Top 10 USB C Kartenleser – Externí čtečky paměťových karet

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lexar

#ad

Lexar Profesionální Multi-Card 3-in-1 USB 3.1 čtečka karet, včetně USB typu C na USB typu A kabelu LRW500URBAMZN, až 312 MB/s pro SD kartu/Micro SD kartu, 160 MB/s pro CompactFlash kartu

#ad
Lexar #ad - Extrémně univerzální čtečka karet s rychlým přenosem souborů. Podporuje sd microSD a CompactFlash karty. Zpětně kompatibilní s sd a microSD UHS-I kartami až 170 MB/s. International products have separate terms, including fit, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, labeling or instructions. Přenosové rychlosti až 312 mb/s pro sd a microsd UHS-II karty a až 160 MB/s pro karty CompactFlash.
ZnačkaLexar #ad
VýrobceLexar #ad
Výška0.85
Délka3.51
Hmotnost0.22
Šířka3.15
Číslo díluLRW500URBAMZN
ModelkaLRW500URBAMZN
ZárukaDvouletá omezená záruka

2. Beikell

#ad

Pro SD/MMC/Micro SD/TF/SDXC/SDHC/Micro SDHC/Micro SDXC, Beikell Dual konektor USB 3.0/USB C čtečka karet Highspeed OTG adaptér, SD čtečka karet, kompatibilní s Android/Windows/Mac OS atd.

#ad
Beikell #ad - Vysoké přenosové rychlosti: Čtečky karet usb c a usb 3. 0 se používají pro čtení dat z paměťových karet a jejich přenos do počítačů podporujících otg, tablety nebo smartphony. Iroká kompatibilita: kompatibilní s notebooky, auto, surface book, jako macbook pro, surface pro, galaxy s22/ s21/ s20/ s10 / s9/ note 10, smartphony s přípojkou usb-c, ps5, iphone 15/15 Pro/15 Plus/15 Pro Max, huawei p50/ p40/ p30/ p20 a usb-a zařízení jako pC, redmi note 10 pro/note 9/ note 8, iPad Air 4, iPad Pro 2021/2020/2018, PS4, MacBook Air, tablety, Xbox One atd.

Podporuje rychlost přenosu dat až 5 Gbps a je zpětně kompatibilní s USB 2. 0 a usb 1. 1. Přenášejte velké množství fotografií a souborů během několika sekund a zkraťte čekací dobu. Uživatelsky přívětivý design: bezpečné a trvanlivé kvalitní hliníkové pouzdro.

Plug & play: připojte čtečku karet přímo do zařízení typu c / usb a. Současný přístup ke dvěma kartám: podporujte současné čtení dvou karet, vyhněte se opakovanému připojování a odpojování, zrychlete přenos souborů a zefektivněte přístup k datům. Ochranné pouzdro účinně zabraňuje pronikání otěru a prachu do USB přípojky. Promyšlený design šňůrky vás udrží na cestách a zabraňuje ztrátě. K dispozici pro systémy Android, Windows 10/8.
ZnačkaBeikell #ad
VýrobceBeikell #ad
Číslo díluB6310
ModelkaB6310
Záruka6 měsíců

3. SanDisk

#ad

SanDisk Extreme PRO CFexpress čtečka karet USB 3.1 Gen2; CFexpress karta typ B černá

#ad
SanDisk #ad - Konektivita usb-c Čtečka karet cfexpress byla vyvinuta pro spojení s nejnovějšími notebooky a zařízeními a je kompatibilní s nejnovější technologií USB-C. Pro cfexpress kartu typ b tato čtečka karet uvolňuje rychlost CFexpress karty typu B2 a zajišťuje, že můžete pracovat tak, jak chcete.

Tečka karet cfexpress je dodávána s 0, 5 m dlouhým USB-C kabelem pro větší flexibilitu a lepší organizovaný pracovní prostor. S rychlostmi usb 3. 1 gen2 optimalizuje čtečka karet sandisk extreme pro cfexpress výkon CFexpress karty typu B2 pro bezproblémový a efektivní pracovní postup od místa uložení až po následné zpracování. Včetně kabelu usb-c. Vertrauensandisk je celosvětová značka, kterou znají kreativní profesionálové a amatérští a na kterou se spoléhají, pokud jde o jejich cenný obsah. Optimalizovaná rychlost.
ZnačkaSanDisk #ad
VýrobceSanDisk #ad
Výška0.93
Délka4.19
Hmotnost0.35
Šířka2.48
Číslo díluSDDR-F451-GNGEN
ModelkaSDDR-F451-GNGEN
Záruka2 roky výrobce

4. Anker

#ad

Micro SDDHC a karty UHS-I, Anker 2 v 1 USB-C čtečka paměťových karet pro SDXC, SDHC, MMC, Micro-SDXC, RS-MMC, SD, Micro-SD

#ad
Anker #ad - Kdekoliv a kdykoli: lze používat vždy s vaším mobilem, i na cestách. ExtrÉmnĚ kompaktnÍ: malý doplněk pro usb port vašeho počítače nebo mobilního telefonu. Funguje ideálně také s pouzdry na mobil! univerzální kompatibilita: funguje bez námahy se všemi vašimi zařízeními USB-C, jako například Macbook 2018 a Galaxy S10 Co dostanete: Čtečku paměťových karet uSB-C 2 v 1, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Jeden pro všechny: standardní usb a slot na micro SD zaručují snadnou synchronizaci, výměnu a přenos dat.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.39
Délka1.97
Hmotnost0.02
Šířka0.67
Číslo díluAK-848061044065
ModelkaAK-A83700A2

5. Anker

#ad

Micro SDHC, Anker PowerExpand 2-in-1 USB-C SD 4.0 čtečka paměťových karet s duálními konektory, Micro SDXC, UHS-II a karty UHS-I, Micro SD, SD, SDHC, RS-MMC, kompatibilní s SDXC, MMC

#ad
Anker #ad - Tečka paměťových karet. Anker. Anker powerexpand 2 v 1 usb-c sd 4. 0 čtečka paměťových karet s duálními konektory, sdhc, micro sdhc, rs-mmc, sd, Micro SDXC, MMC, micro sd, kompatibilní s SDXC, UHS-II a kartami UHS-I.
ZnačkaAnker #ad
Výška0.42
Délka2.26
Hmotnost0.07
Šířka1.36
Číslo díluA83280A1
ModelkaA83280A1

6. Angelbird

#ad

ANGELBIRD Kartenleser für CFexpress MK2 Typ B grau

#ad
Angelbird #ad - Schutz vor elektrostatischen Erscheinungen ESD und Überlastung. White protect"-funktion sorgt für zusätzliche Sicherheit, verhindert das Löschen von Dateien und Formatierung der Karte. Kompatibel mit macos, Windows, iPadOs, Linux, Android. Angelbird cf express card reader MK2 Typ B ist die zweite Generation, verbessert und schneller. Dieser kartenleser verarbeitet daten mit einem USB-C 3. 2 gen 2x2 anschluss und ist mit jedem Thunderbolt ¾-Kabel kompatibel.
ZnačkaAngelbird #ad
VýrobceAnglebird #ad
Výška2.36
Délka3.94
Hmotnost0.26
Šířka0.79
Číslo díluCFX32PK
ModelkaCFX32PK

7. Sony

#ad

Sony MRW-S1 High Speed UHS-II SD čtečka paměťových karet

#ad
Sony #ad - Mrw-s1 je ideální pro fotografie s vysokým rozlišením a 4k video zálohování karet UHS-II SD a šetří dobu přenosu, takže můžete rychle znovu pracovat. Design v kapesním formátu 57 x 31 x 11 mm, hmotnost 20 g umožňuje vzít tuto čtečku karet všude s sebou. Rozhraní uhs-ii / usb 3. 1 gen 1. Podporuje rozhraní superspeed usb 3. 1 gen 1, abyste z vysoce výkonných karet řady SF-G získali to nejlepší.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška2.36
Délka1.1
Hmotnost0
Šířka0.47
Číslo díluMRWS1
ModelkaMRWS1
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

8. UGREEN

#ad

IPad Pro,MacBook Pro,Surface pro/Surface Book atd., Galaxy S23, UGREEN USB C 312MB/S čtečka karet SD 4.0 čtečka karet USB C Micro SD adaptér hliník kompatibilní s iPhone 15 Pro Max

#ad
UGREEN #ad - Tečka paměťových karet sd 4. 0: stále máte obavy, kteří mají paměťovou kartu sd 4. 0, sdxc, že nenajdete tu správnou čtečku sd karet pro vaši paměťovou kartu premium sd 4. 0? ugreen sd card reader byla vyvinuta speciálně pro fotografické nadšence a fotografické profesionály, Micro SDHC, která dokáže maximálně využít prémiový výkon paměťové karty SD 4.

0 Laboratorní údaje Ugreen slouží pouze jako reference. Kabel je flexibilní, ale ne tuhý, což lze snadno ovládat a používat směr. Jednoduchá obsluha: 1. Podpora čtení rozhraní uhs-ii typ paměťové karty: ugreen usb c čtečka karet podporuje čtení rozhraní uhs-ii typ sd paměťová karta, což je více než třikrát tolik než uhs-i, rychlost sběrnice může dosáhnout 312 MB/s, pokud používáte paměťovou kartu UHS-II pro záznam videa 4K a vyšších a vysokorychlostních sériových snímků, můžete se spolehnout na rychlejší rychlost přenosu dat pro lepší ZáZáZáZáZáZá.2

2. 15 cm dlouhá délka kabelu nabízí dostatek místa pro provoz této čtečky USB C. Přenos dat probíhá pouze ve dvou krocích a umožňuje současné čtení a zápis dvou karet rychlostí až 1052 MB/s. Kompatibilní s běžnými paměťovými kartami: SD 3. 0/4.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.39
Délka2.32
Šířka1.34
Číslo dílu15251
Modelka15251
Záruka24měsíční záruční servis UGREEN

9. Lexar

#ad

Lexar Micro SD čtečka karet, USB 3.2 Gen 1 čtečka karet, microSDHC/SDXC paměťová karta LRW330U-BNBEG, USB 3.0 čtečka paměťových karet pro UHS-I Micro SD kartu, až 170 MB/s čtení a zápisu

#ad
Lexar #ad - Díky elegantnímu, stylovému a minimalistickému designu, který odráží zbytek rodiny čtecích přístrojů Lexar, je tato čtečka kompaktní a přenosná pro snadné použití i na cestách. Usb 3. 2 gen 1 high-speed. Na čtečku karet lexar platí dvouletá záruka.

Není nutný žádný software. Tečka karet lexar poskytuje až 10krát rychlejší než usb 2. 0, rychlé přenosové rychlosti UHS-I až 170 MB/s. Kompatibilní s USB 3. 0 a zpětně kompatibilní s USB 2. 0/1. 1. Plug and play. Všechny produktové designy lexar procházejí rozsáhlými testy v laboratořích Lexar Quality Labs, kvalita, aby byl zajištěn výkon, zařízeních s více než 1 100 digitálními zařízeními, kompatibilita a spolehlivost.

Podpora paměťových karet micro-sd-/micro-sdhc/micro-sdxc pro rychlé a snadné čtení/zápis pro přenos souborů s fotografiemi, digitálního fotoaparátu, tabletu, videy a hrami z vašeho mobilního telefonu, dronu nebo herní konzole. Navrženo se slotem micro sd push-to-play, jednoduše do ní zatlačte, abyste vložili paměťovou kartu a stiskněte pro větší pohodlí.
ZnačkaLexar #ad
Výrobce‎Lexar Co.,LTD #ad
Výška0.37
Délka1.5
Šířka0.92
Číslo díluLRW330U-BNBEG
ModelkaLRW330U-BNBEG
Záruka2 roky

10. WNXSLOAD

#ad

USB-C/TypeC 4 in 1 Trail Camera Memory Card Reader, USB C SD Kartenleser für Mac/MacBook/iPad/iPhone 15 Pro WNXSLOAD SD Kartenadapter mit Dual Card Slots & USB Ports, Plug and Play

#ad
WNXSLOAD #ad - Kompatibel mit samsung galaxy S10 / S9 / S8 / Google Pixel usw. Großer komfort für sie, flash-laufwerken, Mäusen, Tastaturen, um Dateien zwischen verschiedenen Geräten zu übertragen. Tragbar und einfach fotos und videos von sd/MicroSD-Karte oder einem anderen USB-Gerät auf Ihr USB-C-Gerät übertragen. Sd-karte und micro-sd-karte können mit einer schnellen Übertragungsgeschwindigkeit verwendet werden.

Schnelle Übertragung des usb-c-sd-kartenlesers, die sie benötigen. Usb-c-auf-usb-otg-adapter unterstützt sd/micro-sd-karten und kompatibel mit allen Arten von Kameras, Festplatten usw. Lieferumfang: 1 x wnxsload usb c sd/microsd-kartenleser und eine Bedienungsanleitung SD-Karte und Micro-SD-Karte sind nicht im Lieferumfang enthalten. Breite kompatibilität: micro-sd-kartenleser kompatibel mit sd, micro sdhc, sdhc, sdxc, micro sdxc-karten und usb 2.0 gerät, micro sd, usb c für iPhone 15/MacBook/iMac/iPad Pro. Nur in sekunden, videos, um die daten schnell zu übertragen, schnelles Lesen und Schreiben der Dateien, einschließlich Bilder, Audios und Dateien von Ihrem USB-Speicher oder Karten auf USB C iPhone 15.

Keine notwendigkeit, PC mehr zu verwenden, schnell und einfach. Mit dem kartenleser können Sie jederzeit Videos oder Bilder mit anderen teilen. International products have separate terms, and language of product, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Plug-and-play: dieser usb-c-sd-kartenleser muss keine apps herunterladen, plug-and-play.
ZnačkaWNXSLOAD #ad
VýrobceWNXSLOAD #ad
Číslo díluC5
ModelkaC5