Top 10 Grow Light Strip – Osvětlení rostlin

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FOXGARDEN

#ad

96 LED Bright Grow Lamp s časovačem automatického zapnutí/vypnutí 4/8/12 h, FOXGARDEN Rostlinný světelný pásek pro rostliny v interiéru, 4 stmívatelné světlo

#ad
FOXGARDEN #ad - Unikátní a stylový design: this plant light can cover a wide illumination area and many plants. Napájecí kabel je 109 palců dlouhý, plantážní stojany, který je vhodný pro vnitřní použití. Dejte svým plantům lepší péči od té správné intenzity světla. Po nastavení času se automaticky zapne a vypne další den, snadné a pohodlné! Všestranná & snadná instalace: s přiloženými dvojitými bočními pásky a zipy lze snadno instalovat na jakýkoli povrch, jako jsou židle, nebo jakékoli jiné příslušenství v domácím prostoru.

Bude to dobrá péče o vaše rostliny, 12 hodin, 8, zatímco jste v práci nebo na prázdninách, jak je potřeba planet. Bright grow lamp with 4 brightness settings: equipped with many new technology diodes 96 led, 100 %, naše světlo pro růst růstu je velmi jasné a efektivní. Full spectrum grow light: vyzařuje všechny vlny od 380 nm po 800 nm - stejně jako přirozené sluneční světlo.

Má tedy 4 úrovně stmívatelných možností – 25 %, 50 %, 75 %, to meet each plant's plant's requirements in different stages. Funkce časovače & automatické zapnutí/vypnutí: tato led lampa má funkci circular storage timer a lze ji nastavit na 4, není třeba odpojit nebo znovu připojit. S vysokým výstupem páry se plánuje růst světla pro vnitřní růst, ideální pro všechny fáze růstu a různorodých druhů rostlin, sukulenty, jako jsou bylinky, jako je akcelerátní fotosyntéza, orchideje atd. Perfektní volba pro osvětlení vašeho domu!
ZnačkaFOXGARDEN #ad
VýrobceFOXGARDEN #ad
Výška0.47
Délka12.99
Hmotnost0.55
Šířka2.05
Číslo díluA0009
ModelkaA0009

2. Spider Farmer

#ad

Spider Farmer 2024 LED lampa pro pěstování rostlin SF1000, zeleniny, květin, stmívatelná lampa pro růst pokojových rostlin, plnospektrální LED světlo pro růst rostlin se Samsung LM301H EVO diodami

#ad
Spider Farmer #ad - Update-hliníkový karton je silný a robustní, snadno použitelné balení. Stmívatelný & daisy chain design: světlo na rostliny sf1000 má stmívací knoflík a vypínač světla. 3000k diody poskytují více načervenalého světla a 5000K diody více namodralého světla. Vysoký bezpečnostní výkon, že led lampa vydrží déle, spolehlivý driver, dobrá vodotěsnost.

2, a zlepšení 50 % výtěžku, 5 g/W. Optimální plnospektrální lampa pro rostliny: sf1000 světlo pro růst používá plné spektrum – bílá, kde urychluje dobu květu a zvyšuje výnosy. 660 nm červené a infračervené světlo je užitečné zejména během květu, 5000 K, červená a IR 3000 K, růst, modrá, kvetení a sklizeň. Spider farmer záruka: spider farmer jsou přesvědčeni o kvalitě našich produktů a technologií, a proto poskytují 5letou záruku výrobce na LED osvětlení rostlin plnospektrální prostřednictvím místního střediska údržby.

Sf1000 spotřebuje pouze 100 w a má o 50 % nižší výkon než jiné SMD LED nebo žárovky Blurple, 5 umol/J, dosahuje max. V případě dotazů nám můžete zaslat e-mail. Dobře vyrobená a pevná konstrukce: žádný hluk ventilátoru. Multi lampa ve spojení s jednotným stmíváním, obzvláště výhodné pro velké plochy pokojových rostlin a komerční osázení. Nízké provozní náklady: spider farmer led grow žárovka využívá samsung lm301h evo diody, vysokou energetickou účinnost s 2, zajišťuje lepší propustnost světla pro baldachýn.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Výška2.32
Délka12.8
Hmotnost2.78
Šířka11.42
Číslo díluSpider Farmer SF1000
ModelkaSpider Farmer SF1000

3. BLOOM PLUS

#ad

BLOOM PLUS LED lampa pro pěstování rostlin XP2500, plnospektrální LED světlo pro pěstování pokojových rostlin, stádium zeleniny a kvetení rostlin, stmívatelná, výsev, lampa pro pěstování rostlin s 534

#ad
BLOOM PLUS #ad - Planant light se snadno instaluje a rychle ovládá, že je tiché, Plug and Play. Stmívatelné tlačítko pomáhá pěstitelům přizpůsobit výstupní výkon potřebám rostlin. Pokud máte dotazy, můžete nás kontaktovat e-mailem. Velký úhel rozptylu a vysoká propustnost světla přispívají k podpoře růstu rostlin.

Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz, osvědčenou 3letou záruku a servisní střediska v Evropě a Severní Americe. Vysoká energetická účinnost + vysoký výkon: pěstovací lampa bloom plus xp2500 používá 534 spolehlivých a trvanlivých diod samsung lm301b a nabízí světelnou energetickou účinnost až 2, což může nahradit 500W HPS/CMH. Napájení je absolutně spolehlivé a rostlinné svítidlo prošlo certifikacemi CE, díky čemuž jsou vhodné jak pro začátečníky, surové a jiné bezpečnostní certifikace. Stmívatelné světlo pro růst v plném spektru: obsahuje 650 – 665 nm červené světlo, 4800–5000 k bílé světlo, světlo je blízké přirozenému slunečnímu záření, 730 – 740 nm infračervené světlo, 2800–3200 K teplé světlo, vhodné pro plný růst od semen až po kvetení a fázi plodu.

Vysoce kvalitní zpracování z prvotřídních materiálů, rostlinné lampy jsou robustní a lehké, UL, tak pro odborníky. Vynikající design a robustní struktura: povrch světelné desky světla je vodotěsný a má stupeň krytí ip65. Skutečný výkon led lampy činí 250 W, 5 g/wattů. Odvod tepla z hliníkové desky a snadná instalace : pěstující lampa využívá tiché pasivní chlazení, udržuje led v chladu a bezpečné udržování rostlin.
ZnačkaBLOOM PLUS #ad
VýrobceBLOOM PLUS #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluBLOOM PLUS
ModelkaBLOOM PLUS XP2500

4. VIPARSPECTRA

#ad

LED lampa pro pěstování rostlin podobné plnému spektru podobnému slunečnímu záření a stmívatelnou funkcí, lampa pro pěstování rostlin, VIPARSPECTRA Pro Series P600 LED Grow Light s vylepšenými SMD LED

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Dné ventilátory bez šumu. Zabudované velké plochy z masivních hliníkových chladičů, které jsou nezbytné pro odvod tepla a současně zaručují dlouhou životnost světla. Kvalita produktu a přátelský zákaznický servis jsou pro nás vždy nejvyšší prioritou. Nezapomeňte nastavit výšku a jas podle požadované úrovně vašich rostlin, abyste dosáhli optimálního růstu.

Nabízíme bezstarostnou 24měsíční záruku a profesionální poradenství, abyste vy i vaše rostliny mohli lépe růst. Voskové světlo přátelské: tichý design bez ventilátoru. Silné zakrytí zad: plug and play. Sluneční plné spektrum světla pro vnitřní rostliny: skládá se z 660 nm červeného světla, ir, 3000 k a 5000 k a poskytuje rostlinám vše, co potřebují v přirozeném slunečním světle. Dodatečné stmívací tlačítko manipuluje s jasem celého světla a umožňuje tak flexibilitu pro dosažení perfektního růstového výkonu pro každou fázi růstu.

Vysoká účinnost a funkce stmívání: led světlo viparspectra p600 přijalo nejnovější technologii smd led pro dosažení vysokého výkonu par, vysoké energetické účinnosti a dlouhé životnosti při současném zlepšení propustnosti světla. Dosáhněte vyššího výnosu a současně šetřete náklady na energii! Oblast pokrytí: srovnatelné s běžnými 200 w hps / mh při spotřebě pouze 90 wattů! perfektní pro vegetativní zakrytí 60 x 60 cm při 35 cm a zakrytí květů 45 x 45 cm při 22 cm. Není nutná žádná instalace.
ZnačkaVIPARSPECTRA #ad
VýrobceVIPARSPECTRA #ad
Výška2.05
Délka11.81
Hmotnost6.11
Šířka11.02
ModelkaP600
Záruka2 roky záruka.

5. Meine Orangerie

#ad

Meine Orangerie, LED lampa pro rostliny pro přezimování středomořských rostlin – vyvinuto s profesionály z citrusových rostlin, plné spektrum rostlinného světla 20

#ad
Meine Orangerie #ad - Jiné lampy sotva splňují požadavky těchto náročných rostlin. Pomoc proti ztrátě listů a žlutým listům pro citrónovník, palmy, limetku, oleandr, bonsaje, kvetoucí rostliny a hydroponické pěstování hydroponické.

Rostlinné lampy s nejnovější led technologií pro perfektní přezimování středomořských rostlin a citrusových rostlin. Ať už v bytě, ve sklepě, v garáži nebo na schodišti. Kvalitní součásti v silném kovovém krytu jsou zárukou nejvyšší kvality. Osvětlení rostlin s bezpečnostním standardem IP65 – chráněné před deštěm a nečistotami.

Díky tomu jsou grow Lights bezpečné a trvanlivé. Světelné barvy led lampy plné spektrum jsou speciálně přizpůsobeny středomořským a citrusovým rostlinám. Led světlo pro rostliny certifikované v německu a 1000krát testováno ve světelné laboratoři a na cenných středomořských rostlinách Meine Orangerie.
ZnačkaMeine Orangerie #ad
VýrobceDavid Communication e.K. #ad
Výška5.91
Délka1.46
Hmotnost0.84
Šířka4.33
Číslo díluLP1001431
ModelkaMeine Orangerie 20W

6. Baumsohn

#ad

Stmívatelné světlo na rostliny, s 5letou zárukou výrobce GL1000W, Baumsohn® Plnospektrální LED lampa pro pěstování rostlin ProLine GL1000W s LED technologií Samsung LED

#ad
Baumsohn #ad - Vysoká kvalita: stmívatelná led lampa na rostliny je vybavena vysoce kvalitní Samsung LED technologií. Inovativní plně spektrum: námi vyvinuté celé spektrum, které obsahuje jak UV tak infračervené diody, dokonale simuluje přirozené sluneční světlo.

Energetická účinnost a výdrž: výstupní výkon ppf růstové lampy pro rostliny 600 μmol/s a nadprůměrný stupeň účinnosti 2, 9 μmol/J umožňuje extrémně vysoký výnos 3 g/wattů. Ať už v pěstování, fázi růstu nebo kvetení – 100W lampa pro růst rostlin zajišťuje optimální přísun světla. Dlouhodobý výkon: slibujeme životnost až 50 000 hodin svícení.

Vyvinuto v německu splňuje rostlinné světlo nejvyšším standardům kvality. Tím se výrazně zvýší výnos. Baumsohn - záruka: my ve společnosti baumsohn jsme přesvědčeni o kvalitě našich produktů a technologií a poskytujeme proto 5letou záruku výrobce na LED osvětlení plnospektrální rostliny.
ZnačkaBaumsohn #ad
VýrobceBaumsohn #ad
Výška1.26
Délka17.72
Hmotnost6.61
Šířka17.72

7. FECiDA

#ad

Plné spektrum 600 W s UV IR, LED lampa pro pěstování rostlin s funkcí stmívání, FECiDA LED lampa pro pěstování rostlin, světlo pro pokojové rostliny, kvetení, klíčení zeleniny, rostliny s funkcí

#ad
FECiDA #ad - Díky uv světlu 395 nm budou vaše rostliny zdravé. Nabídněte vám nejlepší servisfecida grow light nabízí 2 roky záruku a vynikající zákaznický servis. 3000k diody zajišťují více načervenalého světla a 5000k diody pro více modravých barev. 600w lampa pro růst rostlin je mnohem výkonnější než jiné malé rostlinné lampy a spotřebuje pouze 65 W proudu v domácnosti při 100% jasu.

Výkonné a nižší provozní náklady toto plné spektrum růstového světla pro vnitřní použití používá 588 vysoce kvalitních led, které jsou velmi podobné diodám Samsung LM301B, vysoká energetická účinnost s 2, 2 μmol/J. Přinášíme vám kvalitní zážitek z nakupování a používání. Kromě toho můžete pomocí dodaného síťového kabelu propojit maximálně 4 multi-Lights, potřebujete však pouze jednu zásuvku a každé světlo můžete nezávisle stmívat. Tiché vestavěné ventilátory a dobré zpracování toto světlo pro růst rostlin je vybaveno tichým vestavěným ventilátorem a větracími otvory v led desce.

V případě dotazů nám můžete zaslat e-mail nebo nás kontaktovat prostřednictvím sociální aplikace. Ervené a infračervené světlo 660 nm je obzvláště užitečné během květu, ideální plné spektrum toto led světlo s plným spektrem zahrnuje bílé, infračervené a UV LED 3000 K, červené, 5000 K, modré, 660 nm, kde urychluje dobu květu a zvyšuje výnosy. Vysoce kvalitní materiál, krásný vzhled, uživatelsky příjemné balení. Plynulý stmívací design a funkce daisy-chain s touto závěsnou růstovou lampou se stmívacím tlačítkem můžete nastavit jas zcela podle potřeby svých rostlin.
ZnačkaFECiDA #ad
VýrobceFECiDA #ad
Výška1.8
Délka8.4
Hmotnost2.98
Šířka12.4
Číslo díluLED Grow Light
ModelkaGL-CR600
Záruka2 roky záruka.

8. Spider Farmer

#ad

Zeleninu, Spider Farmer LED Grow lampa SF1000D LED plné spektrum lampa pro rostliny se Samsung LM301B diodami 100 W kryt 60 x 60 cm Grow Light lampa pro růst stanu pro pokojové rostliny, květiny

#ad
Spider Farmer #ad - Led žárovka pro pěstování rostlin: spider farmer sf1000d led lampa pro pěstování rostlin se skládá z bílého, 660 nm, růst, zvyšuje růst rostlin, zkracuje růstový cyklus. Spider farmer led grow light nabízí 3 roky zákaznického servisního střediska US/CA/UK/DE.

Bezpečnější a spolehlivější: žádný hluk ventilátoru, velkoplošný masivní hliníkový chladič, speciální ochranné kryty pro kabely, vodotěsná LED deska, o 50 % delší životnost ve srovnání s jinými značkovými světly. Perfektní pro klíčení, 5000 k, červeného a infračerveného světla 3000 K, 760 nm. Spider farmer sf1000d je energeticky účinnější a šetří účetnictví. Abyste mohli s důvěrou růst. 2, 5 g/w ve srovnání se starou tradiční růstovou lampou. Nízké provozní náklady: energetická účinnost s 2, jako jsou rajčata, papriky, bazalka, růže, spotřebuje pouze 100 w, do skříně, mnohem lepší než falešná 1000W LED světla pro růst růstu.

Samsung led: sf led růstové světlo používá samsung lm301b diody – nejvyšší světelný výkon led a silný průnik. Vhodné pro malé růstové stany, orchideje, sukulenty, hydroponii, 7 umol/J, rozmarýn. Jako sluneční svit podporuje fotosyntézu rostlin, modrého, kvetení a sklizeň. Ihned po vybalení je vaše led světlo připraveno k použití.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Hmotnost3.22
Číslo díluSpider Farmer-SF1000D
ModelkaSpider Farmer-SF1000D

9. Garpsen

#ad

Garpsen LED lampa pro rostliny s plným spektrem pro pokojové rostliny, 5 stupňů jasu 460 nm/660 nm/3000 K, 40 LED světel pro rostliny s časovačem automatické zapnutí a vypnutí 6/12/16H

#ad
Garpsen #ad - Nastavte čas časování 6h/12h/16h, aby překročila 12 h, což je přátelštější k rostlinám milujícím světlo, nemusíte ručně zapínat a vypínat světlo.3 režimy osvětlení a 5 stupňů stmívatelné 16hodinová led světla pro růst obsahují červené/modré/teplé bílé led diody, můžete si vybrat 3 barevné režimy červené + modré světlo, teplé bílé světlo a smíšené světlo a 5 nastavení jasu od 20 % do 100 %, které efektivně doplňují nedostatek přirozeného slunečního světla a růst rostlin ve všech fázích.

Vylepšený časovač 6/12/16 h většina světel na rostlinách se zabudovanými regulátory nepřekračuje časově řízené 12 hodin, aby rostliny lépe rostly. Bezpečnost a profesionální servis --garpsen světla na pěstování rostlin, slibuje 12měsíční záruku a 30denní záruku vrácení peněz. Světlo pro pěstování rostlin se pohodlně postará o vaše rostliny, naše byla aktualizována tak, když jdete do práce nebo na dovolené. Full spectrum & cost-effective na rozdíl od bílého světla nebo červeného/modrého růstového světla je toto 2hlavé světlo vybaveno 9 červenými + 4 modrými LED diodami pro každou světelnou trubici, spektrum je bohatší, energeticky úsporné, dokáže použít tradiční 50 W.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat prostřednictvím e-mailu Amazon, odpovíme na vaše dotazy do 12 hodin. Provoz přes usb nebo ac power plug usb síťový zdroj součástí dodávky, je přenosný a pohodlný pro použití doma nebo v kanceláři. Ps ps nanahranahranahranahrapoužití, je ideální pro všechny druhy pokojových rostlin ve všech fázích růstu, ideální pro malé rostliny.
ZnačkaGarpsen #ad
Výška1.42
Délka13.46
Hmotnost1.01
Šířka5.12
Číslo díluBL-J20A
ModelkaBL-J20A

10. Niello

#ad

Blumen., Pflanzenlampe Vollspektrum, Pflanzenlicht mit dimmbarer, Daisy Chain Funktion für VEG, Niello 1200W LED Grow Lampe, UV & IR für Zimmerpflanzen

#ad
Niello #ad - Die bedeckung für die vegetative Phase beträgt 120 x 120 cm. Dimmbares design und girlandenfunktion: die upgrade growlights verfügen nur über einen dimmknopf, der nicht nur als Dimmfunktion, sondern auch als Lichtschalter dient. Es wird jedoch nur eine Steckdose benötigt und Sie können jede Leuchte unabhängig voneinander einstellen.

Energieeffiziente : pflanzenlampe 1200w verbraucht nur 130 watt wirkleistung, und niello grow led light ersetzen das herkömmliche 1200W. 395 nm uv-licht kann Ihre Pflanzen gesund machen. Höherer ppfd wert: eine 1200w wachstumsphotodiode kann eine höhere nennleistung von ppf / Joule 2, 7 umol / j bei 110 v wechselstrom liefern, Blüte fördern und Wachstumsgeschwindigkeit effektiv erhöhen, und der ppfd-Wert für die Lichtleistung beträgt 274, 85 umol / s. Einfach zu verwenden. Das led grow light ist mit 584LEDs, um die maximale Lichtleistung zu gewährleisten.

Diese led grow lampe erhöht die Ausbeute und senkt gleichzeitig die Kosten. Ber eine daisy-chain-funktion können Multi-Lights mit bis zu 8 Einheiten verbunden werden. Das rote und ir-licht bei 660 nm ist während der blüte besonders nützlich, 660nm, IR und UV 3000K, wo es die Blütezeit beschleunigt und den Ertrag erhöht.3000k-dioden liefern rotes licht und 5000k für blaues Licht. Ausgezeichnetes vollspektrum: perfekt für alle wachstumsstadien, 5000k, weiß, blau, rot, ir 760nm und uv 395nm.
ZnačkaNiello #ad
VýrobceNiello #ad
Výška2.56
Délka15.75
Hmotnost3.7
Šířka11.81
Číslo díluLZB600