Top 10 Gymnastikball 60 cm Durchmesser – Gymnastické míče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Togu

#ad

Togu Redondo míč., Šedá

#ad
Togu #ad - Hmotnost cca-150 g. Měkký, pěnový materiál se zátkou uzávěru – lze snadno a rychle bez kompresoru nafouknout a opět vyfouknout. V dekorační krabici s cviky na procvičení. Vyrobeno v Německu. Nosnost: cca-120 kg při cvicích vleže.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost0.35
Šířka6.3
Číslo dílu491300
Modelka491300
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

2. TOGU

#ad

Modrý, 16, TOGU 430404 Unisex – gymnastický míč pro dospělé standardní nelakovaný

#ad
TOGU #ad - Hmotnost cca 300 g. Kvalitní gymnastické míčky pro školní a volnočasové gymnastiku. Made in germany – náš slib kvality a spolehlivosti. Super poddajný, dobrá elasticita, antistatický.
ZnačkaTOGU #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost0.66
Šířka6.3
Číslo dílu430404_Blau_16
Modelka430404
Zárukazákonná záruka

3. VLUV

#ad

Prodyšný a trvanlivý, vč. ruční pumpy, barva: Ash středně šedá, VLUV SOVA látkový sedací míč 60-65 cm, ergonomický sedací nábytek, s držadlem a podlahovým kroužkem

#ad
VLUV #ad - První sedací / gymnastický míč s potahem z vlně-měkké polyesterové látky, opatřený kroužkem na dno proti snadnému odvalování, dvojitému kapšvu a praktickému držadlu.

A je vluv také zdravý: náš vluv byl vytvořen igr e. V. Robustní vnitřní míč z pvc odolného proti roztržení bez ftalátů, pouzdro odnímatelné a omyvatelné / chem. Vluv designový sedací míč sova s průměrem cca 60 cm – 65 cm v barvě ash středně šedá, nosnost až 120 kg tělesné hmotnosti, vhodné pro tělesnou výšku 155–180 cm.

Skládající se z: pouzdro, 2 ventily, zvedáku ventilu, 2 adaptéry čerpadla, vnitřní míč, trubice pro odvod vzduchu, ruční pumpa Double Action, návod k obsluze + taška se zipem. Zájmové společenství učitelů zádové školy/vnitřní e. V. Lze čistit a opatřit značkou YKK – zip. Certifikováno jako "Ergonomický produkt",.
ZnačkaVLUV #ad
VýrobceHOCK Design e.K. #ad
Výška25.59
Délka25.59
Hmotnost4.19
Šířka25.59
Číslo díluSBV-009.65AS
ModelkaSBV-009.65AS

4. Core Balance

#ad

Gymnastický míč bezpečný proti roztržení – pro fitness jógu, 65 cm, vč. vzduchové pumpy, 75 cm, 85 cm, Core Balance, těhotenství – 55 cm

#ad
Core Balance #ad - 55 cm fialový těhotenský míč: náš fialový těhotenský míček se perfektně hodí pro těhotenská cvičení a ke zmírnění bolesti nebo nepohodlí během těhotenství a porodu. Náhradní zátka a nástroj pro odstranění zátky jsou součástí dodávky našeho gymnastického míče a příslušenství.

Pokud je míč propíchnutý, takže jej můžete bezpečně používat i během těhotenství. Pro optimální využití míče doporučujeme nahustit na 80 % doporučené velikosti a nechat ho ležet 24 hodin, než ho zcela nafouknete. Těhotenský gymnastický míč rozdělí vaši váhu, aby vás připravila na porod. Pumpa a měřicí pásek pro snadné nafouknutí: gymnastický míč pro těhotenství se dodává s ruční pumpičkou a měřicím pásem, abyste jej mohli bez námahy nafouknout na správnou velikost. Gymnastický míč pro těhotné ženy má ideální velikost pro ženy s tělesnou výškou do 1, 64 m.

Gymnastický míč je vyroben z odolného materiálu odolného proti roztržení a má v nafouknutém stavu hmotnost 250 kg a průměr 55 cm. Protiskluzová bezpečnost je rovněž důležitým znakem, pokud používáte gymnastický míč pro přípravu na porod. Během porodu může zmírnit nepříjemné pocity a otevřít pánev a boky, které vám pomohou se zotavit. Použití míčku při narození: sezení na židli nebo pohovce může být během těhotenství nepříjemné. Gymnastický míč se také výborně hodí pro cvičení po porodu, aby se snížil tlak na záda a pánev.
ZnačkaCore Balance #ad
VýrobceCore Balance #ad
Výška21.65
Délka21.65
Hmotnost1.2
Šířka21.65

5. Pezzi

#ad

Pezziball míč na cvičení, Jednotná velikost

#ad
Pezzi #ad - Dodávka v umělohmotné tašce. Barvám jsou přiřazeny velikosti. Rozsah dodávky: originální míč Pezziball.
ZnačkaPezzi #ad
VýrobcePezzi #ad
Výška25.59
Délka25.59
Hmotnost0
Šířka25.59
Číslo dílu160636
ModelkaH6558

6. BalanceFrom

#ad

58–65 cm, černý, L, BalanceFrom Unisex gymnastický míč pro dospělé

#ad
BalanceFrom #ad - Vaši bezpečnost klademe jako nejvyšší prioritu při výrobě. Snadné čištění – náš fitness míč se snadno čistí měkkým vlhkým hadříkem.

Testováno až 2, 0 kg. Protiskluzový – materiál v běžné kvalitě nabízí vynikající odolnost proti skluzu a současně zajišťuje vaši bezpečnost. Proti prasknutí – vyrobeno ze silných a trvanlivých materiálů. Materiál: kompozit. Nejdůležitější je, že náš fitness míč neobsahuje ftaláty a neobsahuje těžké kovové prvky. Extra – bezplatná nožní pumpa je součástí dodávky! možnosti velikostí: 38–45 cm s, 48–55 cm M, 68–75 cm XL, 58–65 cm L, 78–85 cm XXL.
ZnačkaBalanceFrom #ad
VýrobceBalanceFrom #ad
Hmotnost1.98
Číslo díluBFEB-65BLK
Modelka20001060
ZárukaAll BalanceFrom products come with a 2-year warranty and 100% BalanceFrom Satisfaction to make your purchase worry free. Simply contact us or your vendor if you have any questions.

7. PROIRON

#ad

Tréninkový míč, do kanceláře, gymnastické míče, odolný pro dospělé, PROIRON Gymnastický míč Pezziball Sedací míč, pezimíče, fitness míč a rovnováha pro trénink jádra s pumpičkou

#ad
PROIRON #ad - Pezziball se snadno napumpoval, vytváří stabilní dojem. Gymnastický míč 55 cm váží 1 kg, 2 kg, gymnastický míč 65 cm váží 1, gymnastický míč 75 cm váží 1, 4 kg.

Ruční pumpička zdarma, která se snadno nafoukne a pomalu odsává. Použitelný pro fitness trénink, aerobic, záda, gymnastiku, jógu, pilates, sílu jádra, břišní trénink. Těžší než většina gymnastických míčů na trhu, to je naše výhoda. Vyrobeno z ekologického, testováno sgs, antimikrobiální, hypoalergenního materiálu, 2 mm silné materiály jsou přísně vybírány, neobsahují ftaláty a olovo atd. Ochrana proti explozi, testováno s zatížením 300 kg, aby byla zajištěna bezpečnost při tréninku.
ZnačkaPROIRON #ad
VýrobceShanxi Regentworks Inc. #ad
Hmotnost3.59
Číslo díluPRO-YJ01-17
ModelkaPRO-YJ01-17

8. ATC Handels GmbH

#ad

Gymnastický míč modrá, Overball 23 cm modrý červenožlutý míč na pilates gymnastický míč, míč na jógu, míč na jógu, míč na terapii, měkký pilates

#ad
ATC Handels GmbH #ad - Včetně nafukovacího ventilu. Pozor! nevhodné pro děti do 3 let! Měkký, lehký a odolný míč, který lze použít pro několik různých cvičení. Extra měkké a neklouzavé, nehrozí nebezpečí poranění. Vhodné také pro aktivity s dětmi a seniory.
ZnačkaATC Handels GmbH #ad
VýrobceATC Handels GmbH #ad
Hmotnost0.24
Číslo dílu10010468

9. VITALWORXX

#ad

Míč na jógu Pezziball 65 cm s pumpou, porod, zdraví,, s cvičením pro těhotenství, VITALWORXX Gymnastický míč pro těhotné ženy, míč na sezení, extrémně stabilní

#ad
VITALWORXX #ad - Míč můžete použít také jako pomůcku při usínání pro vaše dítě. Díky cílenému cvičení můžete také uvolnit své klouby, šlachy a vazy. Darujte radost ze života i vy sobě a vaší rodině.

Díky budování svalů a pohybu navíc předcházíte bolestem zad a poškození držení těla. Ideální během těhotenství, přípravy na porod a porod > doporučeno porodními asistentkami a nemocnicemi > téměř nepostradatelný v okresním sále > po porodu využijte míč pro regresní cvičení. Je ideálním sportovním náčiním pro každou věkovou skupinu, pro začátečníky a odborníky.

Optimálně vhodné pro trénink pánevního dna a k posílení zádových svalů – perfektní gymnastický míč pro těhotné ženy. Senioři si tak zachovávají pohyblivost a zůstávají fit, zdraví a vitální. Gymnastický míč vitalworxx se obecně hodí pro muže i ženy. Vezměte své dítě na paži a proveďte lehké krouživé pohyby na míči, vaše dítě se přitom rychle uklidní.
ZnačkaVITALWORXX #ad
VýrobceVITALWORXX #ad
Výška25.59
Délka25.59
Hmotnost3.15
Šířka25.59

10. PEZZI

#ad

PEZZI Originální Pezziball Standard 65 cm s pumpičkou Kombi gymnastický míč lípově zelený

#ad
PEZZI #ad - 1 opláštěná, 4 cm průměr, flexibilní hadice pro prodloužení a ochranu jehly ventilu proti zlomení resp. Oblasti použití: gymnastické kurzy jako seniorská gymnastika, fitness kurzy "drums alive" a "Ball Fit" a jako alternativní možnost sezení místo židle v kanceláři, trénink zad a břišních svalů, pilates, rehabilitace a fyzioterapie, ve škole, v kitě nebo doma.

Pro každého je tu něco! Míčová pumpa: 1 dvojitý zdvih čerpadlo 23 cm dlouhé, 1 nástavec pro jehlové ventily jehla ventilu 1 černý nástavec pro nafouknutí velkých gymnastických míčů, měkkých míčů a pilates míčků. Rozsah dodávky: 1 x originální gymnastický míč Pezzi + pumpička Oliver.

Gymnastický míč: originální pezziball standard odpovídá evropské normě 93/42 ehs 'zdravotnické výrobky' zatížitelnost 400 kg 4 velikosti: 42 cm, 53 cm, 65 cm, 75 cm Velký výběr barev Materiál: bez latexu, odolný a elastický. Ohnutí. Rozmanité varianty: míč je k dispozici ve čtyřech různých velikostech a sedmi různých barvách.
ZnačkaPEZZI #ad
VýrobceLedragomma #ad
Hmotnost0