Top 10 Kettenschutz Fahrrad Universal – Blatníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SKS GERMANY

#ad

SKS GERMANY MUDROCKER REAR Blatník zadního kola pro horská kola vhodný také s podpěrami Vario, z vysoce výkonného plastu zesíleného skleněnými vlákny,, připojitelným prodlužovačem a prodloužením

#ad
SKS GERMANY #ad - Inovativní montáž. Ideální blatník předního kola pro horská kola. Kompatibilní příslušenství.
ZnačkaSKS GERMANY #ad
VýrobceSKS GERMANY #ad
Výška6.1
Délka19.69
Hmotnost0.53
Šířka7.48
Číslo dílu11670
Modelka11670
ZárukaŽádné

2. VELMIA

#ad

VELMIA Sada blatníků na jízdní kolo 24–29 palců – univerzální blatník na jízdní kolo, horské kolo, MTB ochranný plech na ochranu před stříkající vodou a nečistotami

#ad
VELMIA #ad - Start-up orientovaný na zákazníka – velmia je vždy o délku kola a nabízí vám kvalitní cyklistické produkty a spolehlivý zákaznický servis v němčině český jazyk nelze zaručit. Tak můžete sadu přizpůsobit přesně vašim vlastním potřebám.

Individuálně použitelná sada – zatímco přední blatník lze namontovat ve třech variantách, zadní blatník je nastavitelný v úhlu. Ochrana před znečištěním – tvůj blatník velmia ti nabízí ochranu před stříkající vodou a nečistotami a umožní vám neomezenou radost z jízdy za každého počasí – vhodný i pro jízdní kola s V-brzdami.

Rychlá a jednoduchá montáž – ochranné plechy na kolo lze díky ilustrovanému návodu na kolo namontovat v několika krocích. Perfektní pro mtb a atb 24–29 palců – ochranu proti postříkání lze použít pro všechna běžná horská kola a všechna terénní kola s integrovanou odpruženou vidlicí a velikostí pneumatik 24 až 29 palců.
ZnačkaVELMIA #ad
VýrobceVELMIA #ad
Číslo díluVA-US-SB-BK
ModelkaVA-US-SB-BK
ZárukaZáruka 2 roky

3. SKS GERMANY

#ad

11666, SKS Germany Sada ochranných blatníků Veloflexx 65 z plastu

#ad
SKS GERMANY #ad - Promyšlená sada blatníků: s tímto příslušenstvím na kolo nemůžete nic pokazit, protože úhlově nastavitelné adaptéry rámu umožňují montáž na každou vidlici jízdního kola. Rozsah dodávky: sks germany veloflexx set 65 sada blatníků s úhlově nastavitelným adaptérem rámu příslušenství pro jízdní kola z vysoce výkonného plastu odolného proti nárazu, vč.

Suchého zipu a upínacích gum. Radost z jízdy s kompletní ochranou: díky konstrukci z vysoce výkonného plastu je ochrana kol stabilní a přesto flexibilní. Made in germany: ochrana proti postříkání a téměř všechny výrobky značky SKS GERMANY se vyrábějí v Německu a nabízejí přesvědčivý doklad o kvalitě.

Dodatečnou oporu zajišťují černé povrstvené vzpěry. Sada bezkonkurenčních blatníků proti vlhkosti a nečistotám: ochrana jízdních kol Velox 65 z vysoce výkonného plastu odolného proti nárazu je ideální pro fitness, horská a městská kola.
ZnačkaSKS GERMANY #ad
VýrobceSKS Germany #ad
Výška0.04
Délka23.82
Hmotnost1.32
Šířka0.39
Číslo dílu11666
Modelka11666
Záruka5 let

4. SKS GERMANY

#ad

SKS GERMANY Unisex – chránič pro dospělé Velo blatník, černý, 24 palců

#ad
SKS GERMANY #ad - Included_components; sks germany velo 55 kids set 24 sada blatníků pro děti příslušenství pro jízdní kola s univerzálním upevněním, hmotnost: 190 g, z vysoce výkonného plastu, černá.
ZnačkaSKS GERMANY #ad
VýrobceSKS #ad
Výška31.5
Délka1.97
Hmotnost0.42
Šířka2.17
Číslo dílu11165
Modelka11165
Záruka5 let

5. DEKAFORM

#ad

DEKAFORM Ochrana řetězu jízdního kola Easy Line 180-3 pro hliníkové Star Conway Fischer Mifa Panther Vortex jízdní kolo 36/38 zubů * safírová černá bez šroubů

#ad
DEKAFORM #ad - Pokyny pro dodatečnou montáž si můžete přečíst také pod návodem a pomocí - ochrana řetězu + držák dodatečně - na domovské stránce Dekaform český jazyk nelze zaručit. Univerzálně vhodné pro 1násobné převodníky až 38 zubů a držák 180 mm.

Obecně vhodné pro městská kola a cyklosportovní kola s nábojovým zapojením. Vysoce pevný plast polykarbonát. Zde v obchodě amazon, přímo od výrobce. Materiál: vysoce pevný polykarbonát plast. Ochrana řetězu dekaform easy-line 180-3, barva: safírově černá, bez šroubů. Jednoduše klikněte na odkaz "dekaform" vpravo od obrázku výrobku a zažijte celou rozmanitost barev. Pro tento účel nastavte vyhledávání – všechny kategorie – nastavte.

Pro speciální modely s 6stupňovým nebo 7stupňovým řetězovým obvodem a 1násobným převodníkem 36 až 38 zubů. Rozsah dodávky: 1 kus – upevňovací materiál v případě potřeby ihned objednáte. Pro volný výběr upevňovacího bodu na zadním konci jsou všechny chrániče řetězu od Dekaform dodávány bez děrování vzadu. Malý průměr otvoru v oblasti ozdobného kotouče převodníku činí 121 mm. 7 velikostí a mnoha speciálních barev. Kvalita Made in Germany.
ZnačkaDEKAFORM #ad
VýrobceDekaform #ad
Číslo dílu180-3-saphir-schw.ohne-Schr.
Modelka180-3

6. SKS GERMANY

#ad

černá, příslušenství k řazení řetězu vhodné pro řazení řetězu, vyrobeno z nárazuvzdorného plastu a hliníku, s teleshead, SKS GERMANY CHAINBOW BLACK 175 MM ochrana řetězu jízdního kola

#ad
SKS GERMANY #ad - Maximální flexibilita: díky teleskopické funkci a vícenásobně nastavitelnému úhlu držáku lze robustní chránič řetězu variabilně přizpůsobit vašemu motocyklu. Rozsah dodávky: sks germany chainbow black 175 mm ochrana řetězu jízdního kola, vyrobeno z nárazuvzdorného plastu a hliníku, s teleshead, příslušenství pro jízdní kolo vhodné pro přehazování, černá.

Tato kombinace zajišťuje vynikající ochranu řetězu. Made in germany: kryt řetězu chainbow black, stejně jako téměř všechny výrobky značky SKS GERMANY se vyrábí v Německu a nabízí přesvědčivý doklad o kvalitě.

Příslušenství váží 392 g. Optimální stabilita a bezpečnost: praktický blatník je vyroben z nárazuvzdorného plastu a hliníku. Minimální hmotnost: ochrana řetězu chainbow pro přehazovačka se vyznačuje vysokou stabilitou a mimořádně nízkou hmotností.
ZnačkaSKS GERMANY #ad
VýrobceSKS #ad
Výška1
Délka16
Hmotnost0.68
Šířka9
Číslo dílu11505
ModelkaSKCBW44B
ZárukaŽádná záruka výrobce

7. SHIMANO

#ad

Průhledný, černý, Hesling Unisex – dospělí Cambio chránič řetězu, viz popis výrobku

#ad
SHIMANO #ad - Hesling chránič řetězu "cambio" SB balený. Včetně příslušenství do 48 zubů. 1křídlá. Plast. 22 cm.
ZnačkaSHIMANO #ad
VýrobceHesling #ad
Číslo díluShimano 02
Modelka03353356
ZárukaŽádné

8. DEKAFORM

#ad

DEKAFORM Ochrana řetězu jízdního kola Performance Line 180-2 pro Centano Gudereit Hawk Bike Pegasus KTM Winora jízdní kolo 36/38 zubů * Piano černý

#ad
DEKAFORM #ad - 7 velikostí a mnoha speciálních barev. Malý průměr otvoru v oblasti ozdobného kotouče převodníku činí 117 mm. Kvalita Made in Germany. Ušlechtilý design kombinace vzhledu písku v exteriéru a vzhledu klavírního laku ve střední části rozbuší každé srdce.

Jednoduše klikněte na odkaz "dekafoRM" vpravo od obrázku výrobku a zažijte celou rozmanitost barev. Pokyny pro dodatečnou montáž si můžete přečíst také pod návodem a pomocí - ochrana řetězu + držák dodatečně - na domovské stránce Dekaform český jazyk nelze zaručit. Splníme vaše sny. Rozsah dodávky: 1 kus – upevňovací materiál v případě potřeby ihned objednáte. Ochrana řetězu dekaform performance line 180-2 barva: černá, materiál: vysoce pevný plast polykarbonát.

Vhodné pro městská kola a cestovní kola s nábojovým zapojením. Pro tento účel nastavte vyhledávání – všechny kategorie – nastavte. Pro volný výběr upevňovacího bodu na zadním konci jsou všechny chrániče řetězu od Dekaform dodávány bez děrování vzadu. Zde v obchodě amazon, přímo od výrobce. Univerzálně vhodné pro 1násobné převodníky až 38 zubů a držák 180 mm.
ZnačkaDEKAFORM #ad
VýrobceDekaform #ad
Číslo dílu180-2-piano-black
Modelka180-2

9. DEKAFORM

#ad

DEKAFORM Ochrana řetězu na kolo při přehazovačce řetězu 230-2 pro Biria Dekathlon Kettler KTM Velo de Ville jízdní kolo do 48 zubů * černá

#ad
DEKAFORM #ad - Materiál: vysoce pevný plastový polykarbonát. Pro správnou výběr náhradního ochrany řetězů na kolo je nejdůležitější tvar a velikost stávajícího držáku na vašem kole.

Vhodné pro trecking kola a sportovní kola pro mládež s řetězovým řazením, např. Ochrana řetězu performance line 230-2, barva: černá, bez upevňovacího materiálu, kvalita Made in Germany. Důležité: tato ochrana řetězu je vhodná pouze ve spojení s držákem / zástrčkovými brýlemi st-230 Pokyny pro dodatečnou montáž můžete také pod návodem a pomocí český jazyk nelze zaručit – chránič řetězu + držák dodatečně namontovat – dopřejte si na domovním stránce Dekaform dočtet.
ZnačkaDEKAFORM #ad
VýrobceDekaform #ad
Číslo dílu230-2-Schwarz
Modelka230-2

10. DEKAFORM

#ad

DEKAFORM Kryt řetězu Easy Line 180-3 pro Bocas Dekathlon Kettler Mars Velorent jízdní kolo 36/38 zubů * brilantní stříbro

#ad
DEKAFORM #ad - Malý průměr otvoru v oblasti ozdobného kotouče převodníku činí 121 mm. Univerzálně vhodné pro 1násobné převodníky do 38 zubů a držák 180 mm. Pro svobodnou volbu upevňovacího bodu na zadním konci jsou všechny chrániče řetězu Dekaform dodávány bez děrování vzadu.

Vhodné pro městská kola a turistická sportovní kola s obvodem náboje. Vhodné pro 1násobné převodníky do 38 zubů a držák 180 mm. Kryt řetězu easy-line 180-3, barva: brilantní stříbrná, německá značková kvalita. Provedení se 2 svisle protilehlými upevňovacími otvory ve vzdálenosti 180 mm. Vhodné pro městská kola a cestovní kola. Pokyny pro dodatečnou montáž si můžete přečíst také pod návodem a pomocí – ochrana řetězu + držák dodatečně namontovat – na domovské stránce Dekaform.
ZnačkaDEKAFORM #ad
VýrobceDEKAFORM #ad
Číslo dílu180-3-brilliant-silber
Modelka180-3