Top 10 Low Noise Kopfhörer – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TOZO

#ad

TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear s hybridním aktivním potlačením hluku, hluboké basy, doba přehrávání 56 hodin, křišťálově čisté hovory, ovládání aplikací –, audio s vysokým rozlišením

#ad
TOZO #ad - Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře.

Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení.

Sluchátka můžete jednoduše uložit do tašek a cestovních kufrů a zabrat tak méně místa v batohu, což je perfektní pro cestování, sport a každodenní použití. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Skládací design skládací a lehký design vám umožňuje složit sluchátka přes uši bluetooth a umístit je všude.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT2
ModelkaHT2

2. TOZO

#ad

Hluboké basy, ovládání přes, doba přehrávání 56 hodin, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, křišťálově čisté hovory, audio s vysokým rozlišením

#ad
TOZO #ad - Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu.

Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, takže neexistuje jediný způsob připojení. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu.

Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT205
ModelkaHT2

3. Philips Audio

#ad

Philips Audio Bezdrátová Bluetooth sluchátka Fidelio L4 Noise Cancelling – vynikající kvalita hovoru, kompatibilní s hlasovými asistenty a až 50 hodin přehrávání hudby – černá

#ad
Philips Audio #ad - Získáte citelně lepší zvuk a stabilnější spojení i na rušných místech. Noise cancelling pro +: vynikající kvalita zvuku z každého zdroje, bezdrátově nebo kabelové připojení. Plné nabití přes usb-c trvá 2 hodiny a 15minutové rychlé nabíjení zajišťuje dalších 14 hodin.

Mimořádně pohodlné. Doba hraní 40 + hodin: s aktivovaným anc můžete poslouchat hudbu déle než jeden den. Adaptivní potlačení hluku se rychle přizpůsobí vašemu prostředí a v reálném čase potlačuje vnější hluk, včetně větru. Polstrované náušníky z paměťové pěny pro příjemný pocit při nošení. Bezpečné. Mikrofony beamforming se zaměřují na zvuk vašeho hlasu, pokročilé algoritmy AI brání tomu, aby hluk pozadí rušil vaši konverzaci.

Zaoblená čelenka má kroužky do uší z tmavého satinovaného hliníku a akcenty z kůže Muirhead. Další generace bluetooth: tato sluchátka fungují se zařízeními, která podporují bluetooth LE Audio a kodeky AAC, LDAC a LC3. Nadčasový design fidelio: elegant. Vynikající kvalita hovoru: můžete bez problémů telefonovat i na hlučných místech.
ZnačkaPhilips Audio #ad
VýrobceTP Vision #ad
Výška2.09
Délka8.23
Hmotnost0.73
Šířka8.43
Číslo díluL4/00
ModelkaL4/00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. soundcore

#ad

Hluboké basy, personalizace přes aplikaci, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, audio s vysokým rozlišením, doba hraní 40 h v režimu ANC

#ad
soundcore #ad - Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností.

Vnímat okolní zvuky: pokud chcete vědomě vnímat své okolí, například při hlášeních ve veřejné dopravě, při překročení silnice nebo pokud chcete zůstat ve spojení se světem kolem sebe, jednoduše přepněte do režimu průhlednosti sluchátek s potlačením hluku. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %.

Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004Z11
ModelkaA3004G11
Záruka2 roky

5. co2CREA

#ad

CO2CREA Tvrdý Cestovní mobilní telefony Etui taška pro Sennheiser PXC 550 sluchátka

#ad
co2CREA #ad - Co2crea taška pro sennheiser pxc 550 sluchátka Case ochranný obal pouzdro Brašna. Materiál: eva, barva: černá. Případ je nárazuvzdorné prachotěsné a vodotěsnost, chraňte Váš oblíbený přístroj před boulemi promáčknutím a poškrábáním. Pro prodej je case pouze přístroj a příslušenství není součástí dodávky.
Značkaco2CREA #ad
Výrobceco2CREA #ad
Výška3
Délka9
Hmotnost0.68
Šířka9
Číslo díluUK-sennheiserpxc550-714
ModelkaUK-sennheiserpxc550-714

6. Ankbit

#ad

Křišťálově čisté hovory, 90 hodin přehrávání přes uši, skládací Bluetooth headset s mikrofonem, LDAC Hi-Res Wireless Audio, Ankbit Bezdrátová sluchátka E500Pro+ s hybridním aktivním potlačením hluku

#ad
Ankbit #ad - Jedinečný režim průhlednostikromě aktivního potlačení šumu mají naše sluchátka e500pro+ anc také jedinečný režim transparentnosti. Přesněji řečeno, s dynamickým 40mm ovladačem nabízí audio výstup s vysokým rozlišením, který vám nabízí velký výběr detailů a jasnost, tak certifikaci LDAC, technologie LDAC přenáší třikrát více dat do sluchátek E500Pro+ Bluetooth než přes standardní Bluetoot kodeky.

Podporuje také rychlé nabíjení s výdrží baterie 5 hodin po 5 minutách nabíjení. Ldac hi-res wireless audio bezdrátová sluchátka přes uši ankbit od firmy podporují jak hi-res audio wireless, ultimativní zážitek z poslechu. Můžete bez problémů přepínat mezi prací a zábavou. Vestavěných 5 mikrofonů vede váš hlas pro vynikající jasnost pro jasné hovory v každé situaci. Beztlaková pohodlíbluetooth sluchátka ankbit e500pro+ s potlačením hluku mají polstrování z proteinové kůže pro celodenní komfort.

Použijte anc k potlačení rozptýlení nebo použijte režim průhlednosti pro vychutnání okolí, do kanceláře, abyste mohli přirozeně komunikovat se svým okolím – perfektní na cesty do práce, doma nebo na cesty. Bluetooth 5. 2 & duální spojeníbezdrátová bluetooth sluchátka e500pro+ využívají nejmodernější technologii bluetooth 5. 2, která může nabídnout stabilní spojení až 50 stop. Sluchátka z eloxovaného hliníku mají technický mechanismus, který umožňuje každému ušnímu boltci se nezávisle otáčet a vyrovnávat tlak.
ZnačkaAnkbit #ad
VýrobceAnkbit #ad
Hmotnost0.55
ModelkaE500Pro+
Záruka1 rok

7. soundcore

#ad

Pohodlné držení, 40 h baterie, hybridní aktivní izolace hluku, EQ v aplikaci, spojení 2 zařízení černá, individuální režimy, Hi-Res Sound, Bluetooth sluchátka Soundcore od Anker Life Q30

#ad
soundcore #ad - Nepřetržitá hudba: vychutnejte si 40 hodin bezdrátového přehrávání v režimu izolace hluku nebo dokonce 60 hodin hraní ve standardním režimu A pokud někdy spěcháte, jsou vaše sluchátka nabita během 5 minut na další 4 hodiny hudby.

Komfort je důležitý: sametově měkké náušníky z paměťové pěny sluchátek Life Q30, integrované do měkké kůže, poskytují flexibilní komfort při práci nebo poslechu hudby. Jsou pokryty dokonce i frekvence až 40 kHz. Individuální režimy: "transport" pro hluk v letadle, "outdoor" pro silniční provoz a vítr, jakož i "Indoor" pro kancelářské zvuky a hovory v pozadí – perfektní řešení pro každou situaci.

Audio hi-res: vyvážené středy tónů, křišťálově čisté výšky s 40mm audio ovladači pro hluboký, intenzivní zvukový profil Hi-Res. Aktivní potlačení hluku: efektivně snižuje až 95 % veškerého rušivého hluku zvenku, jako například auta a letadla – ideální pro hudbu na cestách nebo ve hlučném prostředí.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka7.68
Hmotnost0.6
Šířka7.09
Číslo díluA3028011
ModelkaA3028
Záruka12 měsíců

8. Bose

#ad

S měkkým pouzdrem, černá, Bose Bezdrátová Bluetooth sluchátka QuietComfort SE

#ad
Bose #ad - Design přes uši: bezdrátová sluchátka bose nabízejí nejvyšší komfort při nošení po celý den. Bose používá malé mikrofony pro detekci a měření okolního hluku, které se pak redukují protisignálem. Režim quiet- a aware: režim quieting sluchátek zajišťuje úplné snížení hluku, režim Aware vám umožní vnímat okolí přes sluchátka Around-Ear a současně poslouchat hudbu.

Bose active eq umožňuje špičkový zvuk při každé hlasitosti – při tiché hudbě zůstávají basy rovnoměrné, při hlasité hudbě jasné. 15minutové rychlé nabíjení vydrží až 3 hodiny, s přiloženým audio kabelem si můžete hudbu užívat ještě déle. Měkká umělá kůže, nárazuvzdorný nylon a nízký přítlak jsou stejně robustní a pohodlné.

Výdrž baterie až 24 hodin: doba přehrávání bose quietcomfort 45 činí 24 hodin na jedno nabití. Věrná reprodukce: zvuková architektura triport bose quietcomfort 45 zajišťuje hluboký, plný zvuk. Bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu: perfektní symbióza snížení hluku, pohodlí při nošení a špičkového zvuku.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška4
Délka6
Hmotnost0.66
Šířka9
Číslo dílu866724-0500
Modelka866724-0500
Záruka2 roky výrobce

9. soundcore

#ad

Hi-Res Sound, Bluetooth sluchátka Soundcore od Anker Life Q30, individuální režimy, EQ v aplikaci, 40 hodin baterie, hybridní aktivní izolace hluku, spojení 2 zařízení modrá, pohodlné držení

#ad
soundcore #ad - Individuální režimy: "transport" pro hluk v letadle, "outdoor" pro silniční provoz a vítr, jakož i "Indoor" pro kancelářské zvuky a hovory v pozadí – perfektní řešení pro každou situaci. Audio hi-res: vyvážené středy tónů, křišťálově čisté výšky s 40mm audio ovladači pro hluboký, intenzivní zvukový profil Hi-Res.

Aktivní potlačení hluku: efektivně snižuje až 95 % veškerého rušivého hluku zvenku, jako například auta a letadla – ideální pro hudbu na cestách nebo ve hlučném prostředí. Nepřetržitá hudba: vychutnejte si 40 hodin bezdrátového přehrávání v režimu izolace hluku nebo dokonce 60 hodin hraní ve standardním režimu A pokud někdy spěcháte, jsou vaše sluchátka nabita během 5 minut na další 4 hodiny hudby.

Jsou pokryty dokonce i frekvence až 40 kHz. Komfort je důležitý: sametově měkké náušníky z paměťové pěny sluchátek Life Q30, integrované do měkké kůže, poskytují flexibilní komfort při práci nebo poslechu hudby.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka7.68
Hmotnost0.58
Šířka7.09
Číslo díluA3028031
ModelkaA3028

10. Bose

#ad

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 45 Noise Cancelling, univerzální velikost, Bluetooth sluchátka, mikro, bílá

#ad
Bose #ad - Technologie bose active eq umožňuje dosáhnout špičkového zvuku při každé hlasitosti – při tiché hudbě zůstávají basy rovnoměrné, při hlasité hudbě zůstává zvuk čistý. Věrná a přirozená reprodukce: zvuková architektura triport zajistí hluboký, plný zvuk.

Výdrž baterie až 24 hodin: doba přehrávání činí 24 hodin na jedno nabití. 15minutové rychlé nabíjení umožní až 3 hodiny poslechu a díky přiloženému audio kabelu si můžete svou hudbu vychutnávat dokonce ještě déle. Režim quiet a aware: režim quiet zajišťuje úplnou redukci hluku, režim Aware umožňuje vnímat vaše okolí přes sluchátka Around-Ear, zatímco současně posloucháte hudbu. Měkká umělá kůže, nylon odolný proti nárazu a nízký přítlak – díky kombinaci všech těchto vlastností jsou sluchátka robustní i komfortní zároveň.

Bose používá malé mikrofony k detekci a měření okolního hluku, který se pak redukuje pomocí opačného signálu. Bezdrátová sluchátka noise cancelling: perfektní symbióza redukce hluku, pohodlí při nošení a špičkového zvuku. Design over-ear: bezdrátová sluchátka nabízejí maximální komfort i při celodenním nošení.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.97
Šířka7.24
Číslo dílu866724-0200
Modelka866724-0200
Záruka2 roky