Top 10 Blumenkübel Aussen – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

Lechuza Cubico Color 22 Set květináč a vyjímatelná vložka

#ad
Lechuza #ad - Vyjímatelná vložka usnadňuje sázení. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Zavlažovací systém značně usnadňuje péči o rostliny. Odolný plast, pryskyřice, moderní, elegantní, čtvercový design. Dostupné v několika velikostech.
ZnačkaLechuza #ad
VýrobceLechuza UK #ad
Výška22.05
Délka11.81
Hmotnost11.75
Šířka11.81
Číslo dílu13130
Modelka13130

2. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Premium LS 21 antracitová metalická 16023

#ad
Lechuza #ad - Made in germany: kvalitně zpracovaný, foyery, uv odolný květináč z plastu, ideální pro obytné prostory, ordinace nebo obchodní prostory Rozměry: Ø 22 x 20 cm zásobník na vodu: 0, 8 l Objem rostliny: 3 l Použití na rostliny:.

Zalévání méně často: snadné plnění nádrže pro samostatné zásobování rostlin vodou, LECHUZA-PON vč. Dné hromadění vody: kontrola množství náplně pomocí dodaných indikátorů hladiny vody, šroub na zem pro odtok přebytečné vody v dešti, vyjímatelná vložka na rostliny se stabilními rukojeťmi pro snadné přezimování nebo výměnu výsadby. Dlouhodobého hnojiva jako drenážní vrstva pro optimální dávkování přívodu vody a živin.

Rozsah dodávky: 1x lechuza classico premium ls 21, 5 cm, vč. Zavlažovacího systému a rostlinné vložky, rozměry: 22 x 20, vložka pro rostliny: Ø 18, zásobník vody: 0, 5 cm, materiál: plast, 8 l. Klasický, kulatý květináč z kolekce premium s vyjímatelnou vsadkou na rostliny, perfektní na každé ploše v domě nebo na zahradě, použití v samostatném uspořádání nebo ve skupině.18, matný lak, 5 cm.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.87
Délka8.27
Hmotnost2.65
Šířka8.27
Číslo díluCharcoal - Metallic
ModelkaCharcoal - Metallic

3. Lechuza

#ad

LECHUZA DELTINI bílá vysoký lesk 14900

#ad
Lechuza #ad - Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Vše v jednom: 1x květináč lechuza deltini, 5 l objem rostliny: 1, substrát pro rostliny lechuza-pon lechuza-pon pro kompletní osázení a vyjímatelnou rostlinnou vložku s ukazatelem hladiny vody.

S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Zavlažovacího systému, 5 cm. K dostání v různých barvách a velikostech. Ideální pro všechny pokojové rostliny. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení.

Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. Materiál: plast rozměry: 15 x 15 x 19 cm zásobník vody: 0, 2 l Rostlinná vložka: 12, 5 x 12, vč.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.09
Délka5.51
Hmotnost3.11
Šířka5.51
Číslo dílu14900
Modelka14900

4. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBICO Cottage 40 moka 15245

#ad
Lechuza #ad - Vše v jednom: 1 × květináč cubico cottage, 5 cm zásobník na vodu: 7, 5 x 75, 5 x 39, vč. Materiál: plast rozměry: 39, 5 x 34, 5 cm. K dostání v různých barvách a velikostech. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody.

Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. Robustní flechtový vzhled: povrch je klamně pravý vzhled pletiva přináší rustikální, šarmantní venkovskou atmosféru na zahradu, terasu a balkon. Robustní, snadná údržba a dlouhá životnost.

Zavlažovacího systému, 5 l objem rostliny: 31 l rostlinná vložka: 34, rostlinného substrátu Lechuza-PON jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání.
ZnačkaLechuza #ad
VýrobceLechuza UK #ad
Výška29.53
Délka15.75
Hmotnost20.37
Šířka15.75
Číslo dílu15245
Modelka15245

5. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Premium 50 antracit metalická 16563

#ad
Lechuza #ad - Ideální pro všechny pokojové rostliny. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cube premium, vč. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu.

Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení. Zavlažovacího systému, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody. 61 l vložka na rostliny: 44 × 44 cm. Materiál: plast rozměry: 49 x 49 x 49, 5 cm zásobník vody: 14 l objem rostlin.

K dostání v různých barvách a velikostech. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška19.69
Délka19.69
Hmotnost13.89
Šířka19.69
Číslo dílu16563
Modelka16563

6. elho

#ad

Elho Greenville kulatý květináč 25 pro venkovní použití – samozavlažovací nádoba – 100% recyklovaný plast – Ø 24,5 × V 23,3 cm – zelená/listově zelená

#ad
elho #ad - Proto se najde vhodný květináč pro každou místnost a každou rostlinu. Vysoce kvalitní plast | vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu – s větrnou energií a navíc 100% recyklovatelný.

Mix & match | tento květináč je k dostání v různých barvách a velikostech, které můžete snadno vzájemně kombinovat. Nemusíte si proto dělat starosti. Příroda v domě | s produktem elho si do domu přinesete přírodu. Jeho barva zůstává krásná jak uvnitř, tak i venku, je mrazuvzdorná a dobře snáší. Květináč má atraktivní, štíhlý design a je opatřen podložkou.

To je skvělý pocit! věděli jste, že rostliny dělají radost, že se cítíte zdravěji a že vám dodají energii? Hodně zábavy s tím!3letá záruka. Dlouhá životnost | květináč je vyroben tak, že z něj budete mít radost obzvlášť dlouho. Včetně podložky | greenville je důkazem toho, že vzhled a účelnost mohou jít ruku v ruce.
Značkaelho #ad
VýrobceELHO #ad
Výška9.18
Délka9.64
Hmotnost1.15
Šířka9.64
Číslo dílu123
Modelka462262436000
Záruka3 roky záruka výrobce.

7. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Cottage 30 žula 15372

#ad
Lechuza #ad - Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Zavlažovacího systému, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody.

25, 5 x 25, 5 x 29, 5 cm. Robustní flechtový vzhled: povrch je klamně pravý vzhled pletiva přináší rustikální, terasu a balkon. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. K dostání v různých barvách a velikostech. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok.

S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cubecottage, vč. Robustní, šarmantní venkovskou atmosféru na zahradu, snadná údržba a dlouhá životnost. Materiál: plast rozměry: 29, 5 x 30 cm zásobník vody: 3 l Objem rostliny: 12 l Rostlinná vložka:. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost7.8
Šířka11.81
Číslo dílu15372
Modelka15372

8. Kreher

#ad

Kreher XXL květináč s průměrem 60 cm a výškou 59 cm. Z plastu v antracitové barvě v moderním optickém pletení. Jako XXL květináč na stromky, trávy nebo jako mini jezírko na zahradu a terasu!

#ad
Kreher #ad - Vysoce kvalitní vzhled a zpracování | odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům | lehká a přesto robustní | moderní vzhled | vrchní zpracování.

Xxl objem pro stromeček nebo palmy. Bez otvorů v podlaze lze vyvrtat, tak i venku! vnější rozměry Ø x v nahoře: 60 x 59 cm | vnější rozměr Ø na dně: 37, proto se používá jak uvnitř, 5 cm | barva: Bílá | Design: vzhled opletení | Materiál: HDPE plast odolný proti mrazu. Pro soukromé domácnosti nebo pro obchodníky – do těchto XXL hrnců Matuba se hodně vejde a skvěle se vám hodí. Super xxl matuba pletený květináč z robustního plastu HDPE ve skvělém vzhledu výpletu a tlumené antracitové barvě.
ZnačkaKreher #ad
VýrobceKreher #ad
Výška23.23
Délka23.62
Šířka23.62
Číslo dílu90106

9. BigDean

#ad

BigDean 3× květináč s podtáckem, odolný vůči povětrnostním vlivům – odtok vody odolný vůči UV záření z nerozbitného plastu – vhodný pro vnitřní + venkovní použití – vyrobeno v Evropě, ø 33 × V 25 cm, kulatý, antracitový

#ad
BigDean #ad - Středomořský vzhled: naše květináče přesvědčí svým kulatým designem a středomořským zakřiveným vzhledem, robustností a možností drenáže. Květináče jsou díky modernímu designu – v kombinaci s vašimi květinami nebo rostlinami – vždy skvělým poutačem pozornosti.

Také v interiéru zajišťují skvělé barevné akcenty. Jsou perfektně vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Detaily: průměr hrnce vnější: cca 33 cm, 5 cm // barva: antracitová/tmavě antracitová // rozsah dodávky: 3x květináč + 3x podložka // detailní rozměry najdete na fotografiích // Důležité upozornění: skutečná barva je o něco tmavší, výška hrnce: cca 25 cm // vnější průměr podložky: cca 26, než je vidět na fotografiích. Voda tak efektivně proudí a chrání před vlhkostí. Nabízí vám bezpočet možností pro osázení květináčů.

Zde najdete doma nejen květiny, citrónové stromy, ale také bylinky, rostliny aloe vera nebo olivovníky. Vysoce kvalitní materiály: díky použití stabilního a nárazuvzdorného pp plastu jsou naše květináče a podložky pod rostliny odolné proti povětrnostním vlivům, UV záření a jsou dimenzovány pro dlouhou životnost. Mnohostranně použitelné: květináče vytvářejí skvělou středomořskou atmosféru na zahradě, rostliny a palmy, chilli, resp. Terase nebo balkonu.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu799866

10. rg-vertrieb

#ad

Rg-vertrieb Nádoba na květiny truhlík na květiny květináč ratan vzhled květináč s vložkou model Low 325 antracit

#ad
rg-vertrieb #ad - Odolná vůči uv záření, s rostlinnou vložkou, od velikosti 265 použití s rukojetí, . Květináč květináč ratanový vzhled ve 4 barvách,. Barva: antracitová, bílá, mocca - béžová, umbra - tmavě hnědá. Vhodné pro vnitřní/venkovní prostory, terasy a verandy, mrazuvzdorné a proto se dobře hodí pro zahrady, . Z pp plastu polypropylen plast,.
Značkarg-vertrieb #ad
Výrobcerg-vertrieb #ad
Výška6.69
Délka6.69
Šířka6.69