Top 10 Wasser Purification Tabletten – Chemická úprava vody

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MICROPUR

#ad

Micropur Forte MF 1T dezinfekce vody pitná voda, 100 tablet

#ad
MICROPUR #ad - Inné látky: troklosenová soda 99, 8 mg/g; stříbro 1, 8 mg/g. Technologie: ionty stříbra v kombinaci s chlórem – dezinfikuje a dezinfikuje, výroba čerstvé pitné vody. N-58039 upozornění: používejte biocidy bezpečně. Micropur forte mf 1t – dezinfekce vody pro čistou vodu, v případě zakalené vody použijte v kombinaci s filtrem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku. Doba kontaktu: 30 min pro bakterie a viry, 2 h pro giardia v čisté vodě * Obsah: 100 tablet 1 tableta na 1 litr vody, vejde se do každého zavazadla.
ZnačkaMICROPUR #ad
VýrobceKatadyn #ad
Výška0.59
Délka5.04
Hmotnost0.05
Šířka2.05
Číslo dílu8014258
Modelka8014258
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Blue Lake Travel

#ad

Úprava vody pitná voda 4 x 30 tablet – dezinfekce vody a úprava pitné vody – tablety oxidu chloričitého – blackout batoh pro případ nouze – vybavení pro případ nouze

#ad
Blue Lake Travel #ad - Bezpečná příprava pitné vody: naše tablety na čištění vody nazývané také tablety na úpravu vody na bázi oxidu chloričitého účinně odstraňují bakterie, skladové a říční vody a díky tomu je tak pitný. Německá voda z vodovodu tak zůstává výrazná vedlejší chuť a zápach. V čisté vodě např. Během pouhých 10 minut můžete vodu na cestách připravit a dezinfikovat.

Inné proti: tablety oxidu chloričitého jsou účinným prostředkem k ničení virů a bakterií, Giardia, včetně původců cholery, E-Coli, hepatitidy A a cestovní průjmy. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Mnohostranně použitelný: perfektní pro dezinfekci vody na cestách v zemích bez bezpečného zásobování pitnou vodou, outdoorových aktivit, kempování, pro Waterrower a pro vybavení pro případ nouze/prepper. Tablety jsou přitom 2, kryptosporidie a jiné parazity z vodovodní, giardii, viry, 6krát účinnější a bezpečnější než chlorové tablety.

Ani v nouzovém batohu nesmí chybět balení našich tablet na úpravu vody. Jednoduché použití: jednoduše přidejte 1 tabletu do 1 litru vody, až se tableta rozpustí. Dlouhá životnost: naše tablety na čištění vody mají trvanlivost až 3 roky od výroby a jsou tak spolehlivým řešením pro každou cestu nebo pro přípravu na nouzové případy zatemnění, výpadky proudu atd. DŮleŽitÉ upozornĚnÍ: aby tablety s oxidem chloričitým působily, musí obsahovat také určité množství účinné pouze tak lze zajistit, že tablety mohou být použity pro různé účely.
ZnačkaBlue Lake Travel #ad
VýrobceBlue Lake Travel #ad
Hmotnost0.07
Číslo dílu4270003331906

3. LevinQ

#ad

Tablety na čištění vody 120 ks *NSF-testováno * 100% pitná voda bez bakterií 1 litr / tableta + rukavice PE | tablety na odstraňování vody pro prevenci krizí outdoor, nouzové případy, kempování,

#ad
LevinQ #ad - Tyto tablety na pitnou vodu jsou ideální a skutečně nepostradatelné pro outdoorové aktivity jako kempování, festivaly, prepper, outdoor, turistika, nouzové případy a cestování do zahraničí.

Přídavek tablety si v chuti nevšimnete. N-87671 ufi: rf00-a039-p005-0UDA. Tablety na čištění vody pro úpravu a dezinfekci pitné vody, řasy, viry, houby a cysty, spory, neutralizují bakterie, které se vyskytují v kontaminované vodě. Každá chlorová tableta obsahuje 8, 5 mg účinné látky dichlorisokyanurát sodný + levinQ rukavice - Pravé vodní tablety Oasis - BAUa č.

Schváleno NATO. Sada tablet oasis water purification se 120 tabletami + levinq rukavicemi – čistí a dezinfikuje vodu, činí vodu pitnou a chrání před bakteriemi bakteriemi a viry. Rozpusťte jednu tabletu na 1 litr pitné vody a nechte tekutinu před použitím 30 minut odpočívat, přičemž dobře promíchejte.
ZnačkaLevinQ #ad
VýrobceLevinQ #ad
Hmotnost0

4. AQAHY

#ad

Ionty stříbra pro bezpečnou pitnou vodu | kempování, AQAHY Úprava pitné vody Silver bez chlóru – 100 ml na 1000 l vody – inaktivuje bakterie, bakterie, obytný vůz, outdoorové aktivity

#ad
AQAHY #ad - Komplexní prevence: patogeny jako viry, bakterie a legionela jsou trvale neaktivní, chrání celý systém čerstvé vody. Efektivní úprava pitné vody: ionty stříbra aqahy zajišťují bezpečnou kvalitu vody a zabraňují zárodkům.

Ideální pro karavany a kempování. Dlouhotrvající konzervace vody: až 6 měsíců chrání aqahy ionty stříbra až 1 000 litrů vody před opětovným klíčením. Technologie iontů stříbra: důvěřujte iontům stříbra pro bezpečné odstranění a konzervaci pitné vody. Univerzální použití: ať už v obytném voze, člunu nebo outdoorových dobrodružstvích – stříbrné ionty AQAHY zajišťují bezpečnou pitnou vodu po celém světě. Konstrukce: N-110976.
ZnačkaAQAHY #ad
VýrobceAQAHY #ad
Číslo dílu04262433250025
ModelkaTA20 silver

5. Wicked Chili

#ad

Na jednu tabletu 25 l odklíčené vody, tablety proti vodním řasám 1 rok potřeba, Wicked Chili 10 x chlorové tablety vhodné pro veslovací trenažéry Waterrower, chlorové tablety Oasis

#ad
Wicked Chili #ad - Použití: vložte chlorovou tabletu do vodní nádržky vašeho Waterrower a poté několik tahů veslujte, dokud se nerozpustí. Tablety na čištění vody udržují na jedno použití až 25 litrů vody bez zárodků a chrání před tvorbou řas, vodního kamene a zápachu v nádržce na vodu.

Pro vodní veslovací přístroje se doporučuje nádrž ošetřit jednou tabletem v závislosti na místě instalace a zničit bakterie. Rozsah dodávky: 1 x 10 proužků water purification tablet pro water Rower, Water Grinder a jiné přístroje na vodní nádrž. Slo stavebnice: N-86267. Tablety na čištění vody jsou svařeny v jednotlivých komorách, pomáhají při kontaminované vodě a vydrží minimálně 3 – 4 roky.
ZnačkaWicked Chili #ad
VýrobceWicked Chili #ad
Výška0.01
Délka5.08
Hmotnost0.02
Šířka2.24
Číslo dílu844038

6. WASSERFELD

#ad

NSF testované tablety pro úpravu vody na 2 600 l pitné vody, Made in Germany, WASSERFELD® Tablety na odstraňování vody 26 kusů, vybavení pro případ nouze, úprava pitné vody

#ad
WASSERFELD #ad - Nouzové vybavení blackout – tablety na čištění vody jsou nezbytností každého vybavení pro přežití. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Baua registrační číslo: N-111852. Trvanlivost 10 let – díky dlouhé životnosti tablet na čištění vody v pitné vodě se optimálně hodí jako prevence proti krizi a jako nouzové vybavení pro případ výpadku proudu.

2600 litrů pitné vody – díky naší vylepšené receptuře vyčistí jedna tableta na úpravu vody až 100 litrů pitné vody a odstraňuje bakterie, spory a legionely. Tím je zaručeno optimální vybavení Prepper! Biocidní přípravky používejte opatrně.

Vyrobeno v německu – naše výroba zaručuje bezpečnou výrobu tablet na čištění vody. Ať už jako vybavení na kempování, nouzové vybavení blackout nebo balíček pro přežití! Testováno nsf – pro bezpečnou úpravu vody v pitné vodě jsou dezinfekční tablety certifikovány podle směrnic NSF. Vodní tablety vyrobené podle německých standardů se optimálně hodí jako vybavení pro případ nouze.
ZnačkaWASSERFELD #ad
VýrobceWASSERFELD #ad
Hmotnost0.13
Číslo dílu40064/40066/40068
Zárukane

7. AQAHY

#ad

AQAHY Tablety na dezinfekci vody Active 100 ks – pitná voda bez bakterií díky bezpečným a aktivním látkám | dezinfekce a konzervace vody | úprava pitné vody

#ad
AQAHY #ad - Dlouhá životnost – voda je navíc konzervována ionty stříbra až 6 měsíců před opětovným vyklíčením. Receptura aqahy představuje optimální dezinfekci a snášenlivost. Survival vybavenÍ nebo volnÝ Čas – ať už jako venkovní nebo nouzová výbava, při kempování, tablety pitné vody by neměly chybět v žádném nouzovém batohu.

Jednoduché použití – cca 30 minut před použitím nechte jednu tabletu na úpravu vody na 1 litr pitné vody působit. Prava pitné vody má neutrální chuť a může probíhat přímo v nádobě na pití. Bezpečná úprava vody – vysoce účinné složky dezinfekčních tablet absolutně spolehlivě ničí patogeny jako bakterie, viry, bakterie, houby, améby a řasy.

Survival vybavenÍ nebo volnÝ Čas – ať už jako venkovní nebo nouzová výbava, tablety pitné vody by neměly chybět v žádném nouzovém batohu. Jak v civilní ochraně, tak při cestování, na delší horské túry nebo expedice. Aqahy zajišťuje díky přesné výrobě tak, aby tablety na úpravu vody vydržely nejméně 4 roky. Jak v civilní ochraně, tak při cestování, při kempování, na delší horské túry nebo expedice. Konstrukce: N-109661.
ZnačkaAQAHY #ad
VýrobceAQAHY #ad
Hmotnost0.09

8. MICROPUR

#ad

Katadyn 8017906 Micropur Forte MF 1T bílá jedna velikost

#ad
MICROPUR #ad - Number_of_Items: 1. Snížení rizika infekce vodou. Efektivní a rychlé odstranění bakterií a virů. Dezinfekce pitné vody na ulici.
ZnačkaMICROPUR #ad
VýrobceKatadyn #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílu8017906
Modelka8017906
Zárukažádné

9. MICROPUR

#ad

Micropur Classic MC 1T 4x25 tablety

#ad
MICROPUR #ad - Ideální pro konzervaci vody na lodi, v kempu nebo karavanu, pro použití v plastu nebo skle, před použitím zkontrolujte kovy.

N-58034 upozornění: používejte bezpečně biocidy. Konzervace vody pro průhlednou, ne pro zakalenou vodu, protože plovoucí látky mohou ovlivnit účinek iontů stříbra. Obsah: 100 tablet 1 tableta na 1 litr vody, 5 mg/ g, účinná látka: stříbro 2, neobsahuje chlór > pachově a chuťově neutrální. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku. Micropur classic mc 1t, inaktivuje bakterie a zabraňuje tvorbě zápachu v nádobách na pitnou vodu a potrubí.
ZnačkaMICROPUR #ad
VýrobceKatadyn #ad
Výška0.59
Délka4.09
Hmotnost0.04
Šířka2.05
Číslo dílu50101
Modelka50101
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. CasaBena

#ad

Tablety na čištění vody pitná voda 50 ks testováno NSF – 100% úprava vody bez zárodků pitná voda 1 l/tableta – tablety na odstranění vody pro případ nouze, prevence krize, prepping, přežití

#ad
CasaBena #ad - Téměř chuťově neutrální. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. N-87671. Tablety oasis water purification – vyrobeno v evropě: sada 50 tablet na čištění vody Pitná voda *certifikováno NSF*.

Oasis vodní tablety - BAUa č. Každá chlorová tableta pro úpravu pitné vody obsahuje 8, 5 mg účinné látky dichlorisokyanurát sodný – biocidní přípravky používejte opatrně. Použití: 1 tabletu rozpusťte v 1 litru pitné vody a nechte tekutinu před použitím 30 minut odpočívat, dobře promíchejte. Tablety na čištění vody pro úpravu pitné vody a dezinfekci mimořádně efektivní při použití proti bakteriím, virům, řasám, spórám, houbám, E-Coli v kontaminované vodě.

Tablety na odstraňování vody jsou perfektní pro nouzové vybavení, kempování, přežití, zatemnění, prevenci krizí, outdoorové a prepper vybavení, turistiku, cestování do zahraničí.
ZnačkaCasaBena #ad
VýrobceHydrachem Ltd. #ad