Top 10 Jungen Fahrrad 26 Zoll – Horská kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Talson

#ad

Talson 20" jízdní kolo Shimano 18 rychlostí horské kolo – s odpružením vidlice a osvětlením

#ad
Talson #ad - 20palcové horské kolo s 18stupňovým řazením Shimano a odpružením vidlice. Sedlo, sada blatníků, přední světlo, zadní světlo, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku.

Azení je namontované a přednastavené. Konečnou montáž kola provádí sám zákazník. Pedály, osvětlení, sedlo, zvonek, řídítka, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat. Hmotnost: 13 kg – doporučená tělesná výška: 117 – 135 cm – kolo je ze 75 % předmontováno. Nástroje nejsou součástí dodávky.

Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit. Přehazovačka: shimano - přehazovačka: Shimano - Gripshift: Shimano. Osvětlení na baterie podle stvo a hliníkových ráfků – žádná výroba levného na dálkovém východě. Nejnižší výška sedla bez osvětlení a blatníku na trubce sedla 64 cm – s osvětlením a blatníkem na trubce sedla 69 cm.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost28.66

2. Bergsteiger

#ad

Horské kolo s plným odpružením, vhodné pro 6,7, 10, 18 rychlostí, 24 palců, 9, dívčí jízdní kolo, Bergsteiger Dětské kolo Montreal, chlapecké jízdní kolo, 13 let, 8, 11, 20, přehazovačka Shimano, 12

#ad
Bergsteiger #ad - ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností. Vynikající vybavení – 18rychlostní řazení shimano Tourney, stojan, plné odpružení, kotoučová brzda vpředu a V-brzda vzadu, zvonek a odrazky.

Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Cool horské kolo – 24palcové horské kolo je ideální pro každodenní dojíždění do školy. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechává trvalý dojem zejména díky kvalitnímu lakování. Pokud by vám to naproti očekávání neslíbilo, je vám vrácení zdarma. Doporučujeme použití pro výšku 135 – 155 cm, jak pro chlapce, tak pro dívky. Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a v několika málo krocích připraveno k použití.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost37.48

3. Bergsteiger

#ad

13 let, 10, 24 palců, kotoučová brzda, přehazovačka Shimano 21 rychlostí, vhodné pro 8, 11, pro chlapce a dívky, 12, Bergsteiger Horské kolo Kodiak, 9

#ad
Bergsteiger #ad - Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a je hotovo několika málo pohyby. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechá trvalý dojem i díky kvalitnímu laku.

Plné horské kolo – 24palcové horské kolo je ideální pro každodenní cesty do školy nebo ve volném čase. Vynikající vybavení – chlapecké jízdní kolo / dívčí kolo s 21 rychlostmi řazení Shimano Tourney, kotoučová brzda vpředu, plné odpružení, V-brzda vzadu, stojan a odrazky. Pokud by přesto došlo k problému, komfort, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Od cca 135 cm tělesná výška je vhodná pro chlapce a dívky. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, design a komponenty s dlouhou životností. Pokud vám na rozdíl od očekávání Fully MTB nevyhovuje, je zaslání zpět zdarma.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost37.48

4. Talson

#ad

Talson 24 palců horské kolo kolo kolo s odpružením vidlice a osvětlením 21 rychlostí Shimano FSTR zelené

#ad
Talson #ad - Barva: zelená doporučená tělesná výška 130–155 cm – kolo je ze 75 % předmontované. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 71 cm – bez osvětlení na sedlovce 65 cm.

Sedlo, sada blatníků, přední světlo, zadní světlo, ráfky a paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Přehazovačka shimano – přehazovačka shimano Gripshift – přesmykač SHIMANO. Nástroje nejsou součástí dodávky. 24" horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Pedály, řídítka, osvětlení, sedlo, zvonek, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. Přepínání je namontováno a přednastaveno. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

5. Talson

#ad

24 palcové horské kolo jízdní kolo s plnou ochranou a osvětlením 21 rychlostí Shimano OXT Black

#ad
Talson #ad - Přepínání je namontováno a přednastaveno. Nástroje nejsou součástí dodávky. Plné odpružení – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo.

Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 85 cm - bez osvětlení na sedlovce 80 cm. Barva: černo-modrá doporučená tělesná výška 140–165 cm – kolo je ze 75 % předmontované. 24" horské kolo s 21 rychlostmi a plným odpružením. Přehazovačka shimano – přehazovačka shimano Gripshift – přesmykač SHIMANO. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník. Pedály, zvonek, sedlo, osvětlení, řídítka, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

6. Bergsteiger

#ad

Bergsteiger Dětské kolo Verona 24 palců, 9, vhodné pro 8, dívčí jízdní kolo, přehazovačka Shimano, 18 rychlostí, 10, horské kolo s odpružením vidlice, 11 let

#ad
Bergsteiger #ad - Pokud by vám to naproti očekávání neslíbilo, je vám vrácení zdarma. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, design a komponenty s dlouhou životností.

Pokud by přesto došlo k problému, komfort, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Doporučujeme použití pro tělesnou výšku 130 – 150 cm. Vynikající vybavení – 18stupňová přehazovačka shimano Tourney, V-brzdy vpředu a vzadu, barové konce na řídítkách, stojan, zvonek a odrazky. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechává trvalý dojem zejména díky kvalitnímu lakování. Cool horské kolo – 24palcové horské kolo je ideální jak pro každodenní školní cesty, tak i pro jízdy v terénu. Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a v několika málo krocích připraveno k použití.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad

7. Bergsteiger

#ad

Přehazovačka Shimano, 29 palců, dívky, 21 rychlostí, plné odpružení, ženy a pány, kotoučová brzda, Bergsteiger Horské kolo Kodiak, Fully MTB pro chlapce

#ad
Bergsteiger #ad - Pokud vám na rozdíl od očekávání Fully MTB nevyhovuje, je zaslání zpět zdarma. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, design a komponenty s dlouhou životností.

Kompletní horské kolo – 29palcové horské kolo je ideální pro každodenní cesty do školy nebo do práce. Od cca 170 cm tělesná výška je vhodná pro muže a dámy, chlapce a dívky. Vynikající vybavení – 21rychlostní řazení shimano Tourney, V-brzda vzadu, plné odpružení, kotoučová brzda vpředu, stojan a odrazky. Pokud by přesto došlo k problému, komfort, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechá trvalý dojem i díky kvalitnímu laku. Rychlá montáž – 29palcové kolo je již z 90 % předmontované a je hotovo několika málo pohyby.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost39.68

8. Talson

#ad

Talson 24" horské kolo kolo s vidlicovým odpružením a osvětlením 21 rychlostí Shimano Faster BBO

#ad
Talson #ad - Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Barva: černo-modrá, zvonek, řídítka, doporučená tělesná výška 130 – 155 cm – kolo je ze 75 % předmontováno.

Pedály, sedlo, osvětlení, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat. Konečnou montáž kola provádí sám zákazník. 24palcové horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Sedlo, zadní světlo, přední světlo, sada blatníků, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 71 cm – bez osvětlení na trubce sedla 65 cm. Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit. Přehazovačka shimano - přehazovačka shimanO Gripshift - přehazovačka SHIMANO. Azení je namontované a přednastavené. Nástroje nejsou součástí dodávky.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

9. Talson

#ad

Talson 26 palcové horské kolo jízdní kolo s odpružením vidlice a osvětlením s 21 rychlostmi v zelené barvě

#ad
Talson #ad - Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Přehazovačka - přehazovačka s otočnou rukojetí - přesmyka. Barva: černo-modrá doporučená tělesná výška 145–170 cm – kolo je ze 75 % předmontované.

Nástroje nejsou součástí dodávky. Sedlo, přední světlo, zadní světlo, sada blatníků, ráfky a paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. 26" horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Přepínání je namontováno a přednastaveno. Pedály, řídítka, zvonek, sedlo, osvětlení, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 76 cm - bez osvětlení na sedlovce 73 cm.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost35.27

10. Talson

#ad

21 rychlostí Shimano OXT RED, 26" horské kolo kolo s plnou výztuží a osvětlením

#ad
Talson #ad - Azení je namontované a přednastavené. Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit. Konečnou montáž kola provádí sám zákazník. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 95 cm – bez osvětlení na trubce sedla 90 cm.

Pedály, osvětlení, řídítka, zvonek, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat.26palcové horské kolo s 21 rychlostmi a plným odpružením. Přehazovačka shimano - přehazovačka shimanO Gripshift - přehazovačka SHIMANO. Nástroje nejsou součástí dodávky. Barva: černo-červená, sedlo, doporučená tělesná výška 150 – 170 cm – kolo je ze 75 % předmontováno. Plné odpružení – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Sedlo, přední světlo, zadní světlo, sada blatníků, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost35.27