Top 10 Fettfutter Vögel – Semena pro ptáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Paul´s Mühle

#ad

22,68 kg, Paul´s Mühle Slunečnicová semena pro ptáky, nová sklizeň 2023, loupaná

#ad
Paul´s Mühle #ad - Slunečnicová semínka přesvědčí vynikající kvalitou jídla a neobsahují žádný odpad. Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Loupaná slunečnicová semínka jsou pokrmem všech ptáků a hodí se ke celoročnímu krmení.

Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků. Pro všechny volně žijící druhy ptáků např. Sezónní použití: celoroční krmení. Na podzim a v zimě poskytují cennou energii; na jaře a v létě zajišťují odchov mladých zvířat. Jsou ideální pro krmítkové sloupy, krmítka, ptačí budky a také pro krmení půdy.

Např. Sýkorka, červenka, chrap a vrabek, zpěvný drozd, atd. Obsažené látky: loupaná slunečnicová semínka. S loupanými slunečnicovými semínky nabídnete svým miláčkům gurmánskou svačinu vhodnou pro zobáky, která zaručí, že se vaše zahrada stane obzvláště pestrým místem pro ptáky.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Hmotnost50

2. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 25 kg loupaných slunečnicových semínek | krmivo pro ptáky na celý rok | prémiové krmivo pro divoké ptáky | ideální dávkovač energie pro léto a zimu | krmítko pro ptáky pro volně žijící

#ad
Lyra Pet #ad - Jednoduše přírodní – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt. Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Vysoce kvalitní složky – s tímto krmivem dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny.

Bez šupinek – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad. JednoduchÉ. Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě. Pro potřebnou energii – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období.

Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. Zvířecí. V létě tím podpoříte chov mladých ptáků. Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, železo, esenciální aminokyseliny, fluor, měď a hořčík. Dobrý. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet #ad
Hmotnost55.12

3. Paul´s Mühle

#ad

4 roční období, 10 kg, Paul´s Mühle Krmivo pro volně žijící ptáky, celoroční krmivo pro volně žijící ptáky

#ad
Paul´s Mühle #ad - Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků. Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Vaši ptáci ocení toto krmivo a budou se vždy vracet.

S tímto celoročním krmivem z vysoce kvalitních přísad od paul Mühle proměníte svou zahradu v mezinárodní krmné místo. Jediné krmivo vhodné pro zobák se nejlépe hodí pro krmítko, krmítka, krmítka a pro krmení půdy. Krmivo pro ptáky přesvědčí svou mimořádnou kvalitou a chutná všech volně žijících ptáků. Krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období se hodí pro celoroční krmení všech volně žijících ptáků, jako jsou sýkorky, kosy nebo drozdi.

Zvířata jsou zásobována všemi potřebnými živinami po celý rok. Krmivo pro volně žijící ptáky s nejlepšími přísadami loupaná a neloupaná slunečnicová semínka, rozinky, arašídy, pro většinu domácích druhů ptáků, maštěné ovesné vločky, semena, pro celoroční krmení.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška4.33
Délka22.83
Hmotnost22.05
Šířka13.78

4. Futterhof

#ad

Futterhof Loupaná slunečnicová semínka 25 kg

#ad
Futterhof #ad - Ideální celoroční krmivo pro všechny zrnožravce: sýkorka, hnízdo, vrabci, pěnkava, brhlíci, čárovci.
ZnačkaFutterhof #ad
VýrobceFutterhof #ad
Hmotnost11.02

5. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 10 kg loupaných slunečnicových semínek + 30 l tuny | krmivo pro volně žijící ptáky celoročně | pro mladá zvířata | krmivo pro divoké ptáky | cenné sypané krmivo | dávkovač energie bez skořápky | léto zima

#ad
Lyra Pet #ad - Jen to nejlepší – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu.

Dobrý. Energie – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období. Hodnotný žránek – s tímto krmivem pro ptáky dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny. Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady.

Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, esenciální aminokyseliny, fluor, železo, měď a hořčík. Přirozeně dobrá – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt. JednoduchÉ. Zvířecí. V létě tím podpoříte chov mladých ptáků. Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet GmbH #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost22.05
Šířka0
Číslo dílu4260361031174

6. Boill

#ad

Boill / loupaná slunečnicová semínka 25 kg, krmivo pro ptáky přímo od výrobce, divocí ptáci zahradní krmivo nová sklizeň 2023 celoroční krmivo tukové krmivo 25000 g. bez prachu v pytli

#ad
Boill #ad - Všechny výrobky, vyrábíme v našem rodinném podniku. 100% přírodní produkt – bez přísad, vyrobeno a testováno podle norem eu pro pesticidy a těžké kovy, certifikováno HACCEP, číslo schválení BG 197645146 / 25.

07. 2019. Sklizeň 2023 – od dvora až po váš domov vždy čerstvé zboží v garantované stejně vysoké kvalitě. Slunečnicová semínka pěstují na našem dvoře a farmáři, které prodáváme, se kterými spolupracujeme od roku 1991. Bez prachu v pytli – čistá jádra bez obsahu olejového prachu – v současné době nejlepší kvalita na trhu. Balení – papírový sáček v kartonu, pouze recyklované materiály s ohledem na přírodu. Pojďme spolupracovat na ochraně životního prostředí pro budoucí generace.
ZnačkaBoill #ad
VýrobceBoill EOOD #ad
Výška5.91
Délka27.56
Hmotnost52.91
Šířka15.75

7. Dehner

#ad

4 x 2,5 kg 10 kg, slunečnicová semínka, Dehner Natura krmivo pro divoké ptáky

#ad
Dehner #ad - Pro všechny zrnožravce jako zelí sýkorky, modříky, zelení atd. Slunečnicová semínka neloupaná. Podporuje udržení zdraví volně žijících ptáků. Ideální pro celoroční krmení. Důležitý dodavatel energie díky vysokému obsahu rostlinných olejů, tuků a proteinů.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost22.05
Šířka3.94
Číslo dílu5341789
Modelka5341789

8. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 10 kg arašídových jader bílé sekané | ideální pro malé ptáky a mláďata | krmivo pro divoké ptáky na léto a zimu | mastné a bohaté na živiny | dávkovač energie pro divoké ptáky | sekané

#ad
Lyra Pet #ad - Díky vysokému podílu tuku jsou důležitým zdrojem energie pro každé roční období. Z přírody – naše sekané, bílé arašídy jsou 100% čistě přírodní produkt. Oblíbený zdroj potravin – nasekaná jádra arašídů jsou skutečnou pochoutkou pro všechny zrnožravce.

Díky kouskům vhodným ke zobáku jsou vhodné i pro malé ptáky. S vysokým obsahem živin – arašídy jsou bohaté na živiny jako tuk, bílkoviny a vlákninu. JednoduchÉ. Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Bez slupek – nasekaná arašídová jádra neobsahují slupky a nezanechávají tak žádný odpad.

Dobrý. Zvířecí. Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. Jsou ideální pro ptačí budky a krmítkové sloupy, kromě toho je lze použít jako sypané krmivo. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet GmbH #ad
Výška10.63
Délka7.68
Hmotnost22.05
Šířka15.55
Číslo dílu30030-006
Modelka30030-006

9. Dehner

#ad

Krmítko 4 x 480 g 1920 g, Dehner Krmivo pro divoké ptáky Natura

#ad
Dehner #ad - Cenný zdroj energie pro volně žijící ptáky. Vhodné pro celoroční krmení. Krmítko se 3 sývacími knedlíky a dvěma arašídovými sáčky v síti. Rozsah dodávky: dehner natura krmivo pro volně žijící ptáky 1920 g.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.06
Šířka3.94
Číslo dílu5450929
Modelka5450929

10. Samore

#ad

Arašídy 10 kg blanšírované bez skořápky poloviční a celé krmivo pro ptáky

#ad
Samore #ad - Obzvlášť sýkorky milují ořechy, ale také datli a brhlíky. Značková kvalita od firmy Samore. Ptačí krmivo pro volně žijící ptáky, veverky, ježky atd. 100% arašídy bez kůže, poloviční a celé.
ZnačkaSamore #ad
Výrobcesamore #ad
Hmotnost22.05