Top 10 Holzdübel Zentrierspitzen – Spojovací kolíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CESFONJER

#ad

CESFONJER Dřevěné dělicí hroty | značkovač hmoždinky | špičaté hmoždinky, 5 mm 10 ks

#ad
CESFONJER #ad - Dodávka: 10 kusů x střed hmoždinky další příslušenství není zahrnuto v ceně. Průměr válcové části: 5 mm. Materiál: ušlechtilá ocel. Množství: 10 kusů. Dřevěné hmoždinky camfun pro přesné vyrovnání vyvrtaných otvorů při propojení hmoždinek.
ZnačkaCESFONJER #ad
VýrobceCESFONJER #ad
Číslo díluJ296

2. JSMTKJ

#ad

Sada dřevěných hmoždinek, středicí špička, 6/8/10/12 mm, fixátory hmoždinek, pomůcka pro hmoždinky, hmoždinky, 16 kusů hmoždinek, vrtací nástroje masivní, pro práci se dřevem

#ad
JSMTKJ #ad - Bod uprostřed tužky přesně označuje polohu otvoru na druhé straně. Iroké použití: polohovací podložky pro vyrovnání tužek jsou vhodné pro instalaci šatníku, skříně, stolu, postele, knihovny atd.

Více velikostí: k dostání ve čtyřech velikostech, 10 mm, 8 mm, 12 mm, 6 mm, sada obsahuje 4 středy hmoždinek každé velikosti. Použití: jednoduše vyvrtejte řadu otvorů, zasuňte do středu pera a přitlačte kloub dohromady. Také pro kutilské kutily. Vysoce kvalitní materiál: střed tužky je vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli, má dlouhou životnost, je odolný proti opotřebení a korozi. Přesné polohování: tyto hmoždinky středicí kolíky mají uprostřed ostré hroty, díky nimž můžete otvory v obou dřevěných prken přesně vyrovnat, abyste správně nainstalovali kolíčky na umístění dřeva.
ZnačkaJSMTKJ #ad
VýrobceJSMTKJ #ad
Výška0.79
Délka1.97
Hmotnost0.1
Šířka1.57
Číslo dílu1
Modelka1

3. PIANKEKE

#ad

28 kusů středicích hrotů dřevěných hmoždinek, sada značkovačů hmoždinek, pomůcka pro hmoždinky, hmoždinek, sada hmoždinek, popisovač hmoždinek, 6/8/10/12 mm pro práci se dřevem,, dřevěné hmoždinky

#ad
PIANKEKE #ad - Také nepostradatelný nástroj pro všechny, stolů, skříní, kteří mají co do činění se dřevem nebo kutily. Balíček obsahuje: obdržíte celkem 28 hmoždinek ve velikostech 6 mm, 12 mm, 8 mm, 7 pro každou velikost, která dokáže pokrýt vaše každodenní potřeby, 10 mm, a základní rozměry zaručují různé instalace nábytku nebo uměleckých děl.

Přesné umístění: Špičkou středicího kolíku pro zvýraznění otvorů hmoždinky můžete vyvrtat dva vyrovnané otvory ve dvou dřevěných prknech pro správnou instalaci kolíků pro správné umístění dřeva. Prémiový materiál: dřevěná hmoždinka je vyrobena z vynikajícího materiálu z ušlechtilé oceli s hladkými hranami, který je odolný proti opotřebení, odolný proti korozi, robustní a s dlouhou životností.

Atd. Snadná obsluha: středicí kolík ve středu kolíku označuje přesně polohu otvoru na druhé části. Jediné, co musíte udělat, je vyvrtat několik otvorů, nasadit prostřední kolík a stisknout další dřevěné prkno na spojení. Iroké možnosti použití: vhodné pro instalaci skříní, postelí, polic na knihy a rukodělných rukodělných prací.
ZnačkaPIANKEKE #ad
VýrobcePIANKEKE #ad
Výška0.47
Délka0.47
Šířka0.24
Číslo díluECP-028010

4. Mesee

#ad

10 mm, Mesee Dübel-Zentrierspitzen-Set, Ausrichtungswerkzeug für präzises Bohren, Zapfenpunkte, Holzbearbeitung, 12 mm, Markierstift, 8 mm, 6 mm, Bohrdübelstift

#ad
Mesee #ad - Bearbeitet mit externen Markierungspunkten. Mit diesen dübelzentren können sie dübellöcher in gebohrten Teilen ausrichten, um die Bohrstelle im Gegenmaterial präzise zu markieren.

Die punkte auf den dübelmitten markieren präzise die Lochpositionen auf dem anderen Teil. 16 stück massive dübelstifte in 4 verschiedenen Größen, geeignet für Hartholz und Weichholz. Durchmesser der dübelmitte: 6 mm, 10 mm, 8 mm, 13 mm; 4 Stück je Größe, für verschiedene Bedürfnisse. Einfach einen satz löcher bohren, die dübelmitte hineinschieben und die Fuge zusammendrücken. Aus hochwertigem metall mit verchromter Oberfläche, hohe Härte, rostet nicht leicht und langlebig.
ZnačkaMesee #ad
VýrobceMesee #ad
Číslo díluSKYGB-GY0464

5. UBERMing

#ad

Bukové kolíky se zkosenými konci, hmoždinky na dlouhé dřevěné kolíky pro nábytek, kulatý otvor pro nábytkové dveře a umělecké projekty, UBERMing Sada dřevěných hmoždinek 500 kusů, M6 M8 M10 pro kutily, rýhová hmoždinka, dřevěná jehla

#ad
UBERMing #ad - Iroké použití: vlnité kolíky jsou vhodné pro všechna kulatá a dřevěná spoje ze dřeva. Vysoká kvalita: dřevěná jehlice je vyrobena z kvalitního dřeva, je dostatečně silná a díky zvlněnému designu je odolná proti překroucení.

Sada dřevěných hmoždinek: obdržíte 500 kusů kulatých hmoždinek, 6 * 30 mm - 200 ks; 8 * 40 mm - 200 ks; 10 * 40 mm - 100 ks;. Ideální pro: hmoždinky z buku jsou ideální pro zadní lepidlo, pro vertikální rozložení lepidla a pramenný účinek. Snadná obsluha: tyto dřevěné hmoždinky mají zaoblené hrany a jsou díky přidání lepidla na dřevo velmi dobře vhodné.
ZnačkaUBERMing #ad
VýrobceSringP #ad

6. CESFONJER

#ad

CESFONJER Středicí hroty dřevěných hmoždinek | značkovač hmoždinek | hroty hmoždinek, 12dílná sada po 2 kusech 4/5/6/8/10/12 mm

#ad
CESFONJER #ad - Průměr válcové části: 4 mm, 10 mm, 8 mm, 6 mm, 5 mm, 12 mm. Materiál: ušlechtilá ocel. Dřevěná hmoždinka cesfonjer pro přesné vyrovnání vrtáků při připnutí dowel-pinning joinery. Množství: 12 ks 2 ks na styl. Rozsah dodávky: 12 ks hmoždinek ostatní příslušenství není zahrnuto v ceně.
ZnačkaCESFONJER #ad
VýrobceCESFONJER #ad
Číslo díluJ212
ModelkaJ212

7. Anlising

#ad

Vrtací nástroje, vrtací nástroje, 12 kusů, středicí hrot pro práci se dřevem, Středicí hroty Anlising 12 kusů dřevěných hmoždinek, hmoždinek, vyrovnávací nástroj pro práci se dřevem, sada kolíků

#ad
Anlising #ad - Metoda: označovač hmoždinek. Středicí kolíky z oceli nabízejí vynikající značkovací výkon pevných materiálů. Jedinečný design: kulatý dřevěný tenon dutý design je lehčí a flexibilnější, ideální pro truhláře, řemeslníky.

Přesné vyrovnání: středový bod čepu je zpracován pro přesné vyrovnání ložisek s externími značkovacími body, takže je pozice jasněji vidět, takže umístíte vhodný kolík nebo háček. Jednoduše vyvrtejte sadu otvorů, zasunout do středu hmoždinky a stlačit spoj k sobě. 4 mm, 5 mm, 6 mm, 12 mm. Materiál a velikost: středová hmoždinková vrtačka vyrobená z ušlechtilé oceli, 10 mm, 8 mm, odolná proti opotřebení a korozi.

Můžete je proto použít pro umístění dřeva i na měkké dřevo. Body na středech hmoždinky označují přesně body vrtání na druhém prvku. Dlouhá životnost: polohování dřeva, nezbytný pro truhlářské práce, odolný proti korozi, chromovaný povrch, odolný proti opotřebení, velmi snadné skladování a údržba.
ZnačkaAnlising #ad
VýrobceAnlising #ad

8. CESFONJER

#ad

12 mm 10 ks, CESFONJER Středicí hroty dřevěných hmoždinek | popisovače hmoždinek | hroty hmoždinek

#ad
CESFONJER #ad - Průměr válcové části: 12 mm. Dodávka: 10 kusů x středy hmoždinek další příslušenství není zahrnuto v ceně. Materiál: ušlechtilá ocel. Množství: 10 kusů. Cesfonjer dřevěné hmoždinky pro přesné vyrovnání otvorů při spojování hmoždinek.
ZnačkaCESFONJER #ad
VýrobceCESFONJER #ad
Číslo díluJ300

9. CESFONJER

#ad

6 mm 10 ks, CESFONJER Středicí hroty dřevěných hmoždinek | popisovače hmoždinek | hroty hmoždinek

#ad
CESFONJER #ad - Materiál: ušlechtilá ocel. Průměr válcové části: 6 mm. Dodávka: 10 kusů x středy hmoždinek další příslušenství není zahrnuto v ceně. Množství: 10 kusů. Cesfonjer dřevěné hmoždinky pro přesné vyrovnání otvorů při spojování hmoždinek.
ZnačkaCESFONJER #ad
VýrobceCESFONJER #ad
Číslo díluJ297
ModelkaJ297

10. QIMEI-SHOP

#ad

Popisovač 6/8/10/12 mm, sada hmoždinek, středících hrotů, vrtací nástroje, 8 kusů masivních, hmoždinek, pro práce na dřevu, Nárazník hmoždinek do hmoždinek

#ad
QIMEI-SHOP #ad - Polohovací body přesně označují polohu otvorů na druhé straně. Vhodné pro všechny, kteří pracují se dřevem nebo řemeslnou výrobou. Solidní a s dlouhou životností: hmoždinkový vrták z kvalitní uhlíkové oceli s pochromovaným povrchem, ochrana proti rzi pro dlouhé provozní doby, solidní a vysoká tvrdost, ideální pro měkké dřevo a tvrdé dřevo.

Snadná obsluha: musíte pouze vyvrtat několik otvorů, nasadit středový kolík a stisknout další dřevěnou desku na spojení. 4 velikosti celkem 8 kusů: balení obsahuje 4 různé velikosti centrovacích kolíků, 12 mm, 10 mm, 2 kusy na velikost: 6 mm, 8 mm, podstatné velikosti zajišťují různé instalaci nábytku nebo uměleckých předmětů.

Iroké použití: naše zařízení na opracování dřeva, postele, skříní, které se používá pro instalaci šatníku, stolu, knihovny atd. Přesné vyrovnání: střed hmoždinky umožňují přesné vyrovnání otvorů při sešívání hmoždinek, označují polohu otvorů na hmoždinkách nebo polohu stávajících kolíků v druhé desce, která je třeba propojit.
ZnačkaQIMEI-SHOP #ad
VýrobceQIMEI-SHOP #ad
Číslo díluMXDWQ01_S8-QMKJ