Top 10 Handy Reinigungstücher – Čisticí ubrousky a tampóny z mikrovlákna

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Notebooku, Blum Manufaktur Čistič obrazovky 1000 ml + 30 x 30 cm utěrka z mikrovlákna Supersoft 365GSM – čistič obrazovky – čistič displeje – absolutně beze šmouh čištění mobilního telefonu, TV, PC

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Perfektní čisticí sprej pro tv lcd, oled, led, otisky prstů, QLED, mastné skvrny, krémy, dotykový displej a TFT monitor. Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, aniž by narušil obrazovku.

Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce. Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, mobil, PC, auto displeje, displeji, laptop také kompatibilní s MacBook, tablet nebo TFT obrazovky. Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík se slušnými 365 g/m².

Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór. Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře. Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Perfektní čištění velmi citlivých displejů. Vyrobeno v německu: profesionální produkt německé výroby. Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0.5
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluBM-SC1000ML
ModelkaBM-SC1000ML

2. BLUM MANUFAKTUR

#ad

PC, TV, Blum Manufaktur Čistič obrazovky 100 ml + 30 x 30 cm utěrka z mikrovlákna Supersoft 365GSM – čistič obrazovky – čistič displeje – absolutně beze šmouh čištění mobilního telefonu, notebooku

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Perfektní čištění velmi citlivých displejů. Perfektní čisticí sprej pro tv lcd, krémy, mastné skvrny, LED, QLED, otisky prstů, dotykový displej a TFT monitor. Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce.

Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, oled, aniž by narušil obrazovku. Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku. Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, PC, displeji, laptop také kompatibilní s MacBook, mobil, auto displeje, tablet nebo TFT obrazovky.

Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík se slušnými 365 g/m². Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře. Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Vyrobeno v německu: profesionální produkt německé výroby. Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0.04
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluBM-SC100ML_SML
ModelkaBM-SC100ML

3. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Screen Cleaner PC čistič, vč. hadříku z mikrovlákna 30 x 30 cm, BLUM MANUFAKTUR, 250 ml, Made in Germany, čistič monitoru, čistič obrazovky

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Perfektní čisticí sprej pro tv lcd, mastné skvrny, QLED, OLED, otisky prstů, krémy, dotykový displej a TFT monitor. Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór. Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík s decentní 365 g/m².

Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře. Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku. Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce. Perfektní čištění velmi citlivých displejů.

Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, led, aniž by narušil obrazovku. Made in germany: profesionální produkt německé výroby. Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, laptop také kompatibilní s MacBook, displeji, mobil, auto displeje, PC, tablet nebo TFT obrazovky.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0.5
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluBM-SC250ML
ModelkaBM-SC250ML

4. Duronic

#ad

Smartphony a tablety | Screen Cleaner pro LCD a OLED | vhodný také jako čistič skla, Duronic SCK102 Duo čistič obrazovky s utěrkou z mikrovlákna | 2 x 200 ml čistič displeje pro monitory

#ad
Duronic #ad - Včetně příslušenství: dodávaná utěrka z mikrovlákna se skrývá v uzávěru láhve, takže ji lze vždy bezpečně uložit a kdykoli je připravena k použití. Přibližně u brýlí může dojít k ochrannému filmu, stejně jako videokamery a také televizory.

Obsažené látky: carbomer940, sodium 4-propoxycarbony-ifenoxide, důkladně opláchněte oko vodou. O produktu: Čistič obrazovky duronic sck čistí vaše obrazovky a displeje bez šmouh. Pokud byl přípravek nastříkán do očí, 3-amino-N-carboxymethyl-N, vyhledejte lékaře. Ručník lze navíc prát a znovu používat, což je velmi ekonomické. Nenechte se rozptylovat otisky tuku na obrazovkách a vychutnejte si obsah na obrazovce v plném rozsahu. Sada se skládá z lahvičky s pumpičkou a hadříku z mikrovlákna.

Hodí se pro oled televizory, chytré telefony AMOLED, LCD tablety, Full HD monitory a notebooky. Ke sck103 je kromě toho přiložen malý kartáč, aby bylo možné ještě lépe čistit rohy a spáry. Nesmí se čistit žádná skla s povrchovou úpravou, protože by mohla být napadena. Istič skla může také opět vyčistit vaše špinavé objektivy fotoaparátu DSLR. To zaručuje šetrné čištění citlivých povrchů a obrazovek.
ZnačkaDuronic #ad
VýrobceDuronic #ad
Číslo díluSCK102
ModelkaSCK102

5. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Screen Cleaner, čištění obrazovky, Made in Germany, 250 ml, PC čistič vč. hadříku z mikrovlákna 30 x 30 cm, Blum Manufaktur Čistič displeje

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře. Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce. Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, mastné skvrny, aniž by narušil obrazovku.

Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík s decentní 365 g/m². Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, PC, laptop také kompatibilní s MacBook, auto displeje, displeji, mobil, tablet nebo TFT obrazovky. Perfektní čištění velmi citlivých displejů. Perfektní čisticí sprej pro tv lcd, krémy, qled, otisky prstů, OLED, LED, dotykový displej a TFT monitor.

Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Made in germany: profesionální produkt německé výroby. Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku. Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBLUM MANUFAKTUR #ad
Výška1.97
Délka9.45
Hmotnost0.83
Šířka6.69
Číslo díluBM-SC250ML-B
ModelkaBM-SC250ML-B

6. BLUM MANUFAKTUR

#ad

PC, notebooku, TV, Blum Manufaktur Čistič obrazovky 50 ml + 30 x 30 cm utěrka z mikrovlákna Supersoft 365GSM – čistič obrazovky – čistič displeje – absolutně beze šmouh čištění mobilního telefonu

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Perfektní čištění velmi citlivých displejů. Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík se slušnými 365 g/m².

Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku. Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Vyrobeno v německu: profesionální produkt německé výroby. Perfektní čisticí sprej pro tv lcd, oled, qled, otisky prstů, mastné skvrny, dotykový displej a TFT monitor. Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce. Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, led, krémy, aniž by narušil obrazovku.

Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře. Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór. Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, mobil, PC, auto displeje, laptop také kompatibilní s MacBook, displeji, tablet nebo TFT obrazovky.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluBM-SC50ML
ModelkaBM-SC50ML

7. BLUM MANUFAKTUR

#ad

čistič monitoru, čistič obrazovky, Made in Germany, vč. hadříku z mikrovlákna 30 x 30 cm, PC čistič, 2 x 100 ml, Blum Manufaktur Screen Cleaner

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Otisky prstů, prach a nečistoty nepředstavují žádné problémy. My v blum manufaktur jsme německá firma, která se specializuje na čisticí produkty. Získáte čistič obrazovky bez šmouh a měkký hadřík z mikrovlákna 30 x 30 cm z 80% polyesteru a 20% polyamidu.

Naši zákazníci získají nejvyšší kvalitu, protože všechny naše výrobky jsou vyrobeny v Německu. Poté nastříkejte sprej na hadřík z mikrovlákna a obrazovku opatrně očistěte bez tlaku. Náš kvalitně zpracovaný čistič displeje byl vyroben v německu podle nejvyšších standardů kvality. Vypněte přístroj, nechte ho vychladnout a odstraňte hrubé nečistoty. Lze prát a znovu použít pro šetrné čištění. Díky šetrnému složení čistí čistič obrazovky tft monitory, počítače, matné obrazovky, notebooky, tablety, čtečky e-knih, chytré telefony a další obrazovky.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka4.33
Číslo díluBM-2X-SC100ML
ModelkaBM-2X-SC100ML

8. wolk

#ad

TFT, Betriebsausstattung24 Čistič obrazovky – 300 ml – pro LED, plazmu atd. – láhev s rozprašovačem – Screen Cleaner – čistič displeje

#ad
wolk #ad - Rozsah dodávky: 300ml láhev s rozstřikovačem | vůně: svěží vůně | barva: čirá – průhledná. Made in germany | rychlé a bezpečné zaslání | prémiová kvalita za férovou cenu | Další produkty najdete v našem obchodě.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Díky šetrné receptuře bez alkoholu odstraňuje náš čistič displeje bez námahy otisky prstů, prach a nečistoty a zanechává výsledek bez šmouh – s antistatickým účinkem. Náš čistič displeje se vyrábí v německu podle nejvyšších standardů kvality a hodí se pro TFT monitory, matné obrazovky, tablety, notebooky, čtečky e-knih, počítače, smartphony a další obrazovky.
Značkawolk #ad
VýrobceBetriebsausstattung24 #ad
Číslo díluB241000125_2

9. BLUM MANUFAKTUR

#ad

PC, Blum Manufaktur Čistič obrazovky 500 ml + 30 x 30 cm utěrka z mikrovlákna Supersoft 365GSM – čistič obrazovky – čistič displeje – absolutně beze šmouh čištění mobilního telefonu, notebooku, TV

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík se slušnými 365 g/m². Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Perfektní čisticí sprej pro tv lcd, led, mastné skvrny, OLED, dotykový displej a TFT monitor.

Perfektní čištění velmi citlivých displejů. Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór. Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, PC, mobil, displeji, auto displeje, laptop také kompatibilní s MacBook, tablet nebo TFT obrazovky. Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, krémy, otisky prstů, qlED, aniž by narušil obrazovku.

Vyrobeno v německu: profesionální produkt německé výroby. Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce. Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku. Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0.5
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluBM-SC500ML
ModelkaBM-SC500ML

10. SUNNEY

#ad

Brýle na fotoaparáty HD obrazovky 20 x 20 cm_SML, černá, laptop, 8dílná utěrka na brýle – utěrky z mikrovlákna na brýle, čisticí hadřík na mobilní telefon, tablet

#ad
SUNNEY #ad - Pičková kvalita: Čisticí hadřík na brýle z silného materiálu, skvrny od oleje, vysoce kvalitní materiál z mikrovlákna absorbuje a odstraňuje prach, který je velmi šetrný a nepoškrábe povrchy nebo přístroji, označuje nebo praská.

Mnohostranný: mikrovláknový hadřík je bezpečný pro čištění všech druhů povrchů, televizorů, počítačových obrazovek, čoček fotoaparátu, včetně brýlí, slunečních brýlí, dalekohledů, dalekohledů a jiných citlivých povrchů. Tvar tašky: velikost čisticího hadříku na brýle/skla na sluneční brýle je 7, 8 palců 20 × 20 cm, 8 × 7, pouzdra na brýle nebo kabelky a všude tam, snadno se vejde do tašky, kde ji potřebujete.

Extrémně měkký, otisky prstů a nečistoty. Co obdržíte: užitečné utěrky z mikrovlákna, přátelský zákaznický servis, 24 hodin vynikající zákaznický servis. Jednoduché použití: Čisticí hadříky na brýle neobsahují vlákna, jsou měkké, opakovaně použitelné, snadno se pere a rychle schnoucí.
ZnačkaSUNNEY #ad
VýrobceSUNNEY #ad
Číslo díluYMC012_SML
Modelka._SML
ZárukaNo