Top 10 Messlöffel Gramm – Nálevky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schramm

#ad

Dávkování, dávkovací pomůcka, odměrka, plast, pečení, Schramm® Pětidílná sada odměrek 5dílná v 5 barvách, vaření, barevná dávkovací lžička

#ad
Schramm #ad - Vhodné pro pečení, užívání léků, vaření, pro fitness a sportovní výživu. Praktická sada dávkovacích lžiček - mnohostranně použitelné. Přesné a perfektní koření - dávkování rozměrů. Velmi dobré zpracování a odolnost proti teplu. Velikosti: 1 ml | 1g, 5 g, 5 ml | 2, 2, 5 g, 7, 5 ml | 5g, 5 ml | 7, 15 ml | 15 g.
ZnačkaSchramm #ad
VýrobceSchramm #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluB074CR19PG_localization

2. mafiti

#ad

500 g / 0,1 g Váha lžíce digitální lžíce na vážení, Digitální měřící lžíce

#ad
mafiti #ad - Velmi rozšířené váha na lžičky byla vyvinuta speciálně pro vaši kuchyni a každodenní stravování a je ideálním nástrojem pro vážení pilulek, másla, čaje nebo koření, váhu na pečení a čajovou váhu; lze jej použít také v kuchyni, smetany, laboratoři, mouky, kávových zrn a obilovin během vaření a pečení.

Může vážit prášek, 5 g, maximální kapacita vážení činí 500 g a čitelná jednotka je 0, pevné, tekutinu, lékařské materiály atd. Lcd displej přesná měřící lžička má odměrku a lcd displej, ct, gn, oz, které lze snadno číst. Můžete snadno odečíst hmotnost a po minutě nečinnosti ji automaticky uzavřít. Přesné měření váha na lžíce je vybavena vysoce přesným senzorovým systémem. Multifunkčnídigitální váha do kuchyně má funkci hold blokování hodnoty po vážení, aby se zabránilo opakovanému vážení a funkcí tárování dlouhé stisknutí na 3 sekundy pro zapnutí a vypnutí, krátké stisknutí pro funkci tara a odnímatelnou lžíci na vážení lze podle potřeby demontovat a vyměnit.

Hmotnost: 48 g. Záruka mafiti obdržíte kuchyňskou váhu s přesnou stupnicí 0, 1 g a nosností 500 g. Minimální jednotka činí 0, 1 g. Lze jej použít jako váhu na dětskou výživu, prášků, lékařství, bylin, průmyslu atd.
Značkamafiti #ad
Výrobcemafiti #ad
Výška1.14
Délka10.28
Hmotnost0.2
Šířka3.03
Číslo díluMK500
ModelkaMK500

3. Esteopt

#ad

Dávkovací lžíce 5 g, 4 g váhy, odměrka, průhledná se stupnicí 2 g, 3 g

#ad
Esteopt #ad - Iroké spektrum použití: velké a malé odměrky lze použít k přepravě různých prášků a kapalin, které lze použít v každodenním životě, a lze je použít také na různých experimentálních místech s širokým spektrem použití.

Velikost odměrky: velikost malé lžičky činí 11, 1 × 2, 8 × 2, 3 cm. Vysoce kvalitní materiál: odměrná lžíce je vyrobena z kvalitního plastového materiálu s čirou stupnicí a jemným zpracováním. Jednotlivé balení: každá odměrka je zabalena v nezávislém balení, aby byla zaručena kvalita každé odměrky. Kapacita lopatky : malá lopatka má kapacitu 5 g s 2 g, 3 g a 4 g stupnicí s jasnými stupnicemi.
ZnačkaEsteopt #ad
VýrobceEsteopt #ad
Číslo díluliangshao5g
Modelkaliangshao5g

4. CTDMJ

#ad

CTDMJ Nastavitelná sada odměrek 3 kusy odměrky nastavitelná odměrka na vaření odměrka nastavitelná lžíce Double End dávkovací lžička nastavitelná 9 stojanů odměrka na cukr sůl kávu mléko

#ad
CTDMJ #ad - Kuchyňská pomůcka můžete zcela jednoduše změřit koření, sůl, kávu atd. Olej, cukr, aby bylo vaše vaření a pečení perfektní. K dispozici je 0, 5 g/3, 5 g/0, 5 ml; 5g/5 ml; 7g/7 ml; 9g/9 ml; 11 g/11 ml; 13 g/13 ml.

Stiskněte opatrně ovladač a posuňte kryt na požadovanou velikost. To vám může rychle pomoci přesně změřit je. Design s drážkovanými otisky palcetato odměrka může měřit 0, 5 ml; 1 g/1 ml; 2g/2 ml; 3, 5 ml ~ 13 ml. Materiál tato dávkovací lžíce na pečení z kvalitního materiálu abs, dlouhá životnost a dlouhá životnost, silná odolnost proti korozi.

Nastavitelný design naše pečící lžíce s ergonomickou rukojetí. Díky tomu můžete bezpečně a zdravěji používat v kuchyni. Obdržíte 3 kusy nastavitelných čajových lžiček, s těmito nastavitelnými sadami čajových lžiček a lžiček může jedna odměrka dosáhnout 9 různých dávek, obdržíte pokaždé přesné měření. Také při vaření a pečení je tato lžíce dobrým pomocníkem.
ZnačkaCTDMJ #ad
VýrobceCTDMJ #ad
Hmotnost0.07

5. YBVZRP

#ad

3 g, průhledná dávkovací lžíce, Odměrná lžička Gram, 2 kusy, opakovaně použitelná a trvanlivá lžíce na léčivý prášek se stupnicí menší, 4 g na vaření pečení odměrka na, odměrka na kávu se stupnicí 2 g

#ad
YBVZRP #ad - Kapacita odměrkytransparentní odměrka s kapacitou 5 gramů a jasnou stupnicí 2, 3 a 4 gramy. Oblast použití snadné nošení, velmi vhodné pro každodenní použití, vhodné pro vaření a měření různých omáček, lze použít také k odměření proteinového prášku a pracího prášku a lze jej použít také na různých experimentálních místech s širokým spektrem použití.

109mm*21mm. Vysoce kvalitní materiál vhodný pro potraviny je vysoce transparentní, je zdravý a bezpečný, snadno se měří. Vysoce kvalitní a bezpečná hmotaodměrky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního potravinářského materiálu, netoxický a bez zápachu, který může přijít do přímého kontaktu s potravinami, má hladký povrch bez otřepů a měřicí linie jsou zřetelně viditelné, a proto je spolehlivější použití.

Dobrý design dávkovací lžíce jsou v měřítku, jsou lehčí, nahraďte svou miligramovou váhu těmito odměrkami, přenosnější a jednoduše se vejdou do malých sklenic. Přesné měřeníprotože jsou přesné rozměry vyryté do rukojeti každé lžíce a šálku, můžete rychle získat přesné přísady pro recepty. Můžete ovládat, kolik přísad přidáte, aniž byste se museli spoléhat na kuchyňskou váhu. Už se nemusíte hádat při přidávání koření do vašeho nádobí.
ZnačkaYBVZRP #ad
VýrobceYBVZRP #ad
Modelka1

6. Deepton

#ad

Dávkovací lžíce 5 g na pečení kávy prací prášek proteinový prášek kreatin, 4 g, dávkovací lžičky transparentní se stupnicí 2 g, odměrka gramů, 5 g váhy, 3 g, 4 kusy odměrných lžiček

#ad
Deepton #ad - Dávkovací lžička 2 g, 3 g, 4 g 5 g malá odměrka má kapacitu 5 g s 2 g, 3 g, 4g stupnicí s čirou stupnicí. Iroké spektrum použitídávkovač mycího prostředku se hodí nejen k odměření prášků jako je cukr, sůl, ale také kapaliny jako sójová omáčka, sušené mléko, káva, olej na vaření atd.

Usnadněte a zjednodušte pečení. Transparentní designdávkovací lžičky jsou průhledné, aby byla zaručena vysoká přesnost a jasnost. Snadné čištění lze mýt v myčce, dávkovací dávkovače pracího prášku lze opakovaně použít a lze je použít pro celou řadu.

Bezpečný materiálobdržíte odměrku v gramech s odstupňováním. Odměrná lžička je vyrobena z kvalitního plastu s jasným označením, jemným zpracováním a bezpečným materiálem. Možnost podle potřeby použít různé stupnice. Objem je snadno rozpoznatelný na první pohled. Vhodné pro různé scénáře. Bezpečný pro přímý kontakt s potravinami.
ZnačkaDeepton #ad
VýrobceDeepton #ad
Výška0.04
Délka0.04
Šířka0.04
ModelkaLH-008DE-LIANGSHAO

7. Soehnle

#ad

Váha ve tvaru lžíce na nejmenší množství, Digitální kuchyňská váha Soehnle Cooking Star s přesností 0,1 g a nosností 500 g, přesná váha na koření

#ad
Soehnle #ad - Praktický rozsah dodávky – digitální kuchyňská váha soehnle cooking star, odnímatelná lžíce na vážení, kuchyňská váha vážící s přesností na 0, nosnost 500 g, 1 g, číslo výrobku 66220.

Jednoduché ovládání – digitální kuchyňská váha vás přesvědčí svou funkčností a odnímatelnou lžící na vážení vhodnou do myčky. Přesné navážení – elektronická váha váží s přesností na 0, 1 g, má nosnost 500 g a hodí se na vážení těch nejmenších množství v pevném nebo tekutém skupenství. Užitečný tvar – díky tvaru lžíce se domácí váha perfektně hodí na přímé vyjmutí suroviny z nádoby a optimální dávkování. Přesná hmotnost – gramová váha je profesionální náčiní na vážení těch nejmenších množství ingrediencí s nejjemnějším složením, jako je koření, byliny nebo čaje.
ZnačkaSoehnle #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška1.38
Délka9.06
Hmotnost0.24
Šířka2.36
Číslo dílu66220
Modelka66220

8. IronMaxx

#ad

Vhodná do myčky a neobsahuje BPA, IronMaxx Dávkovací lžíce – modrá 16 cm, praktická a hygienická manipulace

#ad
IronMaxx #ad - Hravě lehké naběrání z plechovek. Ideální pro všechny práškové produkty a kapaliny. Praktická a hygienická manipulace. Obsahuje stupnici/rozdělení pro správné dávkování.
ZnačkaIronMaxx #ad
VýrobceIronMaxx #ad
Hmotnost0.03
Číslo dílu40551
Modelka40551

9. Smivyhp

#ad

Odměrka, prací prášek, dávkovací lžíce se stupnicí pro měření pečení a tekutiny, 4 g, gram, Smivyhp 6 velikostí, lžička na dávkování, dávkovací pomůcka, plastová dávkovací lžička proteinový prášek, 5

#ad
Smivyhp #ad - Obsah balení: obdržíte 6 velikostí dávkovacích lžiček, 15 g, 10 g, 5 g, 25 g prášku. Iroké použití: odměrky se hodí k odměření pevných látek, vody, sušeného mléka, vína, například odměřování mouky, cukru, prášků a tekutin v kuchyni při vaření a pečení, octa, proteinového prášku, soli, omáček a jiných tekutin.

Jednoduchá manipulace: rukojeť odměrky gram je hladká pro pohodlné držení a má extra dlouhý design pro snadné naběhnutí, aniž byste se dotkli vašich rukou. Přesné měření: s přesnými rozměry například 2/3/4 g, vyryta do hrnku, vyhladit hádanky při přidávání koření k vašim pokrmům a zkontrolovat, můžete rychle získat přesné přísady pro recepty, stupnice je jasná, kolik přísad přidáte do svých pokrmů.

Vysoce kvalitní materiál: odměrka je vyrobena z plastu, snadno se zlomí, deformovatelná, bezpečná a pachově neutrální, robustní a s dlouhou životností, s jasnými stupnicemi a dobrým zpracováním. Každá odměrka je zabalena v nezávislém balení, kapacita činí 4 g, 20 g, aby byla zaručena kvalita každé odměrky.
ZnačkaSmivyhp #ad
VýrobceSmivyhp #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluKOFO9U6EQR470

10. SYQZMYA

#ad

Dávkovací pomůcka pro kuchyň, na pečení, kávy, vaření,, 2 kusy odměrek gram, dávkovací lžičky plast Measuring Spoons se stupnicí, dávkovací lžička pracího prášku, průhledného proteinového prášku

#ad
SYQZMYA #ad - Spolehlivě se postará o to, aby byly co nejčastěji znovu používány, než je zlikvidujete. S dlouhou a stabilní rukojetí pro perfektní vytvoření. Balení obsahuje 2 kusy 5 dávkovacích lžiček pro použití v různých sklenicích bez přepínání.

Naše mini odměrky jsou pro vás dostačující, abyste je mohli vyměnit za základní kuchyňské potřeby. Opakovaně použitelné tyto dávkovací lžíce lze mýt v myčce, doporučujeme si ale umýt si ruce, aby se prodloužila jejich životnost. Vysoce kvalitní materiálodměrky gramy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, netoxické a bez zápachu, bezpečné používání. Humanizovaný design navrhli jsme dostatečně dlouhou rukojeť pro dávkovací pomůcku, žádné špinavé ruce při lžíci koření nebo sušeného mléka, snadné uchopení, bez námahy a snadnější uchopení.

Vícenásobné použití odměrky v gramech jsou vhodné pro měření pevných látek, jako je sójová omáčka, olivový olej, sůl, sušené mléko, prášků a tekutin v kuchyni při vaření a pečení, káva, cukr, všechny druhy zrn atd.
ZnačkaSYQZMYA #ad
VýrobceSYQZMYA #ad
Výška0.5
Délka1
Šířka1