Top 10 Reserve Reifen auto – Lepení pneumatik

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NIGRIN

#ad

Utěsňovač pneumatik NIGRIN 74074, 500 ml

#ad
NIGRIN #ad - Během několika vteřin. Plnicí množství pro jednu pneumatiku osobního automobilu. Obsah:500 ml. Vhodné pro všechny druhy pneumatik do průměru 3 mm.
ZnačkaNIGRIN #ad
VýrobceNigrin #ad
Výška8.66
Délka3.15
Šířka3.15
Číslo dílu74074
Modelka74074

2. VonLux

#ad

Nákladní automobily, ATV, traktory atd., sada záplat, sada na opravu pneumatik, sada na opravu pneumatik, VonLux Sada na opravu pneumatik, motocykly, bez hadic, 67dílná sada na opravu pneumatik Heavy Duty Flat pneumatik, pro osobní automobily

#ad
VonLux #ad - Vysoká kvalitasada na opravu pneumatik z vysoce kvalitního kovu pro dlouhou životnost; chromová povrchová úprava, aby se zabránilo rzi nářadí. Snadno se přenášísada na opravu pneumatik obsahuje robustní úložný box, ve kterém jsou všechny nástroje a příslušenství vždy uloženy na organizovaném místě pro snadné skladování a přepravu.

Různé použití vhodné pro opravu bezdušových pneumatik vakuových pneumatik pro auta, motocykly, nákladní automobily, auta, džípy, sekačky na trávu, UTV, SUV, nákladní automobily, traktory, traktory, ATV, čtyřkolky, přívěsy atd. Potřebuje méně místa a snadno se skladuje a přepravuje.

Rychlá okamžitá pomoc 67 sad na opravu pneumatik v přenosném balení, můžete ji jednoduše uložit ve skříni s nářadím nebo vzít s sebou na cestách. Bezpečné a efektivníergonomický design rukojeti t umožňuje uživateli pevné a bezpečné uchopení při opravě pneumatik, nabízí větší výkon a komfort a může rychle odstranit chyby v pneumatikách.
ZnačkaVonLux #ad
VýrobceVonLux #ad
Číslo díluINNODEA712B
ModelkaINNODEA712B

3. AirMan

#ad

Výkonným vzduchovým kompresorem pro, AirMan ResQ Pilot – sada na opravu pneumatik na kraji silnice. Bezpečné a rychlé odstranění poruchy v případě nouze s pumpou v těsnicím prostředku na pneumatiky

#ad
AirMan #ad - JednoduchÉ: pokud máte airman u sebe, svalová síla nebo technické znalosti, nejsou potřebné nářadí, abyste odstranili defekt na kraji silnice. Osvědčeno: vhodné pro všechny značky a modely s velikostí ráfků do 17 palců. Bezpečné použití: roztok pneumatik na vodní bázi je netoxický, aby byla možná úplná, nerezový a bezpečný pro všechny systémy kontroly tlaku v pneumatikách.

Těsnicí prostředek nevytvrdne a lze jej zcela jednoduše vypláchnout, trvalá oprava. K tomu nejsou nutné stříkačky ani demontáž ventilové vložky. Praktické: uzavírá otvory o velikosti až 6 mm v pneumatikách přímo na kraji silnice a vydrží 200 kilometrů, abyste se mohli bezpečně dostat domů nebo do opravny. Kompletní balení: sada obsahuje výkonný 12v vzduchový kompresor, výška: 16 cm, 300ml láhev tmelu a příslušenství pro nafukování pneumatik jízdních kol a fotbalových míčů.

Těsnicí prostředek na pneumatiky se pomocí výkonného vzduchového kompresoru čerpá ventilem pneumatiky pro rychlé uzavření otvorů. Rozměry balení: šířka: 9 cm, hmotnost: 866, délka: 23 cm, 5 g. Produkty airman jsou vyráběny podle nejvyšších standardů OEM a jsou uznávány předními výrobci vozidel.
ZnačkaAirMan #ad
VýrobceAirman #ad
Výška6.3
Délka9.25
Hmotnost1.72
Šířka3.35
Číslo dílu71-047-001
Modelka71-047-001
Záruka1 rok záruka výrobce.

4. HYHJMISTY

#ad

Geländewagen, tragbares Reifenreparaturset für Autos, Motorräder, 53 PCS Reifenreparaturset, Elektrofahrzeuge, 53-tragbares Reifenreparaturset, Heavy Duty Reifen Reparaturset, Fahrräder und mehr.

#ad
HYHJMISTY #ad - Das produkt enthält ein farbiges handbuch, Geländewagen, geeignet für Löcher an den meisten Autos, dass Sie es nicht bedienen können. Perfekt versiegelter Naturkautschukstreifen mit ausgezeichneter Alterungsbeständigkeit. 53 reifenreparaturwerkzeuge unser reifenreparaturset enthält alles, 4 edelstahl diebstahlsicherungsmuttern aus stahl, 2 Ersatznadeln, einschließlich 1 4-in-1-Ventileinsatzwerkzeug, 4 Diebstahlsicherungsmuttern aus Aluminiumlegierung, was Sie für Reparaturen benötigen, 1 Inbusschlüssel, 1 Gabelgriff, 1 nadelgriff mit gewinde, 4 Ventileinsätze, ohne dass zusätzliches Zubehör gekauft werden muss, 1 Kunststoffbox, 8 kunststoffventilabdeckungen, 1 Taschenmesser, 25 Reifenreparaturstreifen.

Leicht zu tragen das kit wird mit einer aufbewahrungsbox geliefert, die leicht zu transportieren und ideal für den Einsatz im Notfall mit Reifen auf der Straße im Auto ist. Das t-griff-design reduziert die Arbeitsintensität und ermöglicht Ihnen eine einfache Durchführung von Reparaturen.

Wenn teile fehlen oder andere Probleme auftreten, können Sie sich gerne an uns wenden. Kontaktieren sie uns, wenn sie fragen haben es liegt in unserer Verantwortung, unseren Kunden eine gute Erfahrung zu bieten. Hochwertige werkzeuge die werkzeuge im reifenreparaturset, einschließlich griffe und Ersatznadeln, bestehen alle aus hochwertigem Edelstahl, der langlebig und nicht leicht zu rosten ist. Einfach zu bedienenschnelle und einfache lochreparatur, die Bedienungsschritte sind auf einen Blick klar, ohne den Reifen vom Rad zu entfernen, müssen sie sich keine sorgen machen, auch wenn Sie ein Anfänger sind, Elektrofahrzeugen und Motorrädern.
ZnačkaHYHJMISTY #ad
VýrobceHYHJMISTY #ad
Číslo díluhj3621
Modelkahj3621

5. Bass Motor

#ad

Bass Motor Reifenglanz | Reifen Schwarz | ReifenGlanzSpray | Premium Auto-Kunststoffpflege für innen & außen I Hochwertige Autopflege | BassMotor, Dark Shadow 500ml

#ad
Bass Motor #ad - Kommt Überall hin: das praktische spray-format der Reifen- und Kunststoffpflege und der mitgelieferte Schwamm als Applikator sorgen in Kombination dafür, dass du wirklich alle Stellen erreichst. Die wahl der profis: in werkstätten, die sich professionell mit Auto- und Motorrad-Pflege befassen und Produkte wollen, von Leuten, die liefern, Tankstellen getestet und verwendet, Autowaschanlagen, was sie versprechen.

Maximale ergebnisse, minimaler aufwand: Dark Shadow ist einfach, schnell und bequem zu verwenden und sorgt für Optimale Reinigung / Auffrischung in einem einzigen Arbeitsgang. Sanft zu deinem fahrzeug: anders als viele auto-reiniger, ist unser Auffrischer silikonfrei, und pflegt auch Dichtungen und Türgummis, da Silikon für Autolack extrem schädlich ist, damit sie weich bleiben.

Dein fahrzeug, ausbleichen, reifen, verkleidung, kunststoff, gegen flecken, für satten, für Autos und Motorräder, ABER WIE NEU: Premium-Pflege für Cockpit, Kratzer, gummi, feuchten Glanz in Schwarz wie gerade erst gekauft.
ZnačkaBass Motor #ad
VýrobceBass Motor #ad
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka2 jahre herstellergarantie

6. MICHELIN

#ad

Oprava 500 ml, Michelin Těsnicí prostředek na pneumatiky sprej pro auto bleskově rychlý bez nářadí, osobní automobil, malé SUV a karavany, otvory v pneumatikách

#ad
MICHELIN #ad - Sprej na pneumatiky sada defektů snadno uzavře otvor a současně nafoukne prázdnou pneumatiku. Dná tvrdá mazací vrstva nebo poškození pneumatik osobních automobilů při správném používání.

Exkluzivní formule díky tepelným a chemickým procesům se vnitřní tlak pneumatik při každém otočení kola ještě jednou zvyšuje. Není nutná výměna pneumatik, desky upevněte zcela bez nářadí. Isté a bezpečné. Tím je bez problémů možná bezpečná jízda rychlostí až 80 km/h. Jednoduchá manipulace dózu připevněte pomocí hadice na ventil a nastříkejte.

Také pro pneumatiky se systémem RDKS. ProČ michelin již více než 130 let vyvíjí pneumatiky, služby a řešení, aby trvale zlepšovala mobilitu. Bleskurychle nový těsnicí sprej na defekty michelin uzavírá v případě pneumatiky automobilu poruchu v důsledku poranění vpichu také větší otvory a umožňuje tak rychlou jízdu. Michelin - Motion for Life.
ZnačkaMICHELIN #ad
VýrobceMichelin #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.63
Šířka3.94
Číslo dílu92423
Modelka92423
Zárukane

7. MAIKEHIGH

#ad

MAIKEHIGH Sada na opravu pneumatik, sada na opravu pneumatik, sada na opravu pneumatik, pro ATV, motocykly modrá, 69 kusů, traktory, nákladní automobily

#ad
MAIKEHIGH #ad - Je přenosný a snadno ovladatelný a připravený na nepředvídané situace. Univerzální sada na opravu poruch– sada na opravu zátky pneumatik je kompatibilní s téměř všemi druhy bezdušových pneumatik, traktory, nákladní automobily, ATV, sekačky na trávu, motocykly, jako jsou automobily, terénní vozidla, SUV a další.

Perfektní průvodce na cesty – sada na opravu defektů je perfektním společníkem na cesty, obytnými vozy, off-motorkami, nákladními vozy, aniž byste si museli dělat starosti s problémy s pneumatikami. Vynikající efekt opravy pneumatik– ve srovnání s ostatními vyzdvihuje tato sada na opravu defektů vynikající trvalou kvalitu a jednodušší opravný proces. Kapkapkapkapkapkapkapventil, 1× úložný kufřík. Není vhodné pro pneumatiky s hadicí nebo prolomení boční stěny. 69dílná sada na opravu pneumatik– 1 × nasazovací nástroj s t-rukojetí, 1× řezač, 1 × malá skříňka na nářadí, 1× kleště, 1× náhradní nasazovací jehla, 2× inbusový klíč l, 40× samovulkanizační zátka, 4× chromový šestihranný ventil, 1× 4cestná dřík ventilu, 1× mazivo, 4× standardní vložka ventilu, 1× uživatelská příručka, 1 × měřič tlaku v pneumatikách, 1× spirálovitá sonda t, 4× ventil.

Je to také skvělý dárek pro řidiče a vaši rodinu nebo přátele s automobily, čtyřkolkami a tak dále. Nabízí mnohem lepší účinnost opravy, vzduchotěsnost a trvanlivost opravného efektu. Rychlá a jednoduchá sada na opravu pneumatik– díky svému úspornému designu šetří čas je tato sada na opravu automobilů vynikající pomůckou pro rychlé dokončení opravy pneumatik.
ZnačkaMAIKEHIGH #ad
VýrobceMAIKEHIGH #ad
Číslo díluMHE107
ModelkaMHE107
Záruka-.

8. bonsport

#ad

Ráfkový strom pro pneumatiky do 225 mm pojízdný – stojan na pneumatiky vč. 8 popisovačů pneumatik – strom na pneumatiky s kolečky nosnost do 100 kg

#ad
bonsport #ad - Díky aretaci se stojan na ráfky nemůže odkutálit. Vždy 2 kusy s nápisem vL, HL, VR a HR. Označovače pneumatik nahrazují kryty ventilků. Stojan na pneumatiky je vyroben z oceli a plastu polypropylen.

8 ventilových krytek na pneumatiky – dodávka vč. Robustní konstrukce – robustní ocelová konstrukce má nosnost až 100 kg a je velká 1100 × 450 × 450 mm. Pohon s aretací – díky 4 stabilním otočným kolečkům s aretací můžete své pneumatiky přepravovat bez velké námahy do garáže nebo do auta. Volně se vznášející skladování pneumatik zabraňuje tvorbě pocení vody. Dodávka vč. Hmotnost: cca 2300 g.

Kompatibilní s ráfky 16", 17", 18", 19", 20 palců. Skladování šetrné k ráfkům – podložky z plastu zajišťují uložení vašich ráfků a pneumatik šetrné k ráfkům. 8 značkovačů pneumatik pro označení zimních a letních kol. Vhodné pro 4 pneumatiky se šířkou pneumatik až 225 mm – strom na pneumatiky nabízí místo až pro 4 pneumatiky o šířce až 225 mm. Vzdálenost mezi držáky činí 235 mm.
Značkabonsport #ad
Výrobcebonsport #ad
Výška43.31
Délka17.72
Hmotnost5.07
Šířka17.72
Číslo dílu4260697667313
Modelka4260697667313

9. L+H

#ad

SUV, krytky ventilků, automobilové ventilky v černé barvě, motocykl atd. | proti znečištění a pro ideální, krytky ventilků automobilu, 8 × krytky ventilů, osobní automobily, krytky ventilků pneumatik

#ad
L+H #ad - Snadná instalace krytky ventilů z plastu lze velmi snadno integrovat na ventilu. Dlouhá životnost kryty ventilů jsou vyrobeny z trvanlivého plastu. Ideální ochranakryty ventilků pro auto a další oblasti použití slouží ideálně jako ochrana proti prachu z pneumatik a navíc zajišťují ideální tlak v pneumatikách.

Kryty ventilů jsou vhodné nejen pro použití v oblasti osobních automobilů, ale také pro obytné vozy, přívěsy nebo motocykly. Díky existujícímu vnitřnímu závitu je lze jednoduše našroubovat. Rozsah sady na víku ventilů je ideální pro vybavení auta a přívěsu, letních kol a zimních kol nebo jako náhrada.

Přesvědčte se sami o kvalitě našich produktů! V závislosti na ventilu se hodí kryty ventilků pneumatik také na pneumatiku jízdního kola. Rozsah dodávkysoučástí dodávky je 8 × prémiové čepičky ventilků v černé barvě. Všestranné použití naše kryty ventilků pneumatik jsou mnohostranně použitelné.
ZnačkaL+H #ad
VýrobceL+H #ad
Číslo díluLH41
ModelkaLH41

10. Neakhmer

#ad

140 psi, pro auto, vzduchová pumpa s manometrem, 12 V, 6000 mAh, mini hustilka na pneumatiky, jízdní kolo,, pumpička na jízdní kolo, Přenosný vzduchový kompresor, dobíjecí elektrický kompresor

#ad
Neakhmer #ad - Nářadí na auto a motocykl pro pneumatiky a kola, autodoplňky, Air Pump Auto & Motocykly, vzduchové pumpy. Toto bezdrátové čerpadlo na pneumatiky má také funkci SOS a osvětlení, která vám pomůže v nouzových situacích. Plnič pneumatik s digitálním manometrem a světlem: tento plnič pneumatik s digitálním vzduchovým kompresorem má světlou lcd obrazovku.

Nabíjecí zabudovaná baterie: 3 x 2000 mah. Vybaveno konektorem typu c a nabíjecím kabelem pro auto, který lze pohodlně a rychle nabít. Nejprve prosím nastavte hodnotu tisku. Nabízíme 24hodinový zákaznický servis. Dc 12 v nebo bateriový vzduchový kompresor: ve srovnání s jinými přenosnými vzduchovými čerpadly, když je plná energie. Ale tyto konstrukční chyby jsme vyřešili, znamená, které podporují pouze proud baterie, můžete ji připojit k zapalovači cigaret v autě a nafouknout pneumatiky Vašeho auta prosím udržujte své auto v úzkém stavu, že čerpadlo můžete používat pouze tehdy, pokud je bezdrátová vzduchová pumpa vypnutá, jedná se o skutečně nouzové čerpadlo.

Pumpičku můžete bez problémů používat i ve tmě. Výkonný, 3 bar: velikost přenosného vzduchového kompresoru 17 x 6, plavecké kruhy, pouze 598 g. 150 psi 10, motocyklové pneumatiky, 9 x 5 cm, nafukovací hračky a jiné nafukovací výrobky.
ZnačkaNeakhmer #ad
VýrobceNeakhmer #ad
Výška1.97
Délka6.3
Hmotnost1.19
Šířka2.36