a přesto silná a lehká, vodotěsnost IP7: Nabíjecí pouzdro v kapesním formátu nezabírá při nošení žádné místo a při nošení bluetooth sluchátek nebudete mít žádný stres. Jednostupňové párování a chytré dotykové ovládání: bluetooth 5. 3 zajišťuje stabilní spojení a přispívá k tomu, když bezdrátová bluetooth sluchátka vyjmete z nabíjecího boxu.

S rychlým nabíjecím rozhraním typu C trvá nabíjení pouze 1 hodinu. Funkce se snímači dotykového ovládání, ovládání hovorů, že sportovní sluchátka bluetooth automaticky znovu připojíte k poslednímu spárovanému zařízení, sluchátka Bluetooth vám umožňují pohodlné zapínání/vypínání, nastavení hlasitosti, přepínání skladeb, volání hlasového asistenta atd.22023 vylepšená bluetooth 5. 3: bluetooth sluchátka mají pokrokovou technologii bluetooth 5. 3 a rychlost přenosu audio dat se zvyšuje až o 75 %, ať už doma, můžete zcela jednoduše ovládat hudbu a hovory, stabilní vzdálenost spojení až 15 m, což optimalizuje přenos Bluetooth a chyby připojení a dosahuje minimální latence Full-Link 94 ms.

Sluchátka s potlačením hluku s duálním led displejem vám umožní sledovat výkon nabíjecího pouzdra a stav nabíjení špuntů do uší v reálném čase. Kvalita stereofonního zvuku a enc jasné hovory: tato sluchátka bluetooth s 13mm grafenovými reproduktory, nabízí vám jasný zážitek z volání a lze je použít pro hovory, basy, snižuje okolní hluk až o 35 db, videochaty, které byly zesíleny o 43 %. Bezdrátová sluchátka jsou koncipována tak, která je chrání před lehkými kapkami deště nebo potu při intenzivním tréninku.
ZnačkaDrsaec #ad
VýrobceDrsaec #ad
Výška1.18
Délka1.57
Hmotnost0.01
Šířka1.57
Číslo dílu59.99
Modelkai52
ZárukaPodporuje 30denní vrácení peněz, 24měsíční opravy, 24hodinová rychlá reakce. Můžete nakupovat s důvěrou!

8. WHYKJTEK

#ad

Vodotěsnost IPX7, HiFi Stereo Deep Bass sluchátka 40 hodin hrací doba s LED displejem, WHYKJTEK Bluetooth sluchátka do uší bezdrátová Bluetooth 5.3 se 4 ENC mikrofony

#ad
WHYKJTEK #ad - Po prvním připojení se sluchátka in ear mohou automaticky a prakticky bez zpoždění spojit s dříve spárovanými zařízeními. Každý mobilní telefon nebo tablet s funkcí připojení Bluetooth může být kompatibilní se sluchátky G18. Bluetooth sluchátka jsou vodotěsná podle ipx7 a odolávají každodennímu postříkání, vodotěsné ipx7: sluchátka do uší G18 váží pouze 3, lehký design a super měkký materiál dělají sluchátka příjemná na nošení, můžete je nosit dlouho, 5 g, potu a dešti.

Vynikající silné basy a prvotřídní zážitek z volání: bluetooth sluchátka nabízejí díky svým 13mm ovladačům autentický zvuk a silný basový výkon. Bluetooth 5. 3 a automatické spojení: bezdrátová sluchátka bluetooth jsou vybavena špičkovou technologií bluetooth 5. 3, což umožňuje stabilnější spojení při nižší spotřebě energie dosah přenosu je až 15 m.

Pokud přidáte nabíjecí pouzdro, můžete poslouchat hudbu až 40 hodin. Sluchátka bluetooth in ear disponují 4 mikrofony a technologií pro potlačení okolního hluku ENC umožňují vysokou kvalitu volání, okolní hluk je redukován o více než 38 dB pro dobrou jasnost. Přenosné a pohodlné, ergonomicky tvarovaná, aniž byste se cítili unaveni. Doba přehrávání 40 hodin a led digitální displej: 8 hodin poslechu na jedno nabití, s nabíjecím pouzdrem pro dalších 5 nabití.
ZnačkaWHYKJTEK #ad
VýrobceWHYKJTEK #ad
Hmotnost0.2
Číslo díluG18
ModelkaG18
ZárukaZáruční servis 24 měsíců

9. Ordtop

#ad

Sluchátka s USB-C, vodotěsná sluchátka IPX7, ENC Noise Cancelling, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 In Ear se 4 mikrofony, 40 h hluboké basy, bezdrátová sluchátka 2024, Bluetooth sluchátka

#ad
Ordtop #ad - 2024 bluetooth 5. 3: bluetooth sluchátka jsou vybavena rozsáhlým upgradem čipu bluetooth 5. 3 a dvoukanálovým přenosem nabízejí dosud nebývalý audio zážitek s rychlejšími přenosovými rychlostmi a stabilnějšími signálovými spojeními. Bezdrátová sluchátka ordtop se stabilním odstupem spojení až 15 m můžete ovládat hudbu a telefon zcela jednoduše doma, v kanceláři a během pohybu.

Klepnutím prstu můžete snadno reagovat nebo zavěsit, regulovat hlasitost a probudit hlasového asistenta. S technologií rychlého nabíjení usb-c si můžete po 10 minutách nabíjení sluchátek užívat 1 hodinu hudby a plně nabít sluchátka do uší za 1 hodinu. Vyjměte 2 bezdrátová sluchátka z nabíjecího boxu, pozastavit nebo hrát, automaticky se zapnou a spojí se s dříve spárovaným zařízením. Propojení v jednom kroku a jednoduché ovládání: bluetooth headset je kompatibilní se všemi zařízeními bluetooth, takže si nemusíte dělat starosti s problémy s nekompatibilitou. Použitelná technologie pro potlačení okolního hluku nová enc, bluetooth sluchátka s vnějším šumem efektivně umožňují prvotřídní rozpoznávání řeči a srozumitelnou komunikaci v každém prostředí.

Strhující zvuk a potlačení hluku enc: do uší bluetooth zabudovaná 13 mm velká dynamická cívka s membránou z tpu kompozitního grafu, basy jsou vylepšeny o 43 % a nabízí vám plně pohlcující zážitek z poslechu. Sluchátka bluetooth mají výdrž baterie 8 hod. Duální led digitální displej a doba přehrávání 40 hodin: sluchátka do uší jsou vybavena duálním led digitálním displejem, který dokáže přesně zobrazit zbývající výkon nabíjecího boxu a náhlavní soupravy.
ZnačkaOrdtop #ad
VýrobceOrdtop #ad
Výška1.18
Délka1.18
Hmotnost0.01
Šířka0.79
Číslo dílu,UHKTG
Modelkai13
ZárukaOrdtop podporuje 30denní vrácení, 90denní výměnu a jednoroční záruku.

10. Ltinist

#ad

Bluetooth Kopfhörer Sport, USB-C, IP7 wasserdichte Ohrhörer, 75H Kopfhörer Kabellos Bluetooth 5.3 Tiefer Bass mit CVC8.0 Mic, 2023 In Ear Kopfhörer Noise Cancelling Earbuds HiFi Stereo, LED-Anzeige

#ad
Ltinist #ad - Bluetooth kopfhörer in ear Reduzieren Sie die verwendung von CVC8. 0 und enc dual rimm reduktionstechnologie, um die Interferenz von rauschgeräuschen zu reduzieren, als ob ein Gespräch von face to face konversation herstellt. Hifi-klangqualität und clar anrufe: diese sport kopfhörer mit 14. 2-mm-lautsprechern und dreischichtigen verbundmembranen sorgen für kraftvolle Bässe, und trifft Anrufe, wenn er spricht, atemberaubende Höhen und klare Mitten.

Ermöglicht ihnen den zugriff auf musikwiedergabe/-pause, die Aktivierung von Siri, das Wechseln von Titeln, Lautstärke +/-, das Annehmen/Auflegen von Anrufen und mehr. Neue bluetooth 5. 3 und automatische kopplung: bluetooth kopfhörer bietet klassenführendes bluetooth 5. 3-technologie, gepaart mit einer hochempfindlichen antenne, das eine stabilere Verbindung Die Übertragungsreichweite beträgt bis zu 15m. Ip7 wasserdichte technologie schützt in ear kopfhörer bluetooth effizient vor schäden durch schweiß und regen, springen, Yoga.

Die in ear kopfhörer überzeugen im Fitnessstudio dank ihrer benutzerfreundlichen Steuerung. 75 stunden wiedergabe und schnelles aufladen: die kopfhörer sport bieten bis zu 15 stunden hochwertige klangausgabe mit einer einzigen Ladung, und die kopfhörer kabellos bluetooth werden automatisch ausgeschaltet und aufgeladen, wodurch die ohrhörer bluetooth eine Gesamtspielzeit von 75 Stunden haben. Jedes mobiltelefon oder Tablet mit Bluetooth Verbindungsfunktion kann mit Ltinist kopfhörer kompatibel sein. So gibt es selbst in Gebieten mit komplexen Signalen kaum Probleme mit unterbrochenen Anrufen.
ZnačkaLtinist #ad
VýrobceLtinist #ad
Hmotnost0.29
ModelkaBX29