Top 10 sport Und Spielrasen – Travní semena

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NATUREFLOW

#ad

Vyrobeno v Německu – prémiová travní semínka s rychlým klíčením, Travní semena Sport a hrací trávník 5 kg – extra robustní, rychle rostoucí trávník – travní výsev, hrací a sportovní trávník

#ad
NATUREFLOW #ad - Dobré vědět: dbejte na to, aby se zabránilo tomu, aby osivo správně zapracovalo do půdy, že je vítr nepřenáší. Snadná údržba a extra robustní, hrací trávník je perfektní pro aktivní rodiny a sportovní fanoušky. Prvotřídní trávník – bez plevele: využijte 5 kg semen trávníku 200 m² k přeměně a novému osetí odolných travnatých ploch.

Jednoduše kouzelně krásná: díky extra hustě rostoucím semenům trávy na hraní a sportu zazáří vaše zelené plochy sytě zeleně a vitálně; důležité: Udržujte teplotu půdy trvale nad 10 °C a udržujte stále vlhkou teplotu – min. Vybraná travní směs – vyrobeno v německu – zabraňuje usazování nežádoucích plevelů. Jde ano super rychle: obzvlášť rychle klíčí, rychle použitelné a odolné proti pošlapávání – semena sportovního trávníku dodávají plyn správně, abyste mohli v mžiku vyrazit na trávník.

Zavlažování 2 x denně. Mimochodem: semena působí navenek jako "prázdné obaly", ale právě tyto slupky obsahují vlastní semena. Osivo smíchejte předem bezpodmínečně kompletně pro optimální výsledky. Dně udrží co: při fotbale, badmintonu atd. Vyběhnout nebo si užít zahradní party plnými doušky – to bez obav o trávník.
ZnačkaNATUREFLOW #ad
VýrobceBEMS Ventures GmbH #ad
Číslo dílu52053

2. BELKO

#ad

Travní semena jaro, 5 kg travní semínka Sport a hra s rychlým klíčením 200 m², ideální pro nové osetí a dosev, tmavě zelená, robustní, travní osivo

#ad
BELKO #ad - Snadná péče – trávník se snadnou údržbou, který zvládne nedostatek hnojiv a neustálé teplo a neklade na půdu velké nároky. Optimální růst od 10 °C. Vydatné a rychlé klíčení – při vývoji jsme dbali na to, aby tato travní směs byla rychle klíčivá a vydatná.

Výhodné a dobré díky 10kg pytli. Kromě toho se můžete těšit z dlouhé životnosti stébla trávy. Je obzvlášť odolná a odolná proti pošlapávání a tvoří hustou drnatou barvu. Ideální pro jaro až podzim – doba použití od dubna do září. Nové osivo nebo dodatečné osivo – nabízíme vám osvědčenou prémiovou směs druhů trávy. Pro trvale vitální a hustý trávník s velmi vysokou okrasnou hodnotou.

25 – 30 g/m² – 5 kg vystačí na cca 150 - 200 m². Ta zabraňuje růstu plevele. Hluboká zelená a šťavnatá – pro hluboce zelenou travnatou plochu s turbo potenciálem, který vaše sousedy okouzlí. Ideální pro nové zařízení trávníku nebo jako dosev. Ke každému balení je přiložen německý ilustrovaný návod k optimálnímu umístění vaší travnaté plochy.
ZnačkaBELKO #ad
VýrobceBELKO #ad
Výška7.87
Délka15.35
Hmotnost11.02
Šířka11.81

3. Kiepenkerl

#ad

Sekačka na směs Pegasus sportovní a hra trávy semen sekačka na Výsevu travní semeno 10 kg

#ad
Kiepenkerl #ad - Vhodné pro slunečná a Schattige situacích. Také pod stromů. Pro normální Beansoruchung. Dodávaná velikost: 10 kg pro až 250 m2. Tvoří těsné umělý travní koberec, mech a plevel vytlačuje.
ZnačkaKiepenkerl #ad
VýrobceKiepenkerl #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu622395

4. Chrestensen

#ad

N.L Chrestensen travní semínka rychle klíčící – 10 kg osiva sportovního trávníku pro odolné hrací plochy, domácí zahrady a dosev trávníku

#ad
Chrestensen #ad - Rychle klíčí a odolné proti šlápnutí – naše travní semínko, zajišťuje rychlé zeleňování a je přitom velmi odolné, které rychle klíčí a je odolné vůči suchu, ideální pro sportovní a hrací trávník.

Směs sportovního trávníku – travní semena jsou speciálně vhodná pro použití při sportu a hrách a zaručují sytě zelenou. Ideální pro dosev a opravy – naše turbo dosev travní a travní směsi se výborně hodí k dosevu a opravě holých míst ve vašem trávníku. Kvalita od n. L chrestensen – důvěřujte dlouholetým zkušenostem a kvalitě N.

L chrestensen a vyberte si naše travní semena pro hustý, zelený a odolný trávník. Velkoplošné použití – s množstvím výsevu 30 g/m² vystačí naše travní semeno 10 kg na cca 300 metrů čtverečních plochy, perfektní pro domácí zahrady, sportovní hřiště a hrací plochy.
ZnačkaChrestensen #ad
VýrobceChrestensen #ad
Číslo dílu269418_10,0

5. Classic Line Create Living Greens

#ad

RSM 2.3 hrací trávník užitný trávník trávník 10 kg travní semínka odolná

#ad
Classic Line Create Living Greens #ad - Pravidlo semen směs 2. 3. Směs rsm 2. 3 je speciálně přizpůsobena vlastnostem a požadavkům na péči o plochy trávníku. Testovaná kvalita.
ZnačkaClassic Line Create Living Greens #ad
VýrobceRuhe & Weber OHG #ad
Hmotnost10

6. WOLF Garten

#ad

WOLF-Garten Osivo pro sport a hry LG 125; 3825020

#ad
WOLF Garten #ad - Hustota trávníku: 60 000 stébel na m². Rychle klíčí, je zatížitelný a roste na všech zahradních půdách. Snadno se udržuje a je odolný při nášlapu. Rychle rostoucí a pevný. Doba použití: duben až říjen ideálně: květen a září.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceWOLF-Garten #ad
Výška15.75
Délka21.65
Hmotnost5.58
Šířka12.6
Číslo dílu3825020
Modelka3825020

7. NATUREFLOW

#ad

Trávníková výsev 0,5 kg – travní semena velmi dobře testovaná – rychle klíčící semena trávníku z Německa na 20 m2 trávníku – spolehlivé rychlé klíčení trávníku – výsev trávníku k opravě Vašeho

#ad
NATUREFLOW #ad - Vynikající složení osiva trávy zabraňuje usazování nežádoucího plevele. Váš vždyzelený trávník snů: díky směsi trávníků budou vaše zelené plochy nejen nádherné a sytě zelené, ale extra hustý růst vykouzlí estetický trávník, který vaši sousedé okouzlí.

Semena trávníku pro vitální travnatou plochu: využijte 10 kg 400 m² osivo trávníku Natureflow pro přeměnu a opětovné osetí vašich trávníků. Erstvě zeleň plochy jsou nejen rychle použitelné a odolné proti šlápnutí, ale jsou také robustní – optimální pro zahradní party nebo pro lenošení s dětmi. Bez plevele – přestaňte znovu vidět, plevel nedáváme žádnou šanci.

Perfektní sportovní a herní trávník: vydejte se na louku a to zcela bez obav o nový trávník. Mimořádně rychle klíčící: díky ideální směsi druhů trávy nemusíte dlouho čekat, až se objeví první stébla trávy; osivo trávy je obzvláště rychle klíčivé, takže již po několika dnech vyklíčí první zárodky.
ZnačkaNATUREFLOW #ad
VýrobceBEMS Ventures GmbH #ad
Hmotnost500
Číslo dílu52054
ZárukaZáruka spokojenosti 6 měsíců bez

8. WOLF Garten

#ad

WOLF Garten, Premium-Rasen Schatten & Sonne LP 200 m²; 3820050

#ad
WOLF Garten #ad - Snížený růst plevele při o 40 % menším nevyklíčení v porovnání s levnými osivy. Profesionální hnojivo, osvědčené na golfových a sportovních hřištích. O 30 procent rychlejší klíčení díky KEIM-FIX. Hustota trávníku cca 100 000 výhonků na m². Obzvláště odolný, extrémní hustota a robustní plocha trávníku a zvlášť vysoká snášenlivost stínu.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceWOLF-Garten #ad
Výška3.94
Délka5.91
Hmotnost9.48
Šířka7.87
Číslo dílu3820050
Modelka3820050

9. Saatzucht Bardowick

#ad

10 kg, Zelená, travní osivo, Travní semena pro trávník na sport a hru

#ad
Saatzucht Bardowick #ad - Vše kolem zahrady – > Seedshop24. Krásný odolný trávník. Vhodné pro nový i opětovný výsev. Certifikovaná kvalita osiva. Množství výsevu 25 – 30 g/m².
ZnačkaSaatzucht Bardowick #ad
VýrobceSaatzucht Bardowick #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu19347-10
Zárukacertifikované osivo

10. halmland

#ad

Dosev – sport a hrací trávník, robustní, tmavě zelené – ideální pro nové výsev, 10 kg prémiových travních semínek jaro – velmi dobře testováno – rychle klíčící 400 m² – odolné vůči suchu, výsev

#ad
halmland #ad - Premium: náš trávník se skládá z jednotlivých špičkových odrůd s různými vlastnostmi. Prodej společností halmland jménem společnosti NovaGreen. Hustá tráva: náš trávník vytváří obzvlášť hustou a kompaktní trávu.

Držba: trávník, který se extrémně snadno udržuje, zvládne nedostatek hnojiv a neklade na půdu žádné velké nároky. Regenerace: váš trávník vypadá vzhůru nohama a vykazuje skvrny nebo mezery? Naše travní směs zajišťuje turbo dosev bez nutnosti zakopávání. Nové osivo a vy jste to ještě nikdy neudělali? Žádný problém – obdržíte od nás jako specializovaného prodejce velmi přehledný návod na výsev a péči.

Díky této kombinaci je vhodný pro mimořádně mnoho okrajových podmínek – ideální pro jarní trávník. Ideální pro domácí a domácí zahradu. Ve srovnání s levnými osivy má plevel proto mnohem méně místa na růst.
Značkahalmland #ad
Výrobcehalmland #ad
Hmotnost10